Сабақ: 56 11. 4А сандық сауаттылық Мектеп: Күні: Мұғалімнің аты-жөні



Дата25.04.2022
өлшемі36,69 Kb.
#140812
түріСабақ
Байланысты:
САБАК БЛОКЧЕЙН
v1200008170.26-03-2021.kaz (1), 1541696953, Мектептегі мұғалімнің көшбасшылығы курсының тыңдаушысы Санкибаева Мадина Амангелдиевна, mkt-negzder-tarauy-boyynsha-esepter-shyaru, 1 тоқсан-5 сынып-Дүние, математика, «Мектепке виртуалды саяхат жасау», 11-сынып геометрия Ашық сабақ, Документ (1), 02 Мұғалімге арналған нұсқаулық, жобалау саб, жобалау саб, 5 БЖБ2, fizika-7-synyp-test-sratary-5-nsa..... (1), Adverb

Сабақ жоспары





САБАҚ:56
11.4А Сандық сауаттылық

Мектеп:

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:

Сынып: 11



Қатысқан оқушылар саны:

Қатысқан оқушылар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Blockchain (блокчейн) технологиясы

Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары

11.3.4.5 Blockchain ( блокчейн) технологиясының мақсаты мен жұмыс принципін түсіндіру

Сабақтың мақсаттары

Blockchain технологиясының мақсатын түсіндіре білу
Blockchain технологиясының негізгі принциптерін түсіндіру

Сабатың барысы

Жоспарланатын уақыт

Мұғалімнің іс-әрекет

Оқушы іс-әрекет



Ресурстар

Сабақтың басы

Сабақтың ортасы


Сабақтың соңы





Амандасу
Мұғалім оқушылардан «Қазақстандағы цифрландыру» өткен сабақтың тақырыбына байланысты екі сұрақтың біріне жауап беруін сұрайды. Сұрақтар Google құжаты сияқты онлайн-құжатта орналасқан. Оқушылар берілген сілтеме бойынша бір уақытта жұмыс істейді.

Жауаптар алынғаннан кейін мұғалім оқушылармен осы онлайн-құжатпен жұмыс жасағанда қандай артықшылықтар атауға болатындығын талқылайды?


Бірақ мұғалім құжатты оқушылардың біріне жауап беру үшін жіберіп, содан кейін келесі оқушылар жіберсе ше? Дәстүрлі құжаттың кемшіліктері. Жаңа технологиялар адамдардың өміріне қалай әсер етеді? Бүгін біз бірнеше жыл бұрын пайда болған жаңа технология туралы айтатын боламыз.


Жаңа материалды оқу. Зерттеу.
Мұғалім зерттеу сұрақтарының тізімін ұсынады. Әр оқушы Интернетті пайдаланып жеке зерттеу жүргізеді. Дәптерге жазбалар жазу керек.
Талқылау
Оқушылар бір-біріне кезек-кезек блокчейнге қатысты негізгі түсініктерді өз жазбаларына сүйене отырып түсіндіреді. Қажет болса, бірін-бірі толықтырыңыз.


Қалыптастырушы бағалау
Мұғалім 5 сұрақ қояды. Әр сұраққа 20 секунд беріледі. Жауаптарды талқылай отырып өзін-өзі бағалау. Жауаптары слайдта көрсетілген.


Рефлексия.
келесі сұрақтардың бірі бойынша ойлануға мүмкіндік беріледі:
1. Бұл маған пайдалы болды ...
2. Мәселе тудырды ...
3. Сабақтың тақырыбы өзекті, себебі ...
4. Тақырыпты жақсы түсіну үшін маған ... қажет.

Оқушылар дәптерге күн ретін, тақырыпты жазады


Зерттеу сұрақтары:
1. Блокчейн дегеніміз не?
2. Блок дегеніміз не және блок тізбегінде қандай мәліметтер бар?
3. Хэштеу және хэш дегеніміз не?
4. Блокчейндегі түйін дегеніміз не?
5. Криптовалюта дегеніміз не?
6. Bitcoin дегеніміз не және оны кім құрды?
7. Майнинг дегеніміз не?

Сабақтың тақырыбын, мақсаттарын жариялау және сабақты бағалау критерийлерін бірлесіп талқылау.





«Қазақстандағы цифрландырудың артықшылықтары немесе кемшіліктері» онлайн-құжат






Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет