Сабақ №19 Мектеп: Шалдай жоббм күні



Дата24.12.2021
өлшемі23,66 Kb.
#128580
түріСабақ
Байланысты:
8а кмж 13.10
Жалпы инклюзивті білім беру

 

Сабақ №19      

Мектеп: Шалдай ЖОББМ

Күні:  13.10.2021

Мұғалімнің аты-жөні: Данкина Акерке Серикпаевна

Сынып:    8а

Қатысқан оқушы саны:

Қатыспаған оқушы саны:

Сабақтың тақырыбы

Құрамында квадрат түбірі бар өрнектерді түрлендіру. 

Оқу бағдарламасынасәйкес оқытумақсаттары

8.1.2.6 нақты сандарды салыстыру

Сабақтың мақсаты:

1. Нақты сандарды салыстыру.

2. Нақты сандарды салыстыруды айқындау.

3. Есептер шығару арқылы салыстыруды тұжырымдау


Сабақ барысы

Сабақтың кезеңі

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басы

7 минут


Ұйымдастыру сәті

«Бір  қадам алға...  »  әдісі  бойынша  сұрақтар  қою  арқылы   оқушылардың  зейінін  сабаққа шоғырландыру.

Үш  топқа бөлу:Үш  түрлі   түсті   түрлері  беріледі


Психологиялық ахуалға берілген тапсырманы 

орындайды

 

 




 

Слайд, интербелсенді тақта

 


Негізгі бөлім 

8 минут


«Ширату жаттығу» арқылы өтілген сабақ тақырыбына байланысты оқушылардың қызығушылығын туғызу, мақсатын аныктау.

Сандарды жиындарға сәйкестендіру



Сандар

Жиындар

1

Q

 

R

π

N

-5

Z

-3,1

I

 

 

 

 



 

 

 

 



.

Оқулық, жұмыс дәптері

Кітап, дәптер, қалам 



Оқулықпен жұмыс

25 минут


(Т) 1-тапсырма  «Ойлан, тап» әдісі бойынша  берілген тапсырманы «Bilimland.kz» білім порталы арқылы өздеріне қажетті білімді алып, топпен оқып, өз пікілерін ортаға салады, бір-біріне түсіндіреді. 

        I деңгей. Өрнектің мәнін тап, салыстыр:

1)  және -5,4;

2)және 0,5.

II деңгей. Өрнектің мәнін тап, салыстыр:

1)     және 3     2) және 135

Тиімді сұрақтар:

1. Қандай сандар жиынын білесіңдер?

2. Рационал сандарға қандай сандар жатады?

3. Иррационал сандарға қандай сандар жатады?

4. Нақты сандар дегеніміз не?

 


Дескриптор:

− көбейтіндінің квадрат түбірі қасиеттерін қолданады

− бөліндінің квадрат түбірі  қасиеттерін қолданады; 

− дәреженің  квадрат  түбірі  қасиеттерін қолданады; 

− өрнектің  мәнін есептейді;

− мәндерін салыстырады.

 

 

 



 

 


ҚБ: «Бағдаршам» әдісімен бағалайды.

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

Үлестірмелі қағаздар



Соңы

5 минут


Сабақты бекіту Рефлексия

Үйге тапсырма: №



Сабақты пысықтау тапсырмаларын орындау.

 

 

Кері байланыс

Оқушыларға «Жетістік баспалдағы» кері байланыс парағы таратылады. Оқушылар өздері белгілейді.

 

 


«Жетістік баспалдағы» кері байланыс парағы таратылады.

«Жетістік баспалда

ғы»






Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет