Сабақ: Ағылшын тілі Мектеп: №222 Күні: 18. 01. 16 Мұғалімнің аты-жөні: Абдразакова Н



Дата07.05.2017
өлшемі332,96 Kb.
#15927
түріСабақ
Сабақ жоспары

Сабақ: Ағылшын тілі

Мектеп: №222

Күні: 18.01.16

Мұғалімнің аты-жөні: Абдразакова Н.

Сынып: 9а,в

Қатысқандар саны:


Қатыспағандар саны:

Сабақтың

тақырыбы:


Step two. London

Сабақ негізделген оқу мақсаты

Оқушылар сабақ соңына қарай не үйренгенін қалайсыз?

Лондондағы транспорт түрлері жайлыбіліп,Қазақстандағы және Лондондағы транспорт түрлері мен олардың айырмашылықтарын ажыратып,түсіне алады. Алған мәліметтерді жаттығу орындау барысында қолдана алады.



Сабақтың мақсаттары

Барлық оқушылар істей алады:

Лондондағы транспорт түрлерін атай алады.


Оқушылардың көпшілігі істей алады:

Қазақстандағы және Лондондағы транспорт транспорт түрлерін жаңа сөздерді пайдаланып сипаттай алады.

Кейбір оқушылар істей алады:

Өзіне қатысты жаңа сөздерді пайдаланып ,сөйлемдерді құрастыра алады.


Тілдік мақсат

Оқушылар:

Не істей алады?Лондондағы және Қазақстандағы транспорт түрлеріне қатысты жаңа сөздерді пайдаланып, кесте толтырады.



Негізгі сөздер мен тіркестер (пәнге арналған сөздік және терминология):

Double-decker,conductor,coach,underground,traffic-jam

Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер

Талқылауға арналған сұрақтар:




Сіз неліктен ... екенін айта аласыз ба?

Неліктен Англиядағы 2этажды автобустардың түсі қызыл екенін айта аласыз ба?

Тыңдалым мен оқылым бойынша ұсыныстар:

Тексттегі жаңа сөздердің анықтамасын беріңіз

Жетістік критерийлері:

Лондондағы транспорт түрлерін атай алады

Жаңа сөздерді пайдаланып сөйлем құрастыра алады



Алдыңғы оқу

Лондондағы транспорт түрлері жайлы алғашқы түсінігі бар.




Жоспар


Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар ескертпелерді жазыңыз

Ресурстар

Басы 7мин

2мин
2мин

3мин

Ұйымдастыру жұмыстары: оқушыларды түгендеу;

Топқа бөлу;

Видео көрсету;

Сұрақтар қойылады: 1.what is shown in this video?

2.what kind of sightseeing did you see?

3. what transport did you see?

4.What is the difference between our

country’s transport?

How do you think what is the theme of our lesson?




Ортасы 25мин



15мин

10мин


1.Топтық жұмыс: «Transport in London”

1-топ :текстті оқып аудару

2-топ : таныс емес сөздерді теріп ,аудару

Формативті бағалау.

2.жұптық жұмыс: « штурман-пилот» -әдісі

3-жаттығу.кесте толтыру

4-жаттығу Венн диаграммасын толтыру

Дайын үлгі арқылы бағалайды



Соңы13мин





12мин


Жеке жұмыс: кеңейтілген тапсырма

1. берілген сөздердің аудармасын бер

2. Мысалда көрсетілгендей сөйлемдер жаса 2-жаттыңу

3. 5-6 жаттығу Өздерің жайлы сөйлемдер құрастыр
Сумативті бағалау





1мин



Рефлекция

















Қосымша ақпарат

Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жопарлайсыз?



Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыстар, қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері, АКТ-мен байланыс. Құндылықтардағы байлаыс








Рефлексия

Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.

- Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?

- Бүгін оқушылар не білді?

- Сыныптағы ахуал қандай болды?

- Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?

- Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?

- Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?



Ия

Қорытынды бағамдау

Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да оқуды да ескеріңіз)?
1.
2.
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да оқуды да ескеріңіз)?
1.
2.
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?



Сабақ жоспары

Сабақ: Ағылшын тілі

Мектеп: №222

Күні: 20.01.16

Мұғалімнің аты-жөні: Абдразакова Н.

Сынып: 9а,в

Қатысқандар саны:


Қатыспағандар саны:

Сабақтың

тақырыбы:


Step two. Trains

Сабақ негізделген оқу мақсаты

Оқушылар сабақ соңына қарай не үйренгенін қалайсыз?

Лондондағы транспорт түрлері жайлыбіліп, Лондондағы поезд түрлері мен олардың айырмашылықтарын ажыратып,түсіне алады. Алған мәліметтерді жаттығу орындау барысында қолдана алады.



Сабақтың мақсаттары

Барлық оқушылар істей алады:

Лондондағы транспорт түрлерін саипаттай алады.


Оқушылардың көпшілігі істей алады:

Қазақстандағы және Лондондағы поезд түрлерін жаңа сөздерді пайдаланып сипаттай алады.

Кейбір оқушылар істей алады:

Өзіне қатысты жаңа сөздерді пайдаланып ,сөйлемдерді құрастыра алады.


Тілдік мақсат

Оқушылар:

Не істей алады?Лондондағы және Қазақстандағы транспорт түрлеріне қатысты жаңа сөздерді пайдаланып, кесте толтырады.



Негізгі сөздер мен тіркестер (пәнге арналған сөздік және терминология):

Orient,trains a grande vitasse,transrapid

Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер

Талқылауға арналған сұрақтар:




Сіз неліктен ... екенін айта аласыз ба?

Неліктен Англиядағы шығыс экспресс поезы танымал екенін айта аласыз ба?

Тыңдалым мен оқылым бойынша ұсыныстар:

Тексттегі жаңа сөздердің анықтамасын беріңіз

Жетістік критерийлері:

Лондондағы транспорт түрлерін атай алады

Жаңа сөздерді пайдаланып сөйлем құрастыра алады



Алдыңғы оқу

Лондондағы транспорт түрлері жайлы алғашқы түсінігі бар.




Жоспар


Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар ескертпелерді жазыңыз

Ресурстар

Басы 7мин

2мин
3мин


Ұйымдастыру жұмыстары: оқушыларды түгендеу;

Топқа бөлу;суреттер арқылы;

Үй тапсырмасына байланысты

Сұрақтар қойылады: 1.what is shown in this video?

2.what kind of sightseeing did you see?

3. what transport did you see?

4.What is the difference between our

country’s transport?

How do you think what is the theme of our lesson?



суреттер


Ортасы 25мин



15мин

10мин


1.Топтық жұмыс: «Trains”

1-топ :text A-The orient express

2-топ : textB-High-speed trains

Формативті бағалау.

2.жұптық жұмыс: « штурман-пилот» -әдісі

1-жаттығу.кесте толтыру

3-жаттығу write sentences

Дайын үлгі арқылы бағалайды


кітап


Соңы13мин





14мин


Жеке жұмыс: кеңейтілген тапсырма

1. берілген анықтамалар арқылы сөзді табу

2. берілген жауаптарға қарап,сұрақтар жаз

3. тексттегі Джодж Неглмакерге интервью сүрақтарын дайындау

Сумативті бағалау




интернет




1мин



Рефлекция

Сабақ жайлы пікірлерін жазып беру.















Қосымша ақпарат

Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жопарлайсыз?



Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыстар, қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері, АКТ-мен байланыс. Құндылықтардағы байлаыс








Рефлексия

Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.

- Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?

- Бүгін оқушылар не білді?

- Сыныптағы ахуал қандай болды?

- Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?

- Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?

- Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?



Ия

Қорытынды бағамдау

Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да оқуды да ескеріңіз)?
1.
2.
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да оқуды да ескеріңіз)?
1.
2.
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?


Сабақ жоспары

Сабақ: Ағылшын тілі

Мектеп: №222

Күні: 25.01.16

Мұғалімнің аты-жөні: Абдразакова Н.

Сынып: 9а,в

Қатысқандар саны:


Қатыспағандар саны:

Сабақтың

тақырыбы:


Step two. Trains

Сабақ негізделген оқу мақсаты

Оқушылар сабақ соңына қарай не үйренгенін қалайсыз?

Лондондағы транспорт түрлері жайлыбіліп, Лондондағы поезд түрлері мен олардың айырмашылықтарын ажыратып,түсіне алады. Артиклдің қолданылуы жайлы мәлімет алады .жаттығу барысынла қолдана алады.



Сабақтың мақсаттары

Барлық оқушылар істей алады:

Лондондағы транспорт түрлерін саипаттай алады.Артиклдің не екенін біледі.


Оқушылардың көпшілігі істей алады:

Қазақстандағы және Лондондағы поезд түрлерін жаңа сөздерді пайдаланып сипаттай алады.Артиклдерді ажырата алады.

Кейбір оқушылар істей алады:

Өзіне қатысты жаңа сөздерді пайдаланып ,сөйлемдерді құрастыра алады.


Тілдік мақсат

Оқушылар:

Не істей алады?Лондондағы және Қазақстандағы транспорт түрлеріне қатысты жаңа сөздерді пайдаланып, кесте толтырады.



