Сыныбы 9
|
Күні
|
Тақырыбы
|
Mobile phone
|
Мақсаты
|
Passive Voice етістікті ұялы телефонның пайдасы мен зияны арқылы білімді бекіту.
|
Күтілетін нәтиже
|
А. Телефонның пайдасы мен зиянын және Passive Voice етістігін біледі.
|
В. Етістікті сөйлемде ажыратып, аудармада көрсетеді.
|
С. Телефонның пайдасы мен зияны туралы тізбектеп, қорытынды жасайды.
|
Дереккөздер, құрал-жабдықтар
|
www.festival.1september.ru сілтемеден алынған ресурс. Оқушының жұмыс дәптері. Ағылшынша-қазақша сөздік.
Ноутбук, флипчарт, түрлі-түсті бояулар, маркер, жұлдызшалар,
Үлестірмелі топшамалар, маршурт карта
|
Сабақтың барысы
|
Уақыты
|
Мұғалім әрекеті
|
Оқушы әрекеті
|
Кіріспе
|
|
Телефон түрлері арқылы топқа бөлінеді.
|
«Нокиа» мен «Самсунг» телефон атауы бойынша топқа бөлінеді.
|
Тұсаукесер
|
|
Түрткі сұрақтар қою арқылы үй тапсырмасы жаңа сөздерді еске түсіру.
«Mobile phone» видео көрсету.
|
Жауаптарын табады.
Видеоролик тамашалайды.
|
Негізгі бөлім
|
|
Жеке жұмыс «Mobile phone» тақырыбына интернет желісінен ақпарат іздеу.
Топтық жұмыста телефон түрлері беріледі, соны постерге орналастыру.
«Галереяға саяхат» арқылы постерды қорғау.
2 жұлдыз, 1 ұсыныс арқылы өзара бағалау. Жұлдызшалармен өзара мадақтау.
|
Тақырып бойынша мәлімет іздейді, табады, жазып алады.
Топтар телефон түрлерін кезең бойынша, түрлері бойынша постерге желімдейді.
Спикер постерді қорғайды.
2 жұлдыз, 1 ұсыныс арқылы өзара бағалайды. Жұлдызшалармен өзара мадақтайды.
|
Қорытынды
|
|
Қорытындыны «Дұрыс, бұрыс» әдісі арқылы жүргізу. «Бессаусақ» әдісі арқылы кері байланыс.
«Бағдаршам» арқылы бағалау.
|
Дұрыс, бұрыс арқылы жауаптарын белгілейді.
«Бессаусақ» әдісі арқылы кері байланыс парағын толтырады.
Формативті «Бағдаршам» әдісі арқылы бағалайды.
|