Музыка
|
Мұғалім
|
Уақыты:
|
Кабинет
|
Сабақтың атауы
|
Ақанның әні-«Балқадиша»
|
Мақсаты
|
Жаңа сабақты түсіндіру,топтық жұмысқа бейімдеу
|
Көрнекілігі
|
Музыка оқулығының әдістемесі
|
Топқа бөлу
|
Тәтті кәмпиттер арқылы топтарға бөлу
|
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
|
«Мейірімділік» тренингі.
- оқушылар «мейірімділік» сөзі туралы өз ойларын айтады
- сурет салады
өз ойларын ортаға қорғайды
|
Сабақтың барысы
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Үй тапсырмасын сұрау
Қызығушылықты ояту
|
Кестені толтырыңдар
Өткен тақырыптан естеріңде не қалды?
|
|
Өзіңнің тапқан мәліметің?
|
|
|
Мағынаны тану
|
Ән үйрену.
Салыстыру
Балқадиша
Сәулем-ай
Шығармашылыққа тапсырма
|
Ой толғаныс
|
БББ кестесі
Білемін
|
Білдім
|
Білгім келеді
|
|
|
|
|
Бағалау
|
Бағалау парақшаларымен жұмыс
|
Үйге тапсырма
|
Оқулықтағы тапсырмаларды орындау
|
Күнделіктеріне жазады
|
Музыка
|
Мұғалім
|
Уақыты:
|
Кабинет
|
Сабақтың атауы
|
Ән жүйрігі-Біржан сал
|
Мақсаты
|
Жаңа сабақты түсіндіру,топтық жұмысқа бейімдеу
|
Көрнекілігі
|
Музыка оқулығының әдістемесі
|
Топқа бөлу
|
Түрлі фигуралар арқылы топтарға бөлу
|
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
|
Балалар, бүгін біз бірінші рет шаттық шеңберіне жиналайық! Шеңберге тұрайық, достарымызбен қол ұстасайық! Барлығымыз жақсы көңіл-күйде бір-бірімізге тілегімізді айтайық! Бір-бірімізге қарап күлкімізді сыйлайық!
Қол алысып, қәне, біз,
Достасайық бәріміз.
Айтарым бар сендерге,
Тез тұрыңдар шеңберге.
Қандай жақсы бір тұру,
Достарменен бір жүру!
Қандай жақсы дос болу!
– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!
|
Сабақтың барысы
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Үй тапсырмасын сұрау
Қызығушылықты ояту
|
«Ыстық орындық» Сал серілер туралы не білесіңдер?
|
Мағынаны тану
|
1-топ
Өмірбаяны туралы постер жасайды
2-топ
Оқулықтағы мәтінді түсініп оқиды
3-топ
Ибрагим Нүсіппаевтың «Мейірбан ұстаздар» әнін айтып береді
Оқушылар домбырада ойнацды
|
Ой толғаныс
|
Екі жақты күнделік
Кітаптағы ой
|
Менің қосарым
|
|
|
|
Бағалау
|
Бағалау парақшаларымен жұмыс
|
Үйге тапсырма
|
Оқулықтағы тапсырмаларды орындау
|
Күнделіктеріне жазады
|