Негізгі сөздер мен тіркестер (пәнге арналған сөздік және терминология):

Orient,trains a grande vitasse,transrapid

Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер

Талқылауға арналған сұрақтар:




Сіз неліктен ... екенін айта аласыз ба?

Неліктен Англиядағы шығыс экспресс поезы танымал екенін айта аласыз ба?

Тыңдалым мен оқылым бойынша ұсыныстар:

Тексттегі жаңа сөздердің анықтамасын беріңіз

Жетістік критерийлері:

Лондондағы транспорт түрлерін атай алады

Жаңа сөздерді пайдаланып сөйлем құрастыра алады



Алдыңғы оқу

Лондондағы транспорт түрлері жайлы алғашқы түсінігі бар.





Жоспар


Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар ескертпелерді жазыңыз

Ресурстар

Басы 7мин

2мин
3мин


Ұйымдастыру жұмыстары: оқушыларды түгендеу;

Топқа бөлу;суреттер арқылы;

Үй тапсырмасына байланысты

Сұрақтар қойылады: 1.what is shown in this video?

2.what kind of sightseeing did you see?

3. what transport did you see?

4.What is the difference between our

country’s transport?

How do you think what is the theme of our lesson?



суреттер


Ортасы 25мин



15мин

10мин


1.Топтық жұмыс: «Trains”

1-топ :text A-The orient express

2-топ : textB-High-speed trains

Формативті бағалау.

2.жұптық жұмыс: « штурман-пилот» -әдісі

9-жаттығу.сөйлемдерді толықтырыңдар

3-жаттығу write sentences

Дайын үлгі арқылы бағалайды


кітап


Соңы13мин





14мин


Жеке жұмыс: кеңейтілген тапсырма

1. берілген анықтамалар арқылы сөзді табу

2. берілген жауаптарға қарап,сұрақтар жаз

3. тексттегі Джодж Неглмакерге интервью сүрақтарын дайындау

Сумативті бағалау




интернет




1мин



Рефлекция

Сабақ жайлы пікірлерін жазып беру.















Қосымша ақпарат

Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жопарлайсыз?



Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыстар, қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері, АКТ-мен байланыс. Құндылықтардағы байлаыс








Рефлексия

Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.

- Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?

- Бүгін оқушылар не білді?

- Сыныптағы ахуал қандай болды?

- Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?

- Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?

- Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?



Ия

Қорытынды бағамдау

Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да оқуды да ескеріңіз)?
1.
2.
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да оқуды да ескеріңіз)?
1.
2.
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?



Сабақ жоспары

Сабақ: Ағылшын тілі

Мектеп: №222

Күні: 27.01.16

Мұғалімнің аты-жөні: Абдразакова Н.

Сынып: 9а,в

Қатысқандар саны:


Қатыспағандар саны:

Сабақтың

тақырыбы:


Step four Enjoy your flight

Gerund remember+gerund need+gerund




Сабақ негізделген оқу мақсаты

Оқушылар сабақ соңына қарай не үйренгенін қалайсыз?

Лондондағы ұшақпен ұшу және соған қатысты жаңа сөздерді үйренеді

Герундийдің қолданылуы жайлы түсінеді


Сабақтың мақсаттары

Барлық оқушылар істей алады:

Лондондағы транспорт түрлерін саипаттай алады.Ұшақпен ұшудың артықшылығы мен қиындықтары жайлы біледі


Оқушылардың көпшілігі істей алады:

Қазақстандағы және Лондондағы ұшақ түрлерін жаңа сөздерді пайдаланып сипаттай алады.Герундийдің жасалуын біледі

Кейбір оқушылар істей алады:

Өзіне қатысты жаңа сөздерді пайдаланып ,сөйлемдерді құрастыра алады.


Тілдік мақсат

Оқушылар:

Не істей алады?Лондондағы және Қазақстандағы транспорт түрлеріне қатысты жаңа сөздерді пайдаланып, кесте толтырады.



Негізгі сөздер мен тіркестер (пәнге арналған сөздік және терминология):

Plane,Check in,airport/

Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер

Талқылауға арналған сұрақтар:




Сіз неліктен ... екенін айта аласыз ба?

Неліктен ұшақпен ұшу тиімдірек?

Тыңдалым мен оқылым бойынша ұсыныстар:

Тексттегі жаңа сөздердің анықтамасын беріңіз

Жетістік критерийлері:

Лондондағы транспорт түрлерін атай алады

Жаңа сөздерді пайдаланып сөйлем құрастыра алады



Алдыңғы оқу

Лондондағы транспорт түрлері жайлы алғашқы түсінігі бар.





Жоспар


Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар ескертпелерді жазыңыз

Ресурстар

Басы 7мин

2мин
3мин


Ұйымдастыру жұмыстары: оқушыларды түгендеу;

Топқа бөлу;суреттер арқылы;

Үй тапсырмасына байланысты

Сұрақтар қойылады: 1.what are the advantages of travelling by airplane?

2.do you like to travel by plane?

3.when did you fly by plane last time?


суреттер


Ортасы 25мин



15мин

10мин


1.Топтық жұмыс: «tragedy in the air ”

1-топ :text A

2-топ : textB

Формативті бағалау.

2.жұптық жұмыс: « штурман-пилот» -әдісі

1-жаттығу.read the definitions and match them

Ex: 2 translate the words



кітап


Соңы13мин





14мин


Жеке жұмыс: кеңейтілген тапсырма

1. comprehension check

2.ex;4


3.ex;5


интернет




1мин



Рефлекция

Сабақ жайлы пікірлерін жазып беру.






Сабақ жоспары

Сабақ: Ағылшын тілі

Мектеп: №222

Күні: 1.02.16

Мұғалімнің аты-жөні: Абдразакова Н.

Сынып: 9а,в

Қатысқандар саны:


Қатыспағандар саны:

Сабақтың

тақырыбы:


Step four. Story without ending

Gerund remember+gerund need+gerund




Сабақ негізделген оқу мақсаты

Оқушылар сабақ соңына қарай не үйренгенін қалайсыз?

Текстті оқып ,мағынасын түсінеді,

Герундийдің қолданылуы жайлы түсінеді


Сабақтың мақсаттары

Барлық оқушылар істей алады:

Лондондағы транспорт түрлерін саипаттай алады.Ұшақпен ұшудың артықшылығы мен қиындықтары жайлы біледі .Текстті түсініп ,жаттығу орындай алады


Оқушылардың көпшілігі істей алады:

Қазақстандағы және Лондондағы ұшақ түрлерін жаңа сөздерді пайдаланып сипаттай алады.Герундийдің жасалуын біледі

Кейбір оқушылар істей алады:

Өзіне қатысты жаңа сөздерді пайдаланып ,сөйлемдерді құрастыра алады.


Тілдік мақсат

Оқушылар:

Не істей алады?Лондондағы және Қазақстандағы транспорт түрлеріне қатысты жаңа сөздерді пайдаланып, кесте толтырады.



Негізгі сөздер мен тіркестер (пәнге арналған сөздік және терминология):

Plane,Check in,airport,a trolley,travelling light,to board,to feel airsick

Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер

Талқылауға арналған сұрақтар:




Сіз неліктен ... екенін айта аласыз ба?

Неліктен ұшақпен ұшу тиімдірек?

Тыңдалым мен оқылым бойынша ұсыныстар:

Тексттегі жаңа сөздердің анықтамасын беріңіз

Жетістік критерийлері:

Лондондағы транспорт түрлерін атай алады

Жаңа сөздерді пайдаланып сөйлем құрастыра алады



Алдыңғы оқу

Лондондағы транспорт түрлері жайлы алғашқы түсінігі бар.




Жоспар


Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар ескертпелерді жазыңыз

Ресурстар

Басы 7мин

2мин
3мин


Ұйымдастыру жұмыстары: оқушыларды түгендеу;

Топқа бөлу;суреттер арқылы;

Үй тапсырмасына байланысты

Сұрақтар қойылады: 1.what are the advantages of travelling by airplane?

2.do you like to travel by plane?

3.when did you fly by plane last time?


суреттер


Ортасы 25мин



15мин

10мин


1.Топтық жұмыс: «Story without ending ”

1-топ :make the story funny

2-топ : make the story sad

Формативті бағалау.

2.жұптық жұмыс: « штурман-пилот» -әдісі

1-жаттығу.read the definitions and match them

Ex: 2 translate the words



кітап


Соңы13мин





14мин


Жеке жұмыс: кеңейтілген тапсырма

1. comprehension check

2.answer the questions

3.finish the story


интернет




1мин



Рефлекция

Сабақ жайлы пікірлерін жазып беру.






Сабақ жоспары

Сабақ: Ағылшын тілі

Мектеп: №222

Күні: 3.02.16

Мұғалімнің аты-жөні: Абдразакова Н.

Сынып: 9а,в

Қатысқандар саны:


Қатыспағандар саны:

Сабақтың

тақырыбы:


Step five. Tours you will never gorget

This-these, here – there.




Сабақ негізделген оқу мақсаты

Оқушылар сабақ соңына қарай не үйренгенін қалайсыз?

Текстті оқып ,мағынасын түсінеді,

Саяхат агенттігінің жұмыстары жайлы біледі.


Сабақтың мақсаттары

Барлық оқушылар істей алады:

Саяхат жасауға байланысты жаңа сөздерді айта алады


Оқушылардың көпшілігі істей алады:

Сұрақтарға жауап бере алады.

Кейбір оқушылар істей алады:

Берілген сөздерден сөйлем құрастыра алады.


Тілдік мақсат

Оқушылар:

Не істей алады?Сөздерді берілген топтарға бөліп жаза алады



Негізгі сөздер мен тіркестер (пәнге арналған сөздік және терминология):

Bushland,unique,variety,luscious,fabuluous.

Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер

Талқылауға арналған сұрақтар:




Сіз неліктен ... екенін айта аласыз ба?

Do you think travel agencies help tourists?

Тыңдалым мен оқылым бойынша ұсыныстар:

Тексттегі жаңа сөздердің анықтамасын беріңіз

Жетістік критерийлері:

Cаяхат агенттігінің жұмысы жайлы айта алады

Алдыңғы оқу

Сынесімдер мен етістік жайлы біледі




Жоспар


Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар ескертпелерді жазыңыз

Ресурстар

Басы 7мин

2мин
3мин


Ұйымдастыру жұмыстары: оқушыларды түгендеу;

Топқа бөлу;суреттер арқылы;

Үй тапсырмасына байланысты

Сұрақтар қойылады: 1.what are the advantages of travelling by airplane?

2.do you like to travel by plane?

3.when did you fly by plane last time?

4.What do travel agencies help to tourists?



суреттер


Ортасы 25мин



15мин

10мин


1.Топтық жұмыс:

1-топ :text 1

2-топ : text 2

Формативті бағалау.

2.жұптық жұмыс: « штурман-пилот» -әдісі

4-жаттығу.mke the questions

Ex: 2 translate the sentences



кітап


Соңы13мин





14мин


Жеке жұмыс: кеңейтілген тапсырма

1. comprehension check

2.answer the questions

3.finish the story


интернет




1мин



Рефлекция

Сабақ жайлы пікірлерін жазып беру.





Сабақ жоспары

Сабақ: Ағылшын тілі

Мектеп: №222

Күні: 8.02.16

Мұғалімнің аты-жөні: Абдразакова Н.

Сынып: 9а,в

Қатысқандар саны:


Қатыспағандар саны:

Сабақтың

тақырыбы:


Progress test 5

Gerund



Сабақ негізделген оқу мақсаты

Оқушылар сабақ соңына қарай не үйренгенін қалайсыз?

Өткен сабақта өтілген грамматика мен сөздерді қайталап орындайды

Герундийді өолдана алады


Сабақтың мақсаттары

Барлық оқушылар істей алады:

Грамматика мен сөздіктерді қолдана алады


Оқушылардың көпшілігі істей алады:

Сұрақтарға жауап бере алады.

Кейбір оқушылар істей алады:

Берілген сөздерден сөйлем құрастыра алады.


Тілдік мақсат

Оқушылар:

Не істей алады?Сөздерді берілген топтарға бөліп жаза алады



Негізгі сөздер мен тіркестер (пәнге арналған сөздік және терминология):

Vocabulary on the theme “Geography and travelling”

Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер

Талқылауға арналған сұрақтар:




Сіз неліктен ... екенін айта аласыз ба?

Do you think travel agencies help tourists?

Тыңдалым мен оқылым бойынша ұсыныстар:

Тексттегі жаңа сөздердің анықтамасын беріңіз

Жетістік критерийлері:

Cаяхат агенттігінің жұмысы жайлы айта алады

Алдыңғы оқу

Герундий жайлы біледі




Жоспар


Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар ескертпелерді жазыңыз

Ресурстар

Басы 7мин

2мин
3мин


Ұйымдастыру жұмыстары: оқушыларды түгендеу;

Топқа бөлу;суреттер арқылы;

Үй тапсырмасына байланысты

Сұрақтар қойылады: 1.what are the advantages of travelling by airplane?

2.do you like to travel by plane?

3.when did you fly by plane last time?

4.What do travel agencies help to tourists?



суреттер


Ортасы 25мин



15мин

10мин


Writing a progress test

1.Reading

2.Grammar

3.vocabulary
To revise material learnt ,to prepare for corrections


кітап


Соңы13мин





14мин


Жеке жұмыс: кеңейтілген тапсырма

1. comprehension check

2.answer the questions

3.finish the story


интернет




1мин



Рефлекция



Сабақ жайлы пікірлерін жазып беру.






Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет