Пәні:Ағылшын тілі
|
Сабақ : § Will future
|
Сынып: 4
|
Қатысқандар саны: 12
|
Қатыспағандар саны:0
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары)
|
Тақырыпты оқып түсіну
|
Сабақ мақсаттары:
|
Барлық оқушылар:
|
А. Will future туралы тақырыпты біледі
|
Оқушылардың басым бөлігі:
|
В Will future етістігін қолдана аладаы
|
Кейбір оқушылар:
|
С. Бұл етістік қай кезде кездеседі және қалай пайдаланатыны жіктей алады
|
|
Алдыңғы оқу
|
Қайталау
|
Жоспар
|
Басталуы
|
Сабақтың кезеңдері
|
Мұғалімнің іс-әркеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Ұйымдастыру
Психолгиялық тренинг
Топқа бөлу
Үй тапсырмасын тексеру
|
-сынып оқушыларымен амандасып, сыныпта жағымды орта құрамын. Күндеріне сәттілік тілеймін. «What’s this » тренингін жүргіземін.
«Back to back» әдісі арқылы топқа бөлемін
Write True/False about the children’s party.
Exercise 5 p 47
|
Оқушыларға ағылшын тілінде сөздер айталыд, оқушылар соны қазақша түсініп сол затты несмесе түсті тауып ұстауы қажет. Соңғы қалған оқушы ойыннан шығады
Оқушылар жұптасып тұрады, содан соң сол жұп сапқа тұрады екі қатар екі топ роетінде бөлінеді.
. Tell me who they are… H/task сынды сұрақтар қойылады. Оқушылар бұл кім екендігін табуы қажет.
|
Ортасы
|
Жаңа тақырып
Тапсырма:
|
Интерактивті тақта көмегімен жаңа тақырыпты түсіндіру
Ex 2 p 45
Choose and circle
|
.
Топтасып орындайды
|
Аяқталуы
|
Бекіту
Бағалау
Рефлексия .
Үйге тапсырма
|
Мұғалім оқушылардың пікірін ескереді
Бес саусақ әдісі арқылы кері байланыс орнатамын .
Ех 17
|
Суретпен жұмыс. Цирк алаңын сипаттау.
Оқушылар топты топ мүшелерін бағалдайды.
Оқушыларға берілген рефлексияны салыстырады
Оқушылар үй тапсырмасын жазып алады
|