Қ. Жұбанов атындағы



Дата22.08.2017
өлшемі0,64 Mb.


Қ.Жұбанов атындағы
Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің
Ғылым апталығының
ЖОСПАРЫ


«БЕКІТЕМІН»

Ғылыми жұмыстар жөніндегі

проректор, профессор

__________ Қ.Ә. Әбдіқалықов

«01» сәуір 2014 ж.




Орындалатын жұмыстар

Өткізілетін күні және уақыты

Мамандық, курс

Өткізілетін орны

Жауаптылар

Критерийлер




Тарих факультеті

1

Ғылыми апталықтың салтанатты ашылуы

04.04.2014

10.00


1-4 курстар

Бас ғимарат

Кафедра меңгерушілері мен топ кураторлары

Есеп

2

Факультет студенттерінің ғылыми жұмыстарының көрмесі

04. 04. 2014;

10.00-12.30






Бас ғимарат

Г.Б.Ізбасарова.

Еспенбетова А.М.,

Мусаев Б.А., Байшов Б.Б.


Есеп

3

«Қазақстан жолы – 2050: Бір мақсат, бір мүдде, бір болашақ» тақырыбында экономикалық пәндер бойынша олимпиадасын өткізу

04.04.2014;

10.00


ҚжЭН-

2-4 курстар



208 ауд.

Сүлейменова Қ.О.

Болатова Б.Ж.



Хаттама

4

«Бүкіл зейінді және педагогикалық амал-тәсілдерді оқушыларға бағыттау және оларға қалай оқу керектігін үйренуде көмек көрсету» оқыту семинары

04.04.2014;

15.00


ҚжЭН-404 топ


208 ауд.

Тоғайбаева А.К.

Есеп

5

«Отан тарихының өзекті мәселелері» секциясы бойынша ғылыми-теориялық конференция өткізу.

07. 04.2014;

14.00


3-4 курстар

308 ауд.

Аликулова Н.С.,

Айдарова Г.А..



Хаттама, есеп

6

География пәндері бойынша олимпиадалар өткізу

07.04.2014;

15.00


География-1 курс

103, 107 ауд.

Кажиакбарова З.О.

Шумакова Г.Ж,

Мамиров Т.Б.


Хаттама

География -2,3 курстар

201,108 ауд.

Айгужина С.О.,

Айдарова А.З.,

Мерхайдарова Н.Н.


Хаттама

7

«Құқық және экономиканың қазіргі таңдағы өзекті мәселелері» секциясы бойынша ғылыми-теориялық конференция өткізу.

07.04.2014;

15.00


ҚжЭН-404; ОПиЭ-405 топтар.

208 ауд.

Кафедра

оқытушылары



Есеп

8

5В020300-Тарих және 5В050500-Аймақтану мамандығының 1-3 курс студенттері арасында пәндік олимпиадалар өткізу

07.04.2014;

10.00



Тарих және аймақтану 1-3 курстар

311 ауд.

Төкешева А.М., Перевезенцев А.Л., Медеубаев Е.И.,

Ли И.К.


Хаттама

9

Туризм пәндері бойынша олимпиадалар

07.04.2014; 15.00

Туризм- 1,2 курстар

213 ауд.

Сергеева А.М.

Нургазина А.С.



Хаттама

10

«Әлем тарихының өзекті мәселелері» секциясы бойынша ғылыми-теориялық конференция өткізу.

08. 04.2014;

14.00


3,4 курстар

308 ауд.

Хибина З.Н.;

Купенова Г.Ы.;

Байшов Б.Б.


Хаттама

11

«Тарих және аймақтану» кафедрасының ұйымдастыруымен пәндік олимпиада өткізу

08.04.2014;

10.00



Тарих және аймақтану 1-3 курстар

312 ауд.

Төкешева А.М., Перевезенцев А.Л.,

Аман Ә.Б., Ли И.К.



Хаттама

12



«Турист және өлкетанушы» ғылыми үйірмесінің ашық отырысы («Ақтөбе облысының туристік маршруттары»)

08.04.2014;

15.00


География, Туризм-1,2 курстар

220 ауд.

Әбденов А.Ж.

Хаттама

13


«Мемлекеттің басқару формалары» тақырыбында пікірталас өткізу

08.04.2014;

15.00


ОПиЭ-104, 305 топтары.

208 ауд.

Килибаева С.К.

Хаттама

14



«География көкжиегі» атты студенттік ғылыми конференция өткізу.

08. 04.2014;

14.00


География 1-4 және Туризм 1-4 курстар

202,219 ауд.

Кубесова Г.Т.

Сергеева А.М.



Хаттама

15

Бітіруші курс студенттеріне арнап ғылыми жұмыстар жазудың әдістемесі бойынша ғылыми-әдістемелік семинар өткізу

09.04.2014;

14.00



Тарих -4 курс

302 ауд.

Исмағұлов Ұ.Ш., Жумаганбетов Т.С., Перевезенцев А.Л., Медеубаев Е.И.,

Мәден А.Т.,

Аман Ә.Б., Ли И.К.


Хаттама

16

«Үздік тарихшы» сайысын (пәндік олимпиада) өткізу.

09.04.2014;

14.00



Тарих-1-3 курстар

304, 306, 307, 308 ауд.

Аликулова Н.С.,

Байшов Б.Б.

Көпенова Г.Ы.,

Бегимбаева Ж.С.



Хаттама

17

Ақтөбе қаласының № 21 ОМ тәжірибелі әдіскері, жоғары санаттағы география пәнінің мұғалімі

Э.Д. Сәулеевамен кездесу.



09.04.2014;

15.00


География- 4 курс

103 ауд.

Кенжебаева Р.Ж

Есеп

18


«Қ.И. Сәтбаевтың өмірі мен қызметі» атты дөңгелек үстел өткізу

09.04.2014;

11.00


География- 1,2 курстар.

219 ауд.

Кажиакбарова З.О

Хаттама

19

«Менің бизнес идеям» тақырыбында іскерлік ойын өткізу

09.04.2014;

14.00


ҚжЭН-304 тобы

208 ауд.

Дүйсембаева К.Т.

Есеп

20

«Отан тарихы және тарихи пәндер» кафедрасы бойынша ғылыми апталықты қортындылау мен жеңімпаздарын марапаттау.

10.04.2014;

14.00


Тарих-1-4 курс

тар


106 ауд.

Г.Б.Ізбасарова,

кафедра оқытушылары



Есеп

21

Ғылыми-танымдық интеллектуалдық ойын өткізу

10.04.2014;

11.00


1-2 курс студенттері

208 ауд.

Ержанов А.Қ.,

СҒҚ мүшелері, студенттер



Хаттама

22



«Ұстаздар ұстанымы» атты проблемалық топ мүшелерінің ұйымдастырумен өткізілетін семинар (кәсіптік педагогикалық практика кезіндегі қолданылған жаңа инновациялық технологиялар бойынша тәжірибе алмасу)

10.04.2014;

15.00


География-3,4 курстар.

215 ауд.

Кенжебаева Р.Ж.

Айгужина С.О.




Хаттама

23

«Казахстан и ВТО: аверси и реверси» тақырыбында пікірталас өткізу

10.04.2014;

15.00


ОПиЭ-405 тобы

215 ауд.

Шүкіров А.К.

Есеп

24

«Жастар және ғылым: шынайылық және болашақ» тақырыбындағы республикалық ғылыми-практикалық конференцияға қатысуы

11.04.2014;

Тарих-4 курс, магистранттар

Бас ғимарат

Ғылыми жетекшілері

Есеп

25

«Құқық және экономика негіздері» кафедрасы бойынша ғылыми апталықты қортындылау

11.04.2014;

09.00


ҚжЭН-1-4 курс

тар


Конференц зал

Барлық оқытушылар

Есеп

26

«Тарих және аймақтану» кафедрасы бойынша ғылыми апталықты қортындылау.


11.04.2014;

09.00


Тарих және аймақтану 1-4 курстар

302 ауд.

Барлық оқытушылар

Есеп

27

«География» кафедрасы бойынша ғылыми апталықты қортындылау мен жеңімпаздарды марапаттау.

11.04.2014;

09.00


География 1-4 курстар; Туризм 1-3 курстар

219 ауд.

Барлық оқытушылар

Есеп

28

Университет бойынша ғылыми апталықты қортындылау.


11.04.2014

Барлық мамандық студенттері

Жастар сарайы

Барлық оқытушылар

Есеп




Филология факультеті

29

Ғылым апталығының ашылуы

04.04.2014 ж.

14.00


1-4 курстар

308 ауд.

Тектіғұлова Ж.О.,

Куздыбаева А.А.,

Аитов Н.Н.,

Пангереев А.Ш.



Хаттама

30

«Қазақ филологиясы», «Қазақ тілі мен әдебиеті», «Қазақ тілінде оқытпайтын мектептердегі қазақ тілі мен әдебиеті», «Орыс тілі мен әдебиеті» мамандықтары бойынша пәндік олимпиада (1-ші тур)

04.04.2014ж.

14.30


1-2 курстар

308 ауд.

Кафедра оқытушылары

Хаттама

31

«Қазақ филологиясы», «Қазақ тілі мен әдебиеті», «Қазақ тілінде оқытпайтын мектептердегі қазақ тілі мен әдебиеті», «Орыс тілі мен әдебиеті» мамандықтары бойынша пәндік олимпиада (2-ші тур)

05.04.2014ж.

14.00


1-2 курстар

308 ауд.

Кафедра оқытушылары

Хаттама

32

«Ақтөбе қаласындағы ұйымдар мен кәсіпорындар атауларының МСТ талаптарын сійкес жазылу жағдайлары» атты семинар

07.04.2014ж.

12.00


1-4 курстар

501 ауд.

Макешова Ж.М.

Хаттама

33

«Тіл – тамыр – ІІІ» тақырыбындағы жоғары оқу орындарыаралық ғылыми-электронды конференциясы

07.04.2014ж.

16.00


1-4 курстар

217 ауд.

Аитова Н.Н.

Есеп

34

«Жарнама мәтінінің танымдық-ақпараттық сипаты» атты дөңгелек үстел

08.04.2014ж.

13.00


1-4 курстар

407 ауд.

Қарағұлова Б.С.,

Молдабаева З.М.



Хаттама

35

«Интерактивті модульдік оқыту технологиясы» ғылыми үйірмесінің ашық отырысы

08.04.2014ж.

13.00


1-4 курстар

411 ауд.

Артықова Т.М.

Хаттама

36

«Жас терминші» проблемалық тобы отырысы

08.04.2014ж.

15.00


1-4 курстар

217 ауд.

Исакова С.С.

Хаттама

37

«Фольклор тілі» проблемалық тобы отырысы

08.04.2014ж.

16.00


1-4 курстар

217 ауд.

Куштаева М.

Хаттама

38

«Қазақ әдебиетіндегі хандардың көркем бейнесі» атты проблемалық топтың ашық отырысы

09.04.2014ж.

15.00


1-4 курстар

308 ауд.

Бораш Б.Т.

Хаттама

39

«Филолог» лингвистикалық үйірме-сінің дөңгелек үстелі

10.04.2014ж.

14.00


1-4 курстар

217 ауд.

Аитова Н.Н.

Хаттама

40

«Түркі филологиясының өзекті мәселелері» тақырыбындағы онлайн-семинар

10.04.2014ж.

14.30


1-4 курстар

217 ауд.

Мұратбек Б.,

Қарағұлова Б.



Есеп

41

«Үркер» шығармашылық үйірмесінің әдеби кеші

10.04.2014ж.

15.00


1-4 курстар

308 ауд.

Тәшімбаева С., Тәңірбергенова Г.

Есеп

42

«Қазақ тіл білімінің жаңа парадигмасы» атты ғылыми семинар

11.04.2014ж.

12.00


1-4 курстар

407 ауд.

Садирова К.,

Молдабаева З.



Есеп

43

«Жастар және ғылым: бүгіні мен болашағы» атты республикалық конференцияның пленарлық, секциялық мәжілістеріне студенттер мен жас ғалымдардың қатысуы

11.04.2014ж.

1-4 курстар

Бас ғимарат

Ғылыми жетекшілер

Мақалалар




Техникалық факультеті

44

Ғылыми апталық қарсаңында "Ұлы өркениеттер тарихынан" атты ашық сабақ өткізу

2 сәуір

1-4 курстар

Бас ғимарат

Сағымбаев Ә.Ә.

Газетке жариялау

45

Ғылыми жұмыстар жөнінде кафедраларда оқытушылармен дөңгелек үстел өткізу

3 сәуір

1-4 курстар

Техникалық факультет ғимараты

Кафедра бойынша ғылыми зерттеу жұмыстарына жауапты оқытушылар, барлық ПОҚ

Есеп

46

Студенттердің мақалаларын 11-ші Халықаралық жас ғалымдар және студенттердің ғылыми-практикалық конференциясына жинақтау және баспаға дайындау

4-11 сәуір

1-4 курстар

Техникалық факультет ғимараты

Кафедра бойынша ғылы-ми зерттеу жұмыстарына жауапты оқытушылар, ғылыми зерттеу жұмыс-тарының жетекшілері

32 мақала

47

11-ші Халықаралық жас ғалымдар және студенттердің ғылыми-практикалық конференциясын өткізу /секция бойынша/

11 сәуір

1-4 курстар

Техникалық факультет ғимараты

Кафедра бойынша ғылы-ми зерттеу жұмыстарына жауапты оқытушылар, ғылыми зерттеу жұмыс-тарының жетекшілері

Есеп

48

Шетелдік Мелеуз қаласындағы ММТжБ филиалымен бірігіп, шеберлік сабағын өткізу

16 сәуір

1-4 курстар

Техникалық факультет ғимараты

«Дизайн» кафедрасының меңгерушісі, п.ғ.к., доцент Моменов Б.М.

Есеп, теледидар-да көрсету

49

Теледидарда сұхбат өткізу

17 сәуір

Моменов Б.М.

«Қазақстан-Ақтөбе» телеарнасының редакциясы

Дизайн» кафедрасының меңгерушісі, п.ғ.к., доцент Моменов Б.М.

Есеп

50

Базалық және кәсіптік пәндер бойынша олимпиадалар өткізу

07.04.2014-12.04.2014

1-4 курстар

Техникалық факультет ғимараты

Кафедра бойынша ғылы-ми зерттеу жұмыстарына жауапты оқытушылар, пән оқытушылары

Хаттама

50

Кафедраларда студенттік конференциялар өткізу

07.04.2014-12.04.2014

1-4 курстар

Техникалық факультет ғимараты

Кафедра меңгерушілері, кафедралар бойынша ғылыми зерттеу жұмыстарына жауапты оқытушылар

Есеп

52

Кафедраларда өндіріс мекемелерінің жетекші мамандарымен кездесулер ұйымдастыру

07.04.2014-12.04.2014

1-4 курстар

Техникалық факультет ғимараты

Кафедра меңгерушілері, кафедралар бойынша жауапты оқытушылар,

Кездесу, хаттама

53

Кафедраларда студенттік үйірмелердің есебін тыңдау

12.04.14

1-4 курстар

Техникалық факультет ғимараты

Кафедра меңгерушілері, үйірме жетекшілері, барлық ПОҚ

Есеп

54

«Технологиялық процестердегі физико-химиялық заңдылықтар» тақырыбында іскерлік ойындар. Кафедрада ашық есік күні

07.04.2014

1-4 курстар

Техникалық факультет ғимараты

«Химия және химиялық технология» кафедрасы бойынша пән оқытушылары

Есеп

55

«Нефтехимиялық өндірістердегі қайта өңдеу жәнеөндіріс қалдықтарын кәдеге жарату барысындағы экологиялық маселелер» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел

09.04.2014

1-4 курстар

Техникалық факультет ғимараты

Аға оқытушылар

Бекетова Г.К.,

Жаумитова Г.Б.

Х.ғ.к., Тастанова Л.К.



Газетке жариялау




Шет тілдері факультеті

56

Ғылым апталығының ашылуы

04.04.2014ж.

12.30


1-4 курстар

Лектік зал,

2 қабат


Кушкарова Г.К.

Сарбасова А.Е.

Кузясова А.М. Искиндирова С.К.

Коптлеуова К.Б.

Сулейменова З.Е.

Магзымова Ж.С.



Есеп

57

Ағылшын және неміс тілдерінен олимпиада (1 тур)


04 -05.04.2014ж

12.30


08.04.2014ж.

12.30


1-4 курстар

212 ауд.
319 ауд.
402 ауд.

502 ауд.
510 ауд.




Аймукатова А.Т.

Бурибаева Р.А.

Тайпакова А.Р.

Фурман О.В.

Магзымова Ж.С.

Акчамбаева Ш.Т.

Буденова А.Б.

Кузембаева К.Ж.

Хасанова Э.Б.

Тастанбаева Д.К.

Усенова С.Г. Трушева А.Т.


Хаттама

58

Ағылшын және неміс тілдерінен олимпиада (2 тур)

Фонетикалық байқау



07.04.2014ж.

12.30

09.04.2014ж.

12.30


1-4 курстар

Лек. зал, 2 қаб

313, 319 ауд.


402 ауд.
508 ауд.
515 ауд.

Кущанова А.Н.

Капаруллина Т.Я.

Калыбаева А.Ж.

Фахрутдинова Г.Б.

Ержанова Г.А.

Песчанская Т.И.

Тулегенова Г.Е.

Жумаханова А.Ж.

Гончаренко О.В.


Хаттама

59

Аудармашылар байқауы

07-08.04.2014ж.

12.30


1-4 курстар

Лингафондық кабинет

Кузясова А.М.

Заме О.В.



Есеп

60

«Үздік студент-практикант» байқауы

07.04.2014ж.

12.30


1-4 курстар




Бауыржан Н.Б.

Есеп

61

« Шет тілдері оқытудың заманауи әдістері» дөңгелек үстелі

08.04.2014ж.

12.30


1-4 курстар




Елеуова Л.А.

Уайс А.А.



Есеп

62

Фонетикалық байқау

09.04.2014ж.

12.30


1-4 курстар

212 ауд

402 ауд.


Сарбасова А.Е.

Капаруллина Т.Я.

Буранкулова Э.Т.

Искиндирова С.К.

Зеленская О.Л.


Есеп

63

«ХХ1 ғасыр көшбасшысы» интеллектуалды ойын

09.04.2014ж.

12.30


1-4 курстар

Лек. зал, 3 қаб


Абдигалиева Ж.С.

Есеп

64

«Үздік спикер» байқауы

10.04.2014ж.

12.30


1-4 курстар

402 ауд.

Фахрутдинова Г.Б.

Есеп

65

Студенттік ғылыми-тәжірибелік конференцияның секциялық отырыстары

1-ші секция. « Заманауи лингвистиканың теориялық аспектілері»

2-ші секция. «Лексикология»

3-ші секция. «Тілдің тарихы»

4-ші секция. «Теоретикалық фонетика»

5-ші секция. «Теоретикалық грамматика»

6-ші секция. «Аударманың заманауи мәселелері»

7-ші секция. «Аударматанудың мәселелері»

8-ші секция «Лингвистика»

9-ші секция «Заманауи шет тілін оқыту әдістері»


10.04.2014ж.

12.30

07.04.2014ж.



12.30

1-4 курстар


Лек.зал, 2қаб.


402 ауд.

418 ауд.


403 ауд.

Лек.зал, 3қаб.

502 ауд.

Сарбасова А.Е.

Буранкулова Э.Т.

Фахрутдинова Г.Б.

Акчамбаева Ш.Т.

Зеленская О.Л.

Тургаева Г.Б.

Искиндирова С.К.

Ержанова Г.А.

Голубева Н.Н.

Абдигалиева Ж.С.

Жарко В.И.

Коптлеуова К.Б.

Нурманова Ш.К.

Елеуова Л.А. , Уайс А.А.


Хаттама

66

«Аудару мәселелері» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел

10апреля

1-4 курстар

403 ауд.

Голубева Н.Н.

Есеп

67

Ағылшын тілі білгірлерінің байқауы

10 апреля

1-4 курстар

502 ауд.

Коптлеуова К.Б.

Мурсалиева А.К.

Шанаева Д.Т.


Есеп

68

Университет бойынша ғылыми апталықты қортындылау, нәтижелерді талқылау,жеңімпаздарды марапаттау

11 апреля

1-4 курстар

Лек.зал, 2қаб.

Кушкарова Г.К.

Сарбасова А.Е.

Кузясова А.М.

Искиндирова С.К.

Коптлеуова К.Б.

Сулейменова З.Е.



Есеп




Экономикалық факультеті

69

Ғылым апталығының ашылуы

04.04.2014ж.

12.00


1-4 курстар

100 ауд.

Жунусов Б.А.,

Кафедра меңгерушілері,

ЖҒҚ, СҒҚ, ЖІжК


Есеп

70

«Қазақстан-2050» Стратегиясының жүзеге асыру барысындағы студенттердің ролі және орны» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел

05.04.2014ж.

15.00


1-3 курстар

312 ауд.

Едман В.

Есеп

71

Пәндік олимпиадалар:

- маркетинг пәнінен


-мемлекетті басқару теориясы пәнінен
-менеджмент пәнінен
-кәсіпорын экономикасы пәнінен

-қаржылық есеп пәнінен


-қаржы пәнінен

07.04.2014ж.

14.00
08.04.2014ж.

14.00

2 курс
3 курс
2 курс
3 курс

3 курс
2 курс


314 ауд.
402 ауд.


312 ауд.
319 ауд.

204 ауд.


313 ауд.

311 ауд.


318 ауд.

Есжанова Э.Ж, Тасмамбетова А.Ж.

Князова Г.Ж.

Сайымова М.Д.

Атаниязов Ж.

Кунуркульжаева Г.Т.

Тлеубергенова М.А.

Иманбаева З.А.

Рахманова А.С.

Таскарина Б.М.

Ахметова Г.И.


Хаттама

72

«Қазіргі студент болашақ ХХ1 ғасыр көшбасшысы» пікір-сайыс

09.04.2014ж.

12.00


1-3 курстар

312 ауд.

Едман В.

Есеп

73

Ақтөбе қаласының кәсіпкерлерімен және экономист ғалымдармен кездесу

10.04.2014ж.

13.30


1-3 курстар

312 ауд.

Сайымова М.Д.,

Мусалимова Ж.М.,

Келбетова С.Ж.,

Едман В.


Есеп

4

Студенттердің өзін-өзі басқару күні

10.04.2014ж.

1-3 курстар

Экономикалық факультеті ғимараты

Жунусов Б.А.,

Тасмагамбетова С.Ж.,

Келбетова С.Ж.


Есеп

75

«Жастар және ғылым: бүгіні мен болашағы» атты республикалық конференцияның пленарлық, секциялық мәжілістеріне студенттер мен жас ғалымдардың қатысуы

11.04.2014ж.

10.00


1-3 курстар

Бас ғимарат

Барлық оқытушылар




76

Университет бойынша ғылыми апталықты қортындылау, нәтижелерді талқылау,жеңімпаздарды марапаттау

11.04.2014ж.

16.30


1-3 курстар

100 ауд.

ЖҒҚ, СҒҚ, ЖІжК

Есеп




Заң факультеті

77

Факультет профессор-оқытушар қүрамының ғылыми жұмыстарының көрмесі

04.04.2014ж.

12.00


1-4 курстар

Кітапхана

Кафедра меңгерушілері

Есеп

78

Профессор, заң ғылымдарының докторы Г.С.Мәуленовпен кездесу

05.04. 2014ж.

1-4 курстар

Заң факультеті ғимараты

Кулушев С.М.

Есеп

79

«Мемлекет пен қоғамның жемқорлыққа қарсы әрекет жасауы»

07.04.2014ж.

1-4 курстар

Заң факультеті ғимараты

Кулушев С.М.

Есеп

80

«Қолданыстағы еңбек заңнама - жұмысшының құқығының бұзылуының қорғаныс кепілі»

09.04. 2014ж.

15.00


1-4 курстар

Заң факультеті ғимараты

Телибекова И.М.

Есеп

81

Азаматтық сот өндірісі бойынша командалық турнир

10.04. 2014ж.

15.00


1-4 курстар

Заң факультеті ғимараты

Телибекова И.М.

Есеп

82

«Қазақстан-2050» Стратегиясының сыртқы және ішкі саясатының негізгі бағыттары

10.04. 2014ж.

15.00


1-4 курстар

Заң факультеті ғимараты

Корыкбаев С.И.

Есеп



83

«Жастар және ғылым: бүгіні мен болашағы» атты республикалық конференцияның пленарлық, секциялық мәжілістеріне студенттер мен жас ғалымдардың қатысуы ҚазГЗУөның 20-жылдығына арналған «Ғылымға қарай қадам» республикалық ғылыми студенттік конференцияға қатысу.

Ақтөбе заң институтында өтетін «Қазіргі кезеңдегі деңгейде терроризм мен экстеремизимге қарсы тұрудың өзекті мәселелері» ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысу



11.04. 2014ж.

10.00


1-4 курстар

Заң факультеті ғимараты

Нурлин А.К.

Есеп

84

Нәтижелерді талқылау

11.04. 2014ж.

1-4 курстар

Заң факультеті ғимараты

Нурлин А.К.,

Кулушев С.М.,

Телибекова И.М.,

Корыкбаев С.И.



Есеп




Педагогика және психология факультеті

85

«Жастар ғылым жолында-2014» студенттердің ғылыми апталығының факультет бойынша ашылуы

04.04.2014ж.

10.00




1-4 курстар

135 ауд.


Алдашев Н.М.,

Кусаметова Г.К.,

Исембаева.Н.Ж.,

Сары Б.Б.



Есеп

86

«Жастар ғылым жолында-2014» студенттердің ғылыми-практикалық конференциясы

04.04.2014ж.

14.00




1-4 курстар

311 ауд.


Кафедра бойынша ғылыми-зерттеу жұмысына жауапты оқытушылар

Хаттама

87

«Психологиялық-педагогикалық ғылымның адам өміріндегі ролі» тақырыбына қабырға газеті байқауы

04.04.2014ж.

11.00




1-4 курстар

311 ауд.


Саутенкова М.Ю., Турахметова А.Б.,

Таганова А.М.,

Кусаметова Г. К.,

Досмырза Р. Ж.,

Абрамов В.В.,

Жусупов Б. Т.




Есеп

88

Арнайы пәндер бойынша пәндік олимпиадалар

07.04.2014ж.

10.00


1-4 курстар

319 ауд.

Жанаберген А.С.,

Айтқалиев Ғ.С.



Хаттама

89

Мультимедиялық проектілердің байқауы

08.04.2014ж.

11.00



1-4 курстар

311 ауд.


Саутенкова М.Ю., Турахметова А.Б.,

Таганова А.М.,

Кусаметова Г. К.,

Досмырза Р. Ж.,

Абрамов В.В.,

Жусупов Б. Т.



Есеп

90

«Шағын жинақты мектептегі бастауыш сынып болашағы»

(Бастауыш білім берудің болашағы) атты ғылыми жобаны қорғау



08.04.2014ж.

14.00



3 курстар

319 ауд.


Адильшинова З.У.

Хаттама

91

«Мектепалды дайындық және бірініші сынып арасындағы сабақтастық» дөңгелек үстел

08.04.2014ж.

11.00



1-4 курстар

310 ауд.

Сары Б.Б.,

Сугуралиева А.М.



Есеп

92

«Тиімді презентация» тақырыбы бойынша семинар

09.04.2014ж.

09.00


1-4 курстар

310 ауд.

Наурызалина Д.

Есеп

93

«Педагогикалық жетістік формуласы: білім+шығармашылық» тақырыбындағы педагогикалық олимпиада

09.04.2014ж.

10.00



1-4 курстар

310 ауд.

Туретаева.Г.М.

Хаттама

94

4-ші курс студенттерінің дипломдық жұмысатырын жазу бағытындағы тәжірибелік нәтижелерімен сөз сөйлеулері

09.04.2014ж.

11.00



4 курстар

311 ауд.

Саутенкова М.Ю., Турахметова А.Б.,

Таганова А.М.,

Кусаметова Г. К.,

Досмырза Р. Ж.,

Абрамов В.В.,

Жусупов Б. Т.



Хаттама

95

«Жастар ғылым жолында-2014» студенттердің ғылыми апталығының факультет бойынша жабылуы

10.04.2014ж.

10.00


1-4 курстар

310 ауд.

Алдашев Н.М.,

Кусаметова Г.К.,

Исембаева.Н.Ж.,

Сары Б.Б.




Есеп

96

Пәндік психологиялық-педагогикалық олимпиада

10.04.2014ж.

11.00



3 курстар

311 ауд.

Саутенкова М.Ю., Турахметова А.Б.,

Таганова А.М.,

Кусаметова Г. К.,

Досмырза Р. Ж.,

Абрамов В.В.,

Жусупов Б. Т.



Хаттама

97

«Сказка терапия»

10.04.2014ж.

11.00


2-4 курстар

426 ауд.

Утеуова А.А.

Есеп

98

«Жастар және ғылым: бүгіні мен болашағы» атты жас ғалымдар мен студенттер арасындағы республикалық ғылыми -практикалық конференцияға қатысу

11.04.2014ж.

10.00



1-4 курстар

Бас ғимарат

Алдашев Н.М.

Есеп




Әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы

99

«Экстремизм мен ланкестікке қарсы тұру: жергілікті деңгейде не істеуге болады» Халықаралық дөңгелек үстел

07.04.2014ж.

15.00


Кафедра құрамы және студенттер

Конференц-зал

Габдсаттарова М.Г.-Н.

Есеп




«Жалпы педагогика» кафедрасы

100

Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің дәстүрлі студенттердің ғылыми апталығының салтанатты ашылуына қатысу

04.04.2014ж.


1-4 курстар

216 ауд.

Жусупова А.Ж.,

кафедра оқытушылары



Есеп

101

Өзін-өзі тану пәні бойынша «Карта желаний» атты шеберлік класы

07.04.2014ж.

14.00


1-4 курстар

216 ауд.

Кафедра оқытушылары және 5В010000- Білім

мамандығының студенттері



Есеп

102

Өзін-өзі тану пәні бойынша «Анама арнаймын» атты шығарм. байқау

«Бұл әлем неткен ғажап» атты суретшілер және фотосуретшілер байқауы

Өзін-өзі тану пәні бойынша «Мен не үшін жаралдым» атты эссе


08.04.2014

14.00


1-4 курстар

216 ауд.

Кафедра оқытушылары және 5В010000- Білім

мамандығының студенттері



Есеп

103

«Педагогика әлемінде» тақырыбындағы олимпиада

09.04.2014ж.

14.30


5В010000- Білім

мамандығының 2 курс студенттері



216 ауд.

Кафедра оқытушылары

Хаттама

104

«Жас ғалым – 2014» атты жас зерттеушілердің ғылыми баяндама байқауы (педагогика және психологияның өзекті мәселелері)

10.04.2014ж.

14.00



1-4 курстар

216 ауд.

Кафедра оқытушылары

Есеп

105

Студенттердің ғылыми апталығының жабылуы, жеңімпаздарды марапаттау

11.04.2014ж.

14.00


1-4 курстар

216 ауд.

Жусупова Ж.А.,

кафедра оқытушылары



Есеп




Жаратылыстану факультеті

106

Ғылыми апталықтың ашылуы

Студенттердің ғылыми жұмыстарының көрмесі:

-Ғажайып химия және биология

-Қызықты биология

-Экология


04.04.2014ж.

10.00

5В011200-Химия

5В011300- Биология

5В06 -Биология

5В06 Экология



Студенттер сарайының фойесі

Агишева А.А.

Туралин Б.А

Саримбаева Б.

Сырымбетов С.Т.



Есеп

107

Секция мәжілістері:

-Экология секциясының мәжілісі ;

- Биология секциясының мәжілісі

- Салауатты өмір салты-денсаулық кепілі секциясының мәжілісі;



- Химия секциясының мәжілісі ;
- Экология секциясының мәжілісі

04.04.2014ж.

14.30

1-4 курстар

713 ауд.


721 ауд.

710 ауд.
808 ауд.


608 ауд.

Утемисова А.;

Сырымбетов С.Т.;

Жумабаева А.Ж.;


Имангалиева Б.С.,

Агишева А.А.

Бекбаулина Н.С.


Хаттама



108

Арнаулы пәндер бойынша олимпиадалар:

- Өсімдіктер анатомиясы мен морфологиясы және зоология;

- Адам және жануарлар физиологиясы;


- Химия;

- Экология



07.04.2014ж.

14.00


1-3курстар;


3-4 курстар;

1-3курстар;

1-3курстар



721ауд.

713 ауд.

808 ауд.

608 ауд.


Бимагамбетова Г.А.;

Қуанбай Ж.І.;

Туралин Б.А. ;

Сырымбетов С.Т.;

Абдуллаева К.А.;

Жумабаева А.Ж.;

Утемисова А.;

Когисов С.М.;

Имангалиева Б.С.; ДузелбаеваС.Д.; Умбеткулова А.С.;

Нурмуханова Г.Е.;

Бекбаулина Н.С.;

Жаппарова Б.К.


Хаттама

109

Ғылыми үйірмелердің ашық отырыстары :

- «Биология» үйірмесі;

-«Мектепте химия пәнін оқытуды жетілдіру жолдары» үйірмесі;

-«Жас орнитологтар» үйірмесі;

-«Жас эколог» үйірмесі;

-«Микрос»;

-«Экос»;

- «Қорық-табиғат жанашыры»;

- «Ақтөбе облысының геоэкологиялық мәселелері»


08 .04.2014ж.
14.00

14.00
11.00

11.00

09.04.2014ж.



14.00

14.00


11.00

11.00


Үйірме

студенттері





716 ауд.


808 ауд.
808 ауд.

608 ауд.

710 ауд.

713 ауд.

610 ауд.

610 ауд.


Куанбай Ж.;

Дузелбаева С.Д.;
Баймұханбетова К.З.;

Ташимова А.С.;

Саримбаева Б.;

Утемисова А.;

Баймұханбетова К.З.;

Ташимова А.С.;

Картова М.А.;


Хаттама

110

Дипломдық жұмыстар бойынша секциялық мәжіліс

10.04.2014ж.

14.00


Бітіруші курс студенттері

713 ауд

Темиркулова Р.С.;

Атаева Г.М.;

Бекбаулина Н.С.;

ғылыми жетекшілер



Хаттама

111

Жеңімпаздарды анықтау және ғылыми апталығының жабылуы

10.04.2014ж.

15.00


Барлық курс студенттері

721 ауд.

Атаева Г.М. Туралин Б.А.,

Қуанбай Ж., Бекбаулина Н.С.



Есеп

112

«Жастар және ғылым: бүгіні мен болашағы» атты жас ғалымдар мен студенттер арасындағы республикалық ғылыми -практикалық конференцияға қатысу

11.04.2014ж.

10.00


1-4 курстар

Бас ғимарат

Ботагариев Т.А.

Есеп




Физика-математика факультеті

113

Физика-математика факультетінің студенттерінің ғылыми апталығының ашылуы

04.04.2014ж.

14.00


1-4 курстар

319 ауд.

Факультет деканы,

кафедра меңгерушілері



Есеп

114

«Жас ғалым» секциясының отырысы

04.04.2014ж.

1-4 курстар

507 ауд.

Кафедра меңгерушісі

Хаттама

115

Үздік программалар байқауы

05.04.2014ж.

14.00


09.04.2014ж.

14.00


10.04.2014ж.

14.00




«5В011100-Информатика» маман. студ.

«5В060200-Информатика» маман. студ. «5В070300-Ақпараттық жүйелер» маман. студ.



512 ауд.

306 ауд.
302 ауд.



Ерекешева М.М.

Байбактина А.Т.,

Коспанова К.К.

Бекешева Л.Р.,

Кереев А.К.,

Таскалиева Ж.А.



Есеп

116

Арнаулы пәндер бойынша олимпиада:

-«5В010900-Математика» мамандығының студенттері арасында «Математика» пәнінен;

-5B060400-Физика» мамандығының студенттері арасында «Физика» пәнінен;

-«5В060200-Информатика» мамандығының студенттері арасында «Информатика» пәнінен.

-«5B011000-Физика» мамандығының студенттері арасында «Физика» пәнінен;
-«5В060100-Математика» мамандығының студенттері арасында «Математика» пәнінен;

-«5В070300-Ақпараттық жүйелер» мамандығының студенттері арасында «Программалау» пәнінен;

-«5В011100-Информатика» мамандығының студенттері арасында «Информатика» пәнінен


07.04.2014ж.

14.00

08.04.2014ж.



14.00


1-4 курстар

1-4 курстар

1-4 курстар

1-4 курстар

1-4 курстар

1-4 курстар

1-4 курстар



504 ауд.


319 ауд.

302 ауд.,

304 ауд.,

306 ауд.

404 ауд.

321 ауд.


302 ауд.

512 ауд.



Алданов Е.С.,

Хан Д.И.,

Тлеубергенова М.А.

Таскалиев А.К.,

Сарсенбаев Б.О.


Ержанова А.Н., Сартабанова Ж.Е.
Шанина З.К.,

Бармина А.А.,

Убаев Ж.К.

Утарбаев С.И.,

Ильясов И.И.
Толеуов Т.Ж.,

Кереев А.К.,

Шамишева Б.С.

Құрманғалиев Е.К.



Хаттама

117

Ғылыми үйірмелер конкурсы (Информатика теориясы және оқыту технологиясы кафедрасы бойынша)

07.04.2014ж.

14.00



1-4 курстар

512 ауд.

Байганова А.М.

Есеп

118

«Брейн-ринг» ойыны

08.04.2014ж.

«5В010900-Математика» мамандығының орыс бөлімінің 1-3 курс студенттері

512 ауд.

Тлеубергенова М.А.


Есеп

119

«Физика білеміз бе?» ойыны.

08.04.2014ж.

«5B011000-Физика» мамандығының 1-3 курс студенттері

404 ауд

Алданиязова Г.М.,

Серикбаева Г.Д.

Есеп

120

«Математика сабағында инновациалық технологияларды қолдану» (дөңгелек үстел)

09. 04.2014ж.

11.00



«5В010900-Математика» мамандығының 3-4 курс студенттері

523 ауд.

Султангалиева Л.С., Тамуова Г.С.

Есеп

121

«Математикалық жарыс»

09.04.2014ж.

14.00


«5В010900-Математика» маманд. қ/б 1-3 курс студенттері

321 ауд.

Омарова Б.Ж.,

Сарман А.Д.,

Мынбаева С.Т.


Есеп

122

Информатикадан «Алтын қақпа» интеллектуальды ойыны

09.04.2014ж

14.00


«5В011100-Информатика» мамандығының 1- курс студенттері

512 ауд.

Наурызова Н.К.


Есеп

123

«Управление орбитальным движением космических аппаратов» тақырыбында ф.-м.ғ.д., профессор И.Ф. Спивак-Лавровтың дәріс сабағы

«Проблемы темной материи» тақырыбында ф.-м.ғ.к., доцент М.С. Құрманбайдың дәріс сабағы

«Польша университеттеріндегі ғылыми-зерттеу жұмыстары» атты тақырыпқа ғылыми үйірме


09.04.02014ж.

14.00
15.00



1-4 курстар

319 ауд.

319 ауд.


404 ауд.

Жантурина А.А.


Жантурина А.А.

Жантурина А.А.

Есеп

Хаттама



124

«5В011100-Информатика» мамандығы студенттеріне «Инновациялық технологияларды қолданып панорамалық сабақ өткізу»

10.04.2014ж.

14.00


3-4 курстар

512 ауд.

Убаева Ж.К.

Хаттама

125

«Математика және математиканы ЖОО оқытудың қазіргі заманғы мәселелері» атты ғылыми семинар отырысы.

10.04.2014ж.

14.00


1-4 курстар

321 ауд.

Кайдасов Ж.Қ.,

Алданов Е.С.



Хаттама

126

Планетарийге экскурсия

10.04.2014ж.

14.00


1-4 курстар

Облыстық планетарий

Амантаева А.Ш.


Есеп

127

«Жастар және ғылым: бүгіні мен болашағы» атты Республикалық ғылыми-практикалық конференцияның пленарлық мәжілісіне қатынасу

11.04.2014ж.

10.00


1-4 курстар

Бас ғимарат

Мухамбетова А.А.

Есеп



128

Студенттердің ғылыми практикалық конференциясының секция мәжілістері:

-«5В010900-Математика» мамандығы;

-«5В060100-Математика» мамандығы;

-«5B060400 – Физика» мамандығы;

- «5B011000 – Физика» мамандығы;

-«5B060200 – Информатика» маманд.;

- «5B011100 – Информатика» маманд.


11.04.2014ж.

1-4 курстар

520 ауд.


321 ауд.

521 ауд.


404 ауд.

221 ауд.


512 ауд.

Мухамбетова А.А.,

Кафедра меңгерушілері




Хаттама

129

Студенттердің ғылыми апталығының жабылуы. Жеңімпаздарды марапаттау.

11.04.2014ж.

17.00


1-4 курстар

Бас ғимарат,

4-қабат, конференц-зал.



Мухамбетова А.А.,

Кафедра меңгерушілері



Есеп



Ғылым және инновациялар басқармасының бастығы Б.Х.Кусанова
Каталог: sites -> default -> files -> docs
files -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
files -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
files -> Өмірбаяндық деректеме
files -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
files -> Пәнінің мұғалімі Ищанова Эльмира Абайқызы Қазақ әдебиеті ( 6 «б» сынып ) Сабақтың тақырыбы
docs -> Қазақстан Республикасында тілдерді дамыту мен қолданудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының іске асырылу барысы туралы
docs -> Мұрат Әбенов: «Серпін-2050» жобасына қатысушылардың арасында бәсеке жоғары» Өткен жылдан бастап, жүзеге асырыла бастаған «Серпін-2050»
docs -> Инструкция по ветеринарному учету и ветеринарной отчетности
docs -> Київський національний університет імені Тараса Шевченка


Достарыңызбен бөлісу:


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

енгізу | тіркеу
    Басты бет


материалдарды жүктеу