Сабақ:№
|
Мектеп:№97 орта мектеп
|
Күні: 26.01.17.
|
Мұғалімнің есімі:Кадирова Жадыра
|
Сынып:1
|
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың тақырыбы:
|
Бақылау жұмысы
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)
|
1.1.3.2 .Өлшем бірліктерді (сағ)қолданып өлшеу.
|
Сабақ мақсаттары:
|
Барлық оқушылар:
Сағат циферблатында уақытты анықтай алады.
|
|
Оқушылардың басым бөлігі:Уақыт аралығын өлшеуді біледі.
|
|
Кейбір оқушылар:Іс-әрекеттің минут немесе сағат жағынан ұзақтығын анықтайды.
|
Тілдік мақсат
|
Оқушылар: Сағат пен минут арасындағы қатынасты біледі.
|
|
Негізгі сөздер мен тіркестер:Минут,сағат сөздерін ұғынып қолдана алады.
|
|
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
Уақытты не үшін өлшейміз?
Уақытты қандай құралдардың көмегімен өлшеуге болады?
|
Жетістік критерийі
|
1.Тақырып мазмұнын меңгерді
2.Жаңа термин сөздердің мағынасын түсінді,салыстырды
|
Алдыңғы оқу
|
Ұзындық. Масса.Көлем.
|
ЖОСПАР
|
Жоспарланған
уақыт
|
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)
|
Ресурстар
|
Басталуы
5-мин
10-мин
3-минут
|
I. Ұйымдастыру кезеңі
Сәлемдесу
Үй тапсырмасын «Ортадағы қаламсап» әдісі арқылы сұрау.
“Лебіздер бұрқасыны” арқылы топтастыру.
(Бір-біріне жылы лебіздерін шардың сыртына жазып, әуеге лақтырып, әрқайсысы қағып алады. Қағып алған шардағы жылы тілекті оқып, ішіндегі топ атауына бірігеді.)
|
Математика 1-сынып “Атамұра
|
Ортасы
5-мин
10-мин
Аяқталуы
5-мин
3-мин
2-мин
|
Қалыптастырушы бағалау.
Тапсырма.Циферблатқа қарап,қанша сағат өткенін анықтаңыз және жазыңыз.
Жиынтық бағалау.«3В Шамалар.Уақытты бағдарлау»бөлімі
Сабақты бекіту.
Үйге тапсырма:
Бөлімдерді қайталау.
«Сиқырлы микрофон»-кері байланыс
Сабақты қортындылау.
|
Сағат.
“Математика 1-сынып “Атамұра”
|
Қосымша ақпарат
|
Саралау- сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлай-сыз? Сіз қабілеті жоғары оқу шыларға тапсырманы күр-делендіруді қалай жоспар-лайсыз?
|
Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері
АКТ-мен байланыс
Құндылықтардағы байланыс
|
Оқушыларға бағыт-бағдар беремін.
Қабілеті жоғары оқушыларға айрықша тапсырма беремін.
|
Оқушыларға топтық,жұптық,
жеке бағалауды тамсырамын,сабақ соңында барлық балды қосып,қорытынды бағасын шығарамын.
|
бейнелеу пәнімен байланысты.
Интербелсенді тақтамен жұмыс жасатамын.
|
Рефлексия
Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?
Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды?
Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?
Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?
Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?
|
|
Қорытынды бағамдау
Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқуды да, оқытуды да)?
|