Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары



Дата08.11.2023
өлшемі183,05 Kb.
#190042
түріСабақ
Байланысты:
қмж — копия
3 дәріс, халк стандарт 6 срсп, Геометрия пәні Қалыптастырушы бағалау тапсырмасы №1, sabaq-kz attachment ker-trigonometriyaly-funkciyalar-tayrybyna-esepter-shyaru, перевод, англ (1), Тарихы түркыстан, Неонатология-1 (1), Неонатология-1 (2), !7-ОШ СОР Англ.яз 6кл 130318


Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары




Жетісудың жеті кереметі



Бөлім:

Әлемнің жеті кереметі

Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)

Г.Т.Суханова

Күні:

16.10.2023ж

Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Жетісудың жеті кереметі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

6.2.1.1 мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, детальді ақпаратты анықтау, түсіндіру
6.4.1.1 тақырып бойынша жеке сөздер,бірге бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазу

Сабақтың мақсаты

Мәтіндегі ақпаратты ажыра алуға үйренеді. Негізгі, қосымша, детальді
ақпаратты анықтауға дағдыланады. Тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын 
сөздерді орфографиялық нормаға сай жазады.



Сабақтың барысы



Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар



Сабақтың басы
Оқылымалды тапсырмасы

Мұғалім сабақтың тақырыбын, оқу мақсаттарымен таныстырып, оқушылармен бірге талқылайды.
1.Психологиялық ахуал туғызу.
«Жетісу өңірінің жеті кереметі» туралы бейнесюжет көрсету

Оқушылар «Randon Name» 
әдісі бойынша 4 тоқа бөлінеді.
1 – топ: Шарын өзені
2 – топ: Айғайқұм
3 – топ: Тамшыбұлақ
4 – топ: Көлсай

Ынталандыра бағалау





Сабақтың ортасы



Топтық жұмыс
1-тапсырма
Оқылым тапсырмасы.
Мұғалім оқушыларға оқылым мәтінін ұсынады. Оқушылар мәтінді жеке оқиды.
РАФТ стратегиясы бойынша «pop up» интерактивті кітапшасын дайындап тапсырманы орындау

  • Рөл – тарихшы, экскурсия жетекшісі

  • Аудитория – мектеп оқушылары

  • Форма – экскурсия жүргізу, таныстырылым дайындау

  • Тақырып –Шарын өзеніне саяхат



2-тапсырма.
Берілген мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, детальді ақпаратты анықтап, түсіндіру
Оқушылар «кім? қандай? қашан? қанша?» сұрақтарына мәтіннен жауап іздеп жазу. Мәтіннен детальді ақпараттарды тауып жазу.

3-тапсырма


Берілген мәтіннен жеке сөздер,бірге бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазу


Сыныптық жұмыс
веб сервисті қолдану арқылы
викториналық сұрақтарға жауап беру

Мәтінді оқи отырып , «pop up » интерактивті кітапшасын арқылы тапсырманы орындау

Оқушылар негізгі және қосымша ақпаратты анықтауға бағытталған тапсырманы орындайды
Берілген мәтіннен жеке сөздер,бірге бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазу
Викториналық сұрақтарға жауап береді

Бағалау
Дескрипторы:


Дескриптор:
•Белгілі бір рөлді таңдап, рөлге ене біледі;
•аудиторияны ескеріп, соған бағыттап сөйлейді;
•тақырыпты ашады;
•мәтіндегі ақпараттарды тиімді пайдаланады;
•формасын сақтайды;
•сауатты сөйлейді.

Дескриптор:


•Мәтіндегі негізгі және қосымша ақпаратты анықтайды;
•сұрақтарға жауап беру арқылы детальді ақпаратты табады;
•неліктен негізгі, қосымша ақпарат екеніне түсінік береді.

Дескриптор:


- тақырып бойынша жеке сөздер,бірге бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазу



Интер.тақта
Кеспелер
Интерак.тақта



Сабақтың соңы



Кері байланыс
«Бір сөйлеммен түйіндеу» әдісі бойынша сабақ мақсаты бойынша меңгергендерін қорытындылайды

«Бір сөйлеммен түйіндеу» әдісі

Оқушылар олардың тақырып бойынша білімдерін түйіндейтін бір сөйлем жазады.



Дескриптор
Білім алушы

  • Сабақ мақсаты бойынша өз деңгейлерін анықтап,қорытындылайды








Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет