Программалау Педагогтың аты-жөні Күні



Дата19.02.2022
өлшемі123,5 Kb.
#132548
түріПрограмма
Байланысты:
4-сынып-кмж 1


Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

Программалау

Педагогтың аты-жөні




Күні

07.09.2021

Сынып: 4

Қатысушылар саны




Қатыспағандар саны




Сабақтың тақырыбы:

Айнымалылар.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

4.4.2.1 айнымалыларды қолдану

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар:

Айнымалы ұғымына анықтама береді

Көптеген оқушылар:

Scratch программаны іске қосады

Кейбір оқушылар:

үш тілде айтатыңдай скрипт құрады



Сабақтың барысы:



Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

1.Оқушымен амандасу.
2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.



1.Мұғаліммен амандасады.
2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.
3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.









Сабақтың ортасы

Жаңа тақырыпты түсіндіру.
Видеожазба
Scratch программалау ортасы Лего тілінің және Лего конструкторының жалғасы ретінде жасалған.Бұл программалау ортасы өте қызық әрі жобалар жасауға, алгоритм командаларын тиімді пайдалануға, алгоритм құруға мүмкіндік береді.

Жеке жұмыс.



  1. тапсырма

Жаңа тақырып бойнща «тест» тапсырмасы

Дескриптор:


- daryn.online.kz сайтына кіріді;
-тест сұрақтарына жауап береді.
ҚБ: жұлдызша

2-тапсырма.


Оқулық 10-бет «Компьютерде орындайық» тапсырмасы.

Дескриптор:


-Интернеттен Scratch программалау ортасын жүктейді;
-программаны іске қосады;
-жоба жасауға қажетті фон мен кейіпкерді таңдайды.

ҚБ: жұлдызша



Мұғалімді тыңдайды

Видеожазбаны көреді


1-тапсырманы орындайды


2-тапсырманы орындайды

Жұлдызша

Жұлдызша




Видеожазба


https://daryn.online/lesson/7047-aynymalylar
https://daryn.online/test/4149-aynymalylar



Сабақтың соңы

1.Оқушыға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.
2.Кері байланыс:
Жасыл түс- Мен бұл тақырыпты толық түсіндім
Сары түс – Мен жартылай түсіндім
Қызыл түс- Мен мүлдем түсінбедім

Өзін-өзі бағалау.






Үй тапсырмасы

§ 1, жұмыс дәптері 7 беттегі «анықтаманы» жазып келу











Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет