Бөлім:
10.3A Веб беттерді әзірлеу
|
№1 АҚМГПК
|
күні:
|
Мұғалімнің аты: Туленди А.А.
|
Топ:
|
Саны осы:
|
Жоқ сайтына:
|
Сабақ тақырыбы:
|
Веб-беттегі мультимедиа
|
Оқу мақсаты
|
10.2.3.2 Веб-бет ішіне (аудио және видео) кірістіру
|
Сабақ міндеттері
|
Барлық студенттер веб сайт жасау және бейне файлдарды қосуға болады
|
Жетістік критерийлері
|
қосады Веб-бетте бейне файлдар
|
Тілі мақсаттар
|
тілін зерттеу мақсаты
Оқушылар болады:
«Түс схемасы», «БАҚ-» сияқты терминдерді түсіндіру.
Тақырыбы лексика және терминология:
ақпарат алмасу визуалды ұсыну, бет айналдыру.
Пайдалы фразалар Бірқатар:
Бейне сіздің бетке пайдаланушыларға тартуға тағы бір тамаша жолы.
Videos, сондай-ақ веб-беттерінде Bounce ставкасын төмендетеді, сондай-ақ уақыт-на-бетте, сондай-ақ пайдаланушылар мен өзара іс-қимыл тарта отырып арттыру тамаша тәсілі болып табылады.
|
Пәнаралық сілтемелер
|
Ағылшын
|
Алдыңғы оқу
|
түрлі ақпарат көздері.
|
Жоспар
|
Сабақтың
жоспарланған кезеңдері
|
жоспарланған іс-шаралар
|
Ресурстар
|
Басы
0-5
|
кездейсоқ студент келесі сұрақтар қойыңыз:
1. сайты прототипі қандай?
2. қандай артықшылықтары бар?
3. пайдалану кемшіліктері қандай?
Бұл сабақта, сіз:
сайт жасау
үлгіні теңшеу
бейне файлдарды қосу
|
|
Ортасы
жеке жұмыс
5-25 мин
жеке жұмыс
25-35 мин
|
Қызмет 1
сайт және бейне бөлісу бетті жасау. Содан кейін сіз оны жасады және неге қалай туралы өз тобына түсіндіреді.
Мұғалім Ескерту:
Осы қызмет үшін әр студент 20-30 секунд сөйлей алады маңызды.
Осы қызмет үшін ол мұғалім, сондай-ақ студенттер бір-бірімен қарым-қатынас қалай көруге болады, және көмекке мұқтаж адамдарға көмектесуге өте маңызды болып табылады.
Мұғалім ЕСКЕРІМ: Бұл қызмет үшін ол әрбір студент интернетке кіру мүмкіндігі бар ноутбук болады маңызды.
[Саралау:
Әрбір студент үлгіні таңдаңыз және веб-бетті жасау керек;
Көптеген студенттер үлгіні таңдаңыз және веб-бетті құру және бейне бөлісу бетті жасау керек;
Кейбір студенттер] үлгіні таңдаңыз және веб-бетті құру және бейне бөлісу бетті жасау мен сыныптың қалған көмек қажет
Қызмет 2
Оқушылар қосымша бейне қосу және оларды теңшеу
саралау - барлық студенттер бейне файлды орнату; бейне файлдарды, орналасуын реттеу үшін көптеген студенттер; Кейбір студенттер бейне файл орналасуы мен екінші бетті реттеуге - Bio-контакт
|
2_multimedia_in_a_page_presentation_1_variant.pptx
3_multimedia_in_a_page_didactic_1_variant.mp4
|
Сабақ соңында
35 - 40
|
шағылу
• бүгін қиын қандай болды?
• Қандай сұрақтар қалады?
• бәрі оңай қамтиды ма?
|
|
Саралау - сіз көбірек қолдау көрсетуге жоспарлап қалай? Қалай көбірек қабілетті оқушыларды дау жоспарлап отырсыз?
|
Бағалау - Сіз қалай оқушылардың оқуына тексеру жоспарлап отырсыз?
|
Денсаулық сақтау және қауіпсіздік ережелері
|
Саралау студенттердің жеке қабілеттерін (бірнеше ақыл Gardner теориясы) бейімделген, оқу материалын және ресурстарды таңдағанда студенттерге жеке қолдау көрсетуге, мақсаттарын таңдау, нақты студенттің күтілетін нәтижесі көрсетілуі мүмкін. Саралау уақыт басшылықпен, сабақтың кез келген сатысында пайдаланылуы мүмкін.
|
Егер сіз студент сабақтың барысында білгендерімізді бағалау үшін пайдалануға болады әдістері жазу үшін осы бөлімді пайдаланыңыз.
|
Денсаулық сақтау және қауіпсіздік тексеру байланыс.
Пайдаланылған белсенді жаттығулар.
Бұл сабақта Қауіпсіздік Ережеде пайдаланылатын элементтер.
|
рефлексия
шынайы объективті оқыту / Міндеттері сабақ болды ма? студенттер LO барлық қол ма?
Егер жоқ болса, неге жоқ?
менің жоспарланған саралау жұмысы жақсы ма?
Мен уақыттары жабысып ме?
Қандай өзгерістер менің жоспарын жасады және неліктен?
|
оның Сабақта көрсету үшін төменде кеңістік пайдаланыңыз. Сабақтың туралы сол жақтағы тізімнен ең өзекті сұрақтарға жауап беріңіз.
|
|