Сабақтың тақырыбы Оқығанның көзі ашық Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



Дата28.11.2023
өлшемі255,03 Kb.
#194013
түріСабақ
Байланысты:
менің ҚМЖ


Қысқа мерзімді жоспар

Мектептің атауы:

№30 Ы.Алтынсарин

Педагогтің аты-жөні




Күні:




Сынып:

1

Пәні:

Ана тілі

Бөлімі/бөлімше

Мәтін және сөйлем

Сабақтың тақырыбы

Оқығанның көзі ашық

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

1.2.3.1.ауыстырылып берілген мәтін бөліктерін мұғалімнің қолдауымен орнына қоя білу;
1.3.6.1 жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғары және төмен сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазу

Бағалау_критерийі'>Сабақтың мақсаты / Бағалау критерийі

Ауыстырылып берілген мәтін бөліктерін анықтау
мақалдағы әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазу

Ойлау деңгейі

Түсіну,қолдану,анықтау

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/уақыт

Педагогтің әрекеті



Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
7-8мин.



Ұйымдастыру кезеңі
Психологиялық ахуал
1.Сәлеметсіңдер ме
2.Көңіл күйлерің жақсы ма?
3.Сабаққа дайындықтарың қалай?




Мадақтау
Жарайсың!,
Керемет!
Жақсы!
Талпын!






Сабақтың ортасы
30- 35 мин.





«Ой қозғау» әдісі
Сөзжұмбақты шеш
Бүгінгі сабақ не туралы болатынын білесің
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
1-тапсырма ФС
Ұжымдық жұмыс
Flippity платформасы
«Спиинер» әдісі
Автордың өмірі мен шығармалары туралы мәлімет ұсыну
Оқы.Мәтін бөліктерін орнына қой.
«Дауыстап ойлау» әдісі
-Мәтін не туралы?
-Мәтін неше бөліктен тұрады?

ЕББҚ
Мәтінде қай оқу құралы туралы айтылған?
Талқылау сұрақтары:
1.Жаннаға әкесі қандай кеңес берді?
2.Жаннаның сұрағына әкесі не деп жауап берді?
3.Мәтінге қандай шығармалар жатады?
2- тапсырма
Жеке жұмыс
«Көркем жаз» әдісі
1)«Ц» әрпін көркем жаз.
2-жаттығу
а) Мақалды жаз.
ә)Мақалдың мағынасын түсіндір.


ЕББҚ
Мақалды жаз
Талқылау сұрақтары:
1.Білімді қайдан аламыз?
2.Өнерді ше?
Музыкалық әуенге қол жаттығуына арналған қимылдар жаса


3 – тапсырма
Ұжымдық жұмыс
«Кім тапқыр?» әдісі
Тиісті әріптерді қойып, дөңгелек ішінде жасырынған сөзді тап.


ЕББҚ
Дөңгелектегі берілген әріптерден сөз құрап айт.


Талқылау сұрақтары:
1.Қай дөңгелектегі сөзді табу қиын болды?
2.Қайсысын табу оңай болды?

Сөзжұмбақты шешіп, тақырыпты анықтайды


1. автор туралы әңгімелейді
2.мәтін мазмұнын әңгімелейді
3.мәтіннің бөліктерін анықтайды

1. әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазады


2.мақалдың мағынасын ашады

Сұраққа жауап береді


Әуенге сәйкес қол жаттығуларын жасайды

1. бірінші дөңгелектегі сөзді табады


2.екінші дөңгелектегі сөзді табады
3.үшінші дөңгелектегі сөзді табады
Сұрақтарға жауап береді

Мадақтау
Жарайсың!,
Керемет!
Жақсы!
Талпын!

Жұлдызшалар


Дескриптор:


-автор туралы әңгімелейді
-мәтін мазмұнын әңгімелейді
-мәтіннің бөліктерін анықтайды


ЕББҚ
Дескриптор:
-сұраққа жауап береді


«Комментарий» арқылы
Жұлдызшалар
Дескриптор:
- әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазады
-мақалдың мағынасын ашады

ЕББҚ
Дескриптор:


-мақалды көшіріп жазады

Жарайсыңдар!


Керемет!

«Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау


Дескриптор:
-бірінші дөңгелектегі сөзді табады
-екінші дөңгелектегі сөзді табады
-үшінші дөңгелектегі сөзді табады
ЕББҚ
Дескриптор:
- берілген әріптерден сөз құрап айтады



Жұмбақ
суретА4

С.Шаймерденов


тың суреті А4

Оқулық
1 –жаттығу


58,59 –бет

Оқулық
2-жаттығу


59-бет
Дәптер
Қаламсап

Бейнежазба


Таратпа
қаламсап

Сабақтың соңы
5-7 мин.

Кері байланыс
«Ноутбук» әдісі (Бағалау)
Бүгінгі сабақты толық түсіндім
(9,10 Жарайсың! смайлигі)
Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 Жарайсың ! смайлигі )
Бүгінгі сабақты түсінбедім
(5,6 Жарайсың! смайлигі )

Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай жинаған смайликтердің сөзіне қарай санап, анықтайды.

Мадақтау
Жарайсың!,
Керемет!
Жақсы!
Талпын!

Ламинатталған ноутбук суреті, смайликтер (Жарайсың!Жақсы!
Талпын!)
















Қосымша

Тапмырма

Бағалау критерийі:

Ресурстар





























Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет