Бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



бет1/4
Дата27.11.2023
өлшемі2,41 Mb.
#193711
түріБағдарламасы
  1   2   3   4
Байланысты:
ҚМЖ дүниетану қазан (1)
f60a346bd2d5dd

Бөлім

Өзім туралы

Пәні:

Дүниетану

Күні:




Педагогтің аты-жөні:




Сынып: 1

Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Маған мектепте оқыған ұнайды.

Р.Л Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

1.1.2.1 мектептің адам өміріндегі маңыздылығын түсіндіру
1.1.2.6 өзін мектеп оқушысы және сынып ұжымының мүшесі ретінде сипаттау

Сабақтың мақсаты



Сабақта өзін ұстау ережесін құрастырады
атқарылған қызықты жұмыстарды айтады

Сабақ барысы

Сабақтың
кезеңі/уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы (3 мин)

Ұйымдастыру кезеңі:
1.Сәлемдесу.
2.Оқушыларды түгендеу.
Психологиялық ахуал
«Сәлем, сәлем»

Оқушылар сабаққа назар аударады.

Өлеңге сәйкес қозғалыс жаттығуларын жасайды.



«Отшашу» арқылы бір – бірін бағалау

https://youtu.be/O6vVv-Gg_GY



Сабақтың ортасы
(5 мин)


10 мин

«Серпілген сауал» әдісі
1. «сынып», «ұжым» деген сөздер нені білдіреді?
2.саған сабақ оқыған ұнай ма?
3.Жалғыз оқыған ұнай ма?
4.Топта оқыған ұнай ма? Неліктен?
5.Оқу қызықты болу үшін сынып қандай болу керек?
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
-ұжым, тәртіп деген сөздің мағынасын білесің
-сыныптастарың мен өзің туралы айтуды үйренесің

1-тапсырма
Ұжымдық жұмыс
«Өз ойым» әдісі
Сенің сыныбың үзілісте не істейді?
Саған білім алуға тағы кім көмектеседі?
Сынып ұжымында қандай қызықты жұмыстар атқарылады?
Есте қалған істердің суретін сал.
Дескриптор:
- сұрақтарға жауап береді
-атқарылған қызықты жұмыстарды айтады
-сурет салады

Сұрақтарға жауап береді

1. сұрақтарға жауап береді


2.атқарылған қызықты жұмыстарды айтады
3.сурет салады



Мадақтау

Басбармақпен бағалау



Оқулық
20- 22 бет
Доп

Оқулық
Таратпа


Түрлі –түсті қарындаш
А4

10 мин
Сергіту сәті
2 минут

2- тапсырма Жеке жұмыс
«Дәл тап» әдісі
Оқу мен ойынға арналған заттарды бағыттаушы сызықпен қос.
Дескриптор:
-оқуға арналған заттарды сәйкестендіреді
- ойнауға арналған заттарды сәйкестендіреді
«Бас,иық,тізе,аяқ»
Бейнефильм ұсыну



1. оқуға арналған заттарды сәйкестендіреді
2.ойнауға арналған заттарды сәйкестендіреді

Оқушылар жаттығуды қайталап жасайды



«Комментарий» арқылы бір-бірін бағалау»

Таратпа
қалам

https://youtu.be/by8NcRAsRAE





Сабақтың соңы
8 мин

3 –тапсырма
Ойлан, анықта” әдісі
Жұптық жұмыс
Сабақта істеген жұмысыңа сәйкес келетін суретті белгіле.
Сабақта өзіңді ұстау ережесін құрастыр.
Дескриптор:
- сабақта істеген жұмысыңа сәйкес келетін суретті белгілейді
-ереже құрастырады

1. Сабақта істеген жұмысыңа сәйкес келетін суретті белгілейді
2.ереже құрастырады



«Отшашу» арқылы бір-бірін бағалау»

Таратпа
қаламсап

Рефлексия
7 мин

«Смайлик» әдісі
Берілген смайликтардың тұсына бүгінгі сабақтан алған әсеріңді белгілеп көрсет
Жасыл – бүгінгі сабақтан өзіме қажетті көп ақпарат алдым
Ақшыл жасыл - бүгінгі сабақтан өзіме қажетті ақпарат алдым, бірақ сұрағым бар
Сары – бүгінгі сабақтан өзіме қажетті ақпарат алдым алайда бірнеше сұрақтарым бар
Қызылсары - бүгінгі сабақтан өзіме қажетті ақпарат алдым алайда көмек қажет
Қызыл - бүгінгі сабақтан өзіме ештеңе ала алмадым

Бүгінгі сабақтан алған білімдерін саусақтар арқылы әңгімелейді

«Комментарий» арқылы

Таратпа
қаламсап








Бөлім

Өзім туралы

Пәні:

Дүниетану

Күні:




Педагогтің аты-жөні:




Сынып: 1

Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Мектеп ережелері

Р.Л Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

1.1.2.2 мектептегі функционалды аймақтардың орналасқан жерін анықтау
1.1.2.3 мектептегі тәртіп ережелерін сақтау маңыздылығын түсіндіру

Сабақтың мақсаты



Мектеп ережесін сақтаған суретті жасыл түске, ереже бұзылған суретті қызыл түске бояйды
Өзін еркін сезінетін мектеп бөлмелерін таңдайды

Сабақ барысы

Сабақтың
кезеңі/уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы (3 мин)

Ұйымдастыру кезеңі:
1.Сәлемдесу.
2.Оқушыларды түгендеу.
Психологиялық ахуал
«Сәлем, сәлем»

Оқушылар сабаққа назар аударады.

Өлеңге сәйкес қозғалыс жаттығуларын жасайды.



«Отшашу» арқылы бір – бірін бағалау

https://youtu.be/O6vVv-Gg_GY



Сабақтың ортасы
(5 мин)


10 мин

«Серпілген сауал» әдісі
1.Мектеп ережесі деген не?
2.Мектеп ережесі не үшін қажет?
Суреттерге қара.
Қай суретте мектеп ережесі сақталған?
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
Мектеп ережелері туралы білесің
Мектептегі тәртіп ережелерін сақтауды үйренесің

1-тапсырма
Ұжымдық жұмыс
«Бояулар сыры» әдісі
Суреттерге қара.
Мектеп ережесін сақтаған суретті жасыл түске боя.
Ереже бұзылған суретті қызыл түске боя.
Дескриптор:
- мектеп ережесін сақтаған суретті жасыл түске бояйды
-ереже бұзылған суретті қызыл түске бояйды
-себебін түсіндіреді

Сұрақтарға жауап береді
Мектеп ережесі сақталған суретті анықтайды.

1. мектеп ережесін сақтаған суретті жасыл түске бояйды


2.ереже бұзылған суретті қызыл түске бояйды
3.себебін түсіндіреді



Мадақтау
Басбармақпен бағалау

Оқулық
23- 24 бет
Доп
Оқулық
Таратпа
Түрлі –түсті қарындаш
А4

10 мин
Сергіту сәті
2 минут

2- тапсырма Жеке жұмыс
«Дәл тап» әдісі
Оқу мен ойынға арналған заттарды бағыттаушы сызықпен қос.
Дескриптор:
-оқуға арналған заттарды сәйкестендіреді
- ойнауға арналған заттарды сәйкестендіреді
«Бас,иық,тізе,аяқ»
Бейнефильм ұсыну



1. оқуға арналған заттарды сәйкестендіреді
2.ойнауға арналған заттарды сәйкестендіреді

Оқушылар жаттығуды қайталап жасайды



«Комментарий» арқылы бір-бірін бағалау»

Таратпа
қалам

https://youtu.be/by8NcRAsRAE





Сабақтың соңы
8 мин

3 –тапсырма
Ойлан, анықта” әдісі
Жеке жұмыс
Өзіңді еркін сезінетін мектеп бөлмелерін таңда.
Белгі қой.
Дескриптор:
- еркін сезінетін мектеп бөлмелерін таңдайды
-белгілер қояды.

1. еркін сезінетін мектеп бөлмелерін таңдайды
2.белгілер қояды.



«Отшашу» арқылы бір-бірін бағалау»

Таратпа
қаламсап

Рефлексия
7 мин

«Смайлик» әдісі
Берілген смайликтардың тұсына бүгінгі сабақтан алған әсеріңді белгілеп көрсет
Жасыл – бүгінгі сабақтан өзіме қажетті көп ақпарат алдым
Ақшыл жасыл - бүгінгі сабақтан өзіме қажетті ақпарат алдым, бірақ сұрағым бар
Сары – бүгінгі сабақтан өзіме қажетті ақпарат алдым алайда бірнеше сұрақтарым бар
Қызылсары - бүгінгі сабақтан өзіме қажетті ақпарат алдым алайда көмек қажет
Қызыл - бүгінгі сабақтан өзіме ештеңе ала алмадым

Бүгінгі сабақтан алған білімдерін саусақтар арқылы әңгімелейді

«Комментарий» арқылы

Таратпа
қаламсап









Бөлім

Өзім туралы

Пәні:

Дүниетану

Күні:




Педагогтің аты-жөні:




Сынып: 1

Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Мектепке баратын жол

Р.Л Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

1.1.2.2 мектептегі функционалды аймақтардың орналасқан жерін анықтау
1.1.2.3 мектептегі тәртіп ережелерін сақтау маңыздылығын түсіндіру

Сабақтың мақсаты



Бағдаршам көздерін сипаттамасы бойынша бояйды
Мектепке баратын жолдағы қауіп – қатерлерді анықтайды
Қауіп – қатерлерден сақтану жолын ұсынады

Сабақ барысы

Сабақтың
кезеңі/уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы (3 мин)

Ұйымдастыру кезеңі:
1.Сәлемдесу.
2.Оқушыларды түгендеу.
Психологиялық ахуал
«Сәлем, сәлем»

Оқушылар сабаққа назар аударады.

Өлеңге сәйкес қозғалыс жаттығуларын жасайды.



«Отшашу» арқылы бір – бірін бағалау

https://youtu.be/O6vVv-Gg_GY





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет