Қысқа мерзімді жоспары
|
Бөлім
|
|
Педагогтың аты-жөні
|
Акказина М.Ю.
|
Күні
|
11.03. – 15.03.24
|
Сынып 11
|
Қатысушылар саны
|
|
Қатыспағандар саны
|
|
Сабақтың тақырыбы:
|
IT Startup және жарнама . «Инфографиканы құру» практикумы
|
Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары
|
11.5.3.4 - маркетингтік жарнама құру (инфографика, бейне)
|
Сабақтың мақсаты:
|
Барлық оқушылар:
|
Инфографика дегеннің не екенін біледі;
|
Көптеген оқушылар:
|
Маркетинг жарнаманы (инфографика, бейне) қалай жасау керектігін сипаттай алады;
|
Кейбіроқушылар:
|
Инфографика жасайды.
|
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезені/ уақыт
|
Педагогтың әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
|
1.Оқушылармен амандасу.
2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.
3.Үй тапсырмасын тексеру.
Оқушылар дәптерлерді өзара ауыстырады, үй тапсырмасын тексереді.
ҚБ: жұлдыз / 2 балл/
|
1.Мұғаліммен амандасады.
2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.
3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.
4.Дәптерлерін өзара ауыстырады, үй тапсырмасын тексереді.
5.Бағалайды.
|
Жұлдыз
2 балл
|
Жұмыс дәптері
|
Сабақтың ортасы
|
Педагог сабақтың мақсаттарымен таныстырады.
Мәтінді «Инсерт» әдісі бойынша оқу. Топтағы оқушылар мәтінді оқып, арнайы белгі қойып
отырады:
+ - мұны білемін;
– - мен басқаша ойлағанмын, бұл менің ойлағаныма қарама-қарсы болып шықты;
v – мен үшін бұл жаңа нәрсе;
? – маған бұл түсініксіз, түсіндіру, нақтылау қажет.
Топтың спикері оқылған нәрсенің мәнін түсіндіреді. Мұғалім оқушылармен сөйлеседі. Мәтіннің
түсініксіз жерлерін түсіндіреді.
Топтық жұмыс
Карточкаларды (инфографика) үш топқа бөлу: өте жақсы, жақсы, жетілдіруді қажет етеді. Өз
таңдауыңды түсіндір.
- Инфографика жасауға қандай талаптар қояр едің?
Жеке жұмыс
Оқулық материалын зерттеп, инфографика құруға тағы қандай талаптар мен ұсыныстар туралы
білгеніңді айтып бер.
ДК-мен жұмыс
Canva.com. ресурсын қолданып, инфографика құру.
1. Кез келген браузерді қосып, Canva.com. сайтына кір.
2. Кіру үшін аккаунт ашу.
3. Шаблон – Инфографиканы таңда.
5. Білім беру шаблонын таңда.
6. Өзгерістер енгізіңдер: мәтін, графикалық нысандарды, т.б. қосу.
7. Қажетті параметрлерді пішімдеуге тапсыру. Суреттер үшін сүз-
гіні, ашықтығын, кереғарлығын, тұнықтығын баптау. Орналасуына,
тұнықтығына тапсырыс беру.
8. Сенің файлың автоматты түрде сақталады.
9. Инфографикаң дайын болғаннан кейін, тиісті форматты таңдап, файлды сақтай аласың.
|
Мұғалімді тыңдайды
|
|
Презентация
|
Сабақтың соңы
|
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.
2.Кері байланыс: «Смайлик»
барлығын түсіндім
менде сұрақтар қалды
|
Өзін-өзі бағалау.
|
|
Плакат /слайд/
|
Үй тапсырмасы
|
Келесі сабаққа ақпарат дайындау: инфографика жасайтын тақырыпты таңдау. Ортақ ресурсқа өз
тақырыбың бойынша мәтіндік, графикалық … ақпараттарды жинау
|
|
|
|
Достарыңызбен бөлісу: |