Сабақ: 1ге 5минут қалды



Дата25.08.2017
өлшемі58,02 Kb.
#25857
түріСабақ

Сабақ: 1ге 5минут қалды.

Мектеп: Свободный орта мектебі

Күні :

Мұғалім есімі: Байдильдина Н.Б.

Сынып: 3

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:0

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)

Сағатты білу ұғымын кеңейту, тыңдау қайталау арқылы есте сақтау. Сурет арқылы жұмыс істеу.

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар

Сағат бойынша күн тәртібін жасау.

Оқушылардың басым бөлігі


Оқушылар сағат арқылы уақыттарды айту.

Кейбір оқушылар

Диалог оқиды

Тілдік мақсат


Оқушылар сөйлем кезінде сағат неше екенін айту табу.

Негізгі сөздер мен тіркестер

Сөйлемдерді атап шығу.

Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:

Талқылауға арналған тармақтар:




Сіз неліктен.... екенін айта аласыз ба?

Уақытты қалай пайдалану керек?

Бірнеше сөйлем құрастыру.



Жазылым бойынша ұсыныстар:

Жаттығуларды орындау


Алдыңғы тақырып

Диологтық оқыту арқылы уй тапсырмасын тексеру.(сұраулы сөйлем)

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар(төменде жоспарланған жаттығулармен қатар,ескертпелерді жазыңыз )

Ресурстар




45 минут




Басталу

3мин

Сынып оқушыларына жағымды ахуал туғызу,

Шаттық шеңберін құрып,бір-біріне сәттілік тілеу .





оқулық



Негізгі бөлім



4мин

8мин

7мин

5мин



10мин

1.Тақтамен жұмыс.Уақытқа байланысты сөйлемдер жазу.(АКТ)

Миға шабуыл :

Таңертең нешеде тұрасын

Сабақ нешеде бітеді.

Нешеге дейн санай аласын

Түскі асты нешеде ішесің

Часы сөзінің аудармасы қалай

Сағатта қанша сан бар

Сағат не үшін керек.

Соның ішінде өтетін тақырыбымыз 1ге 5минут қалды.



1-ге

2-ге

3-ке 5 минут қалды

4-ке

5-ке

6-ға

7-ге

8-ге

9-ға

10-ға
жұптық жұмыс

I-топ. Оқушылар шағын әңгіме дайындайды.

II- топ

Кластер жасайды



Кітаппен жұмыс

3-жаттығуды орындау сәйкестендіру

Бір-

Екі


Үш

Төрт


Бес

Алты


Жеті

Сегіз


Тоғыз

Он

Он бір



Он екі

Сергіту сәті

«Еске түсіру»

Сөйлемдер ішінде сағат санын белгілерін атап сөйлем құрау.



Шығармашылық тапсырма

I-жұп сөз жұмбақ құру

II-жұп сөйлемдер құру.


Сөздер,интербелсенді тақта

Сөздер.


Интерактивті тақтадан көрсету арқылы

Ға,ге,қа,ке.


Плакат,журналдар



Қорытынды бөлім

Бағалау жинақтау

Бағалау


5мин

ББҮ-әдіс кестесі арқылы

Үй тапсырмасы

Сағат бойынша түсінік айтып шығу.

Екі топ бір – бірін бағалау,бағалау кретиалары арқылы. Екі жұлдыз, бір тілек арқылы бағалау.






Қосымша ақпарат

Үлгерімі жоғары оқушыға .4 жаттығу .сұраққа жауап беру.

Қабілеті төмен диолог оқу.


Саралау-cіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?


Бағалау оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс құндылықтардағы байланыс

Ой толғаныс тәсілін қолданамын.

Кестелермен жұмыс беремін.



Әр тапсырмадан соң көшбасшылар арқылы тексеріп отырамын.

Қауіпсуздік ережесіне сабақ барысында қысқаша тоқтап кеттім.

Рефлексия

Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?




Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.

Менің ойымша сабақ мақсатың дұрыс құрдым. Оқушылар сабақта сағат жайлы білімдеріне білім қосты. Сабақта барлық ат салысып,топтық жұмыста ұйымшылданып әрі талқылап белсене ат салысты.Тапсырмалар орындауда уақыт көп жоғалтып алдым,берілген уақытта үлгірмедім. Келсі сабақтарымда тапсырмалардың санына емес сапасына көңіл бөлемін.

Қорытынды бағамдау

Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1: Ықалдастыру атмосферасын жасай отырып, топқа бөлу.

2: оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау


Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да,оқуды да ескеріңіз)?
1: Бағалау парақшасын дұрыс бағалау,деңгейлік тапсырмалар.

2: оқытуды басқару және көшбасшылықты аңықтау



Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге не көмектесетін білдім?




Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет