Тексерілді ______________
«Кіші Ақсу орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы:
Білім беру ұйымының атауы
|
«Кіші Ақсу орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
|
|
Пәні
|
алгебра
|
|
Бөлім
|
|
|
Педагогтың аты-жөні
|
Амарова Н
|
|
Күні
|
|
|
Сынып 8
|
Қатысушылар саны
|
|
Қатыспағандар саны
|
|
|
Сабақтың тақырыбы
|
7-сыныптағы алгебра курсын қайталау
|
|
Оқу бағдарамасына сәйкес оқыту мақсаты
|
7.1.2.5 алгебралық өрнектерді ықшамдауда дәрежелердің қасиеттерін қолдану;
|
|
Сабақтың мақсаты
|
7сыныптардағы алған білімдерін еске түсіріп, анықтамаларды білу.
|
|
Сабақтың тақырыбы:
Кезең
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
|
) Топ номерлері жазылған боялған асықтарды таңдау арқылы бір - бірінің ең жақсы қасиетін айту Топқа бөлу, көтеріңкі көңіл сыйлау. Ынтымақтастық атмосферасын құру. Топ мүшелерін «Көшбасшы», «хатшы», « баяндамашы», «уақыт сақшысы», «бақылаушы» ролдерін тағайындату
Оқушыларды ауызша есептеуге үйрету.
|
Постермен жұмыс
1 топ Бүтін көрсеткіш дәреже
2 топ Натурал көрсеткіш дәреже
3 толп Венн диаграммасы
1)...1000, 100, 10, 1; (1, 1/10, 1/100, 1/1000...) екі сан қатары қандай заңдылыққа бағынады?
2) сан қатарындағы әрбір саны 10-ның дәрежесі түрінде жазайық:
...1000,100,10, 1, 1/10, 1/100,1/1000... ... 103, 102, 101, 10°, 1/101, 1/102, 1/103..
3) санның орнына тек дәреже көрсеткішін жазайық
3, 2, 1, 0,.... қатарды жалғастыра отырып -1, -2, -3 т.с.с. сандарын аламыз.
Көршілес дәреже көрсеткіштерін салыстырайық. Келесі дәреже көрсеткіші алдыңғысынан бірге кем. 10° кейін : 1/101 = 10-1, 1/102 = 10-2... екенін көреміз
Сұрақ : О-5 өрнегінің мәні бар ма?
Жауап : жоқ, себебі дәреже негізі 0-ден өзге сан.
|
Постер қорғауда белсенды қатысқан оқушыларға 2 балл
Дәрежелердің ережесін пайдаланып ұяшықтарды таңдайды. Әр дұрыс жауап 2балл
|
|
2. сабақтың ортасы
|
Есептеңдер: 2:2-2
А) 8 B) 2 C)1/4 D)0 Жауабы: А
Есептеңдер: 8*2-4
А)1/4 B)2 C)1/2 D) 1 Жауабы: C
Есептеңдер: 163: (4-2)-3
А)2 B)1 C)-1 D) 0 Жауабы: B
Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4
А) 1 B) 16 C)4 D)0,25 Жауабы: D
Ықшамдаңдар: (х9*х3*х4)2:(х7)4
А) х4 B) х3 C)х5 D)х6 Жауабы: А
|
Жаңа материалды пысықтау.
Есептеңдер: 2:2-2
А) 8 B) 2 C)1/4 D)0 Жауабы: А
Есептеңдер: 8*2-4
А)1/4B)2C)1/2 D) 1Жауабы: C
Есептеңдер: 163: (4-2)-3
А)2 B)1C)-1D)0 Жауабы: B
Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4
А) 1 B) 16C)4 D)0,25Жауабы: D
Ықшамдаңдар: (х9*х3*х4)2:(х7)4
А) х4B) х3C)х5D)х6Жауабы: А
|
Бағалау: Топтар арасындағы бағалау максимум 3 балл.
|
Оқулық: Алгебра 7 сынып
|
3. сабақтың соңы
|
Оқушылар кері байланыс парағын толтырады, өзін бағалайды
з
|
Сабақты қортындылау мақсатында мұғалім оқушылармен кері байланыс орнатады.Оқушылар сабақ барысында нені білгенін, қалай жұмыс істегенін ,не қызықты әрі жеңіл болғанын, не киындық туғызғаны туралы ой-пікірлерін білдіре алады.
|
|
Оқулық: Алгебра 7 сынып «
|
Есептеңдер: 2:2-2
А) 8 B) 2 C)1/4 D)0
Есептеңдер: 8*2-4
А)1/4B)2C)1/2 D) 1
Есептеңдер: 163: (4-2)-3
А)2 B)1C)-1D)0
Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4
А) 1 B) 16C)4 D)0,25
Ықшамдаңдар: (х9*х3*х4)2:(х7)4
А) х4B) х3C)х5D)х6
|
Есептеңдер: 2:2-2
А) 8 B) 2 C)1/4 D)0
Есептеңдер: 8*2-4
А)1/4B)2C)1/2 D) 1
Есептеңдер: 163: (4-2)-3
А)2 B)1C)-1D)0
Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4
А) 1 B) 16C)4 D)0,25
Ықшамдаңдар: (х9*х3*х4)2:(х7)4
А) х4B) х3C)х5D)х6
|
Есептеңдер: 2:2-2
А) 8 B) 2 C)1/4 D)0
Есептеңдер: 8*2-4
А)1/4B)2C)1/2 D) 1
Есептеңдер: 163: (4-2)-3
А)2 B)1C)-1D)0
Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4
А) 1 B) 16C)4 D)0,25
Ықшамдаңдар: (х9*х3*х4)2:(х7)4
А) х4B) х3C)х5D)х6
|
Есептеңдер: 2:2-2
А) 8 B) 2 C)1/4 D)0
Есептеңдер: 8*2-4
А)1/4B)2C)1/2 D) 1
Есептеңдер: 163: (4-2)-3
А)2 B)1C)-1D)0
Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4
А) 1 B) 16C)4 D)0,25
Ықшамдаңдар: (х9*х3*х4)2:(х7)4
А) х4B) х3C)х5D)х6
|
Есептеңдер: 2:2-2
А) 8 B) 2 C)1/4 D)0
Есептеңдер: 8*2-4
А)1/4B)2C)1/2 D) 1
Есептеңдер: 163: (4-2)-3
А)2 B)1C)-1D)0
Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4
А) 1 B) 16C)4 D)0,25
Ықшамдаңдар: (х9*х3*х4)2:(х7)4
А) х4B) х3C)х5D)х6
|
Есептеңдер: 2:2-2
А) 8 B) 2 C)1/4 D)0
Есептеңдер: 8*2-4
А)1/4B)2C)1/2 D) 1
Есептеңдер: 163: (4-2)-3
А)2 B)1C)-1D)0
Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4
А) 1 B) 16C)4 D)0,25
Ықшамдаңдар: (х9*х3*х4)2:(х7)4
А) х4B) х3C)х5D)х6
|
Есептеңдер: 2:2-2
А) 8 B) 2 C)1/4 D)0
Есептеңдер: 8*2-4
А)1/4B)2C)1/2 D) 1
Есептеңдер: 163: (4-2)-3
А)2 B)1C)-1D)0
Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4
А) 1 B) 16C)4 D)0,25
Ықшамдаңдар: (х9*х3*х4)2:(х7)4
А) х4B) х3C)х5D)х6
|
Есептеңдер: 2:2-2
А) 8 B) 2 C)1/4 D)0
Есептеңдер: 8*2-4
А)1/4B)2C)1/2 D) 1
Есептеңдер: 163: (4-2)-3
А)2 B)1C)-1D)0
Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4
А) 1 B) 16C)4 D)0,25
Ықшамдаңдар: (х9*х3*х4)2:(х7)4
А) х4B) х3C)х5D)х6
|
Есептеңдер: 2:2-2
А) 8 B) 2 C)1/4 D)0
Есептеңдер: 8*2-4
А)1/4B)2C)1/2 D) 1
Есептеңдер: 163: (4-2)-3
А)2 B)1C)-1D)0
Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4
А) 1 B) 16C)4 D)0,25
Ықшамдаңдар: (х9*х3*х4)2:(х7)4
А) х4B) х3C)х5D)х6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Жаңа материалды пысықтау.
Тексерілді ______________
«Кіші Ақсу орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы:
Білім беру ұйымының атауы
|
«Кіші Ақсу орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
|
|
Пәні
|
алгебра
|
|
Бөлім
|
|
|
Педагогтың аты-жөні
|
Амарова Н
|
|
Күні
|
|
|
Сынып 8
|
Қатысушылар саны
|
|
Қатыспағандар саны
|
|
|
Сабақтың тақырыбы
|
7-сыныптағы алгебра курсын қайталау
|
|
Оқу бағдарамасына сәйкес оқыту мақсаты
|
7.1.2.5 алгебралық өрнектерді ықшамдауда дәрежелердің қасиеттерін қолдану;
|
|
Сабақтың мақсаты
|
7сыныптардағы алған білімдерін еске түсіріп, анықтамаларды білу.
|
|
Достарыңызбен бөлісу: |