Р/р Оқушының таә



Дата18.02.2018
өлшемі180,81 Kb.
1-ші орынның жүлдегерлері

р/р

Оқушының ТАӘ

мектеп

сынып

Оқу тілі

пән

1

АльжановаАружан

№1КОМ

7

қазақша

физика

2

Джаргаков Глеб

№5 "Таңдау" КГ

5

орысша

математика

3

Гаврилюк Александр

№5 "Таңдау" КГ

6

орысша

математика

4

Коньяков Алексей

№2 ОМ

7

орысша

математика

5

МарденоваСамал

№3МГ

5

қазақша

информатика

6

Лихов Никита

№1ОМ

6

орысша

информатика

7

Хайруллин Алишер

№1КОМ

7

қазақша

информатика

8

Колесник Надежда

№11ОМ

6

орысша

биология

9

Жаксылыкова Динара

№18ОМ

7

қазақша

биология

10

Скопинцев Илья

№13ЭМГ

6

орысша

география

11

Колесов Денис

ГТЛ

7

орысша

география

2-ші орынның жүлдегерлері



р/р

Оқушының ТАӘ

мектеп

сынып

Оқу тілі

пән

1

Зябкин Геннадий

№1ОМ

7

орысша

физика

2

Солонарь Маргарита

№6ОМ

7

қазақша

физика

3

ЖусуповаГаухар

№1КОМ

5

орысша

математика

4

Милюта Мария

№6ОМ

5

орысша

математика

5

Пахолкова Екатерина

№17ОМ

6

орысша

математика

6

Алексеев Семен

№2КОМ

6

орысша

математика

7

Гатилова Дарья

№6ОМ

7

орысша

математика

8

Альмаганбетова Зарина

№21ОМ

7

қазақша

математика

9

Аскербай Сабина

№7ОМ

5

орысша

информатика

10

БолатовАдильхан

№2КОМ

5

қазақша

информатика

11

Даминов Арслан

№6ОМ

6

қазақша

информатика

12

Куликова Виктория

№14ОМ

6

орысша

информатика

13

ӨмірбекМөлдір

№3КОМ

6

қазақша

информатика

14

СайранбековЖанарыс

№3МГ

7

қазақша

информатика

15

Толепбергенов Ильяс

№21ОМ

7

қазақша

информатика

16

ЕралинОлжас

№2ОМ

6

қазақша

биология

17

Дичковская Мария

№13ЭМГ

6

орысша

биология

18

Жуманов Амир

№16ОМ

7

орысша

биология

19

АнешовТемирлан

№12ОМ

7

қазақша

биология

20

Поташков Родион

№5 "Таңдау" КГ

6

орысша

география

21

Сапаров Мади

№6ОМ

6

қазақша

география

22

НурмагамбетовЕрсаин

№21ОМ

6

орысша

география

23

Бурумбаева Алина

№14ОМ

7

орысша

география

24

Яценко Анастасия

№13ЭМГ

7

орысша

география

3-ші орынның жүлдегерлері



р/р

Оқушының ТАӘ

мектеп

сынып

Оқу тілі

пән

1

БуашеваАйша

№3
МГ

7

қазақ

физика

2

Асылова Алина

№4ОМ

7

орысша

физика

3

Иванов Денис

№5 "Таңдау" КГ

7

орысша

физика

4

Доголакова Милана

№17ОМ

7

орысша

физика

5

Жолдыбай Эльдар

№3КОМ

7

қазақша

физика

6

АбултаеваТомирис

№4ОМ

5

орысша

математика

7

МукажановаГаухар

№13ЭМГ

5

орысша

математика

8

Косцов Сергей

№14ОМ

5

орысша

математика

9

Мухамеджанов Абылайхан

№19ОМ

5

орысша

математика

10

Холухоев Рамазан

№1ОМ

6

орысша

математика

11

Егинтаева Адель

№3МГ

6

орысша

математика

12

Юрин Владислав

№16ОМ

6

орысша

математика

13

Пулькина Полина

№1ОМ

7

орысша

математика

14

ТемиргалиеваАкку

№14ОМ

7

қазақша

математика

15

МашраповаГульаим

№18ОМ

7

қазақша

математика

16

Шипелев Николай

№1КОМ

7

орысша

математика

17

ЕрназаровЕрнур

№3КОМ

7

қазақша

математика

18

Аипова Алена

№11ОМ

5

орысша

информатика

19

Хамхоев Али

№21ОМ

5

орысша

информатика

20

ЖумабекГаухар

№3КОМ

5

қазақша

информатика

21

ДадамирзаевИслямбек

№3МГ

6

қазақша

информатика

22

Анзин Александр

№11ОМ

6

орысша

информатика

23

МендыбайАружан

№17ОМ

6

қазақша

информатика

24

Каиржанов Улан

№21ОМ

6

қазақша

информатика

25

Саух Владислав

№5 "Таңдау" КГ

7

орысша

информатика

26

БайжановЕскендир

№19ОМ

7

орысша

информатика

27

Бойко Ярослав

№6ОМ

6 за 7

орысша

информатика

28

Большевикова Нейла

№3КОМ

6

қазақша

биология

29

Третьякова Ангелина

№16ОМ

6

орысша

биология

30

АубакироваАйдана

№22 ЖББНМ

6

қазақша

биология

31

КабдуловТемирлан

№3КОМ

7

қазақша

биология

32

Крекер Мария

№2ОМ

7

орысша

биология

33

Кулан Акбота

№6ОМ

7

қазақша

биология

34

Ли Владислав

ГТЛ

6

орысша

география

35

МусатаеваМадина

№14ОМ

6

қазақша

география

36

Утлик Кирилл

№12

ОМ


6

орысша

география

37

Щеглов Виктор

№4ОМ

6

орысша

география

38

Беккер Ольга

№10 ОМ

7

орысша

география

39

Костюкеевич Ксения

№17ОМ

7

орысша

география

40

СерикбайБахтияр

№3МГ

7

қазақша

география

41

Петрожицкая Елизавета

№16ОМ

7

орысша

география

42

СарсенбаевДиас

№4ОМ

7

орысша

география



Достарыңызбен бөлісу:


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет