Сынып/ мерзімі
|
8
|
Сабақ/тақырыбы
|
Витаминдер және олардың маңызы. Майда және суда еритін витаминдер. №14 з.ж. Тамақтану мөлшерін анықтау, тамақ рационын құру.
|
Сабақтың мақсаты
|
Витаминдер және олардың маңызы. Майда және суда еритін витаминдертуралы түсінік қалыптастыру.
Есте сақтау қабілеттерін арттыру.
|
Күтілетін нәтиже
|
Витаминдер және олардың маңызы, майда және суда еритін витаминдер туралы тусінік қалыптасады.
|
Сабақтың әдісі
|
миға шабуыл
|
Сабақ кезең/рі
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Кіріспе
|
«Шаттық шеңберін» ұйымдастырамын. .
«Миға шабуыл» әдісі
Үй тапсырмасына байланысты сұрақтар қоямын.
|
Шаттық шеңберінде оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады.
Сұрақтарға жауап бере отырып, өткен тақырыпты естеріне алады және диалогтық қарым-қатынасқа түседі.
|
Негізгі бөлім
|
Жаңа сабақ
Интербелсенді тақтадан жаңа тақырыпқа сәйкес видеокөрсетілім көрсетемін. Балықтың қанқасы салынған плакатты тарқатып ,сұрақ жазады.Плакат ауысып келесі топ жауап жазады.
Оқушылар өз жауаптарын қорғайды.сұраққа жауап беру арқылы диалогқа туседі.
|
Интербелсенді тақтадан видеокөрсетілім көріп, плакатағы балықтың қаңқасына бір жағына сұрақ жазып.келесі топқа ауыстырады
Оқушылар оқулықты оқи отырып сұраққа жауап жазып, жинап плакатқа түсіреді, өз жұмыстарын сынып алдында дәлелдейді.
|
Қорытынды
|
Тақырып бойынша сұрақтар қоямын.
|
Жаңа тақырып бойынша өздерінің тың ақпараттарын қорытындылай
ды.
|
Бағалау.
|
Сыныптасын және өзін-өзі критериалды бағалау жүргіземін.
|
Сыныптасын және өзін-өзі критериалды бағалап шығады.
|
Рефлек сия
|
Кері байланыс
|
Өткен тақырып бойынша өз пікірлерін жазды.
|
Үйге тапсырма беру
|
Тест түзу.
|
Күнделікке жазады.
|