Сабақ Білімділік Дамытушылық Тәрбиелік



Дата01.05.2017
өлшемі9,29 Kb.
#15386
түріСабақ
  • Тақырыбы:”Аралас сандарды қосу” тақырыбына есептер шығару.
  • Саяхат сабақ
  • Білімділік
  • Дамытушылық
  • Тәрбиелік
  • I.Оқушыларға жай бөлшектер тарауын қайталай отырып, аралас сандарды қосу ережелерін меңгерту, есеп шығара білуге үйрету.
  • II . Оқушыларды еңбек сүйгіштікке, адалдыққа, шапшаңдыққа тәрбиелеу.
  • III. Талдау, салыстыра білу қабілеттерін дамыту, белсенділік, танымдылық қиыншылықты жеңуге , өз бетімен қорытындылау дағдыларын жетілдіру.
  • Сабақ мақсаты:
  • Сабақтың түрі: дәстүрлі емес Сабақ типі: Саяхат сабағы
  • Әдіс – тәсілдер: түсіндіру, сұрақ – жауап, топтастыру, ұжымдық жұмыс.

САБАҚ КЕЗЕҢДЕРІ

  • І
  • Біз біргеміз
  • Ұйымдастыру кезеңі
  • ІІ
  • ІІІ
  • ІV
  • V
  • Ой ашу
  • Ой қорыту
  • Іздену
  • Жаңалық
  • Өткен сабақты қорытындылау
  • Жаңа сабақ
  • Ой түйіндеу
  • VI
  • Алғашқы түсінігін бақылау
  • VIІ
  • VІІI
  • Ой толғаныс
  • Сыйлық, сыбаға
  • Қорытынды есеп
  • Бағалау, үйге тапсырма
  • ғажайып бақ
  • Ойын ойнап, ән салмай
  • Өсер бала болар ма?
  • Ойын –сауық жасамай
  • Жастар жолы болар ма?
  • Құпиялы сандықтың
  • Кілтін аша алар ма?
  • Білім мұхит кемесін
  • Мінер ұрпақ болар ма?
  • Осылай ой толғайтын
  • Болашақты болжайтын.
  • Сыныпты топтарға бөлу
  • Аралас сандар
  • дұрыс бөлшек
  • бұрыс бөлшек
  • Сабақтың барысы
  • І.Ұйымдастыру
  • II. Ой ашу
  • Үй тапсырмасын сұрау
  • 1.Үйге берілген есептер
  • ІІІ . Ой қорыту:
  • Өткен сабақты қорытындылау
  • Әр топқа сұрақтар қою
  • Сұрақ-жауаптар
  • Аралас сандар
  • 1. Қандай кесінді шеңбердің радиусы деп аталады?
  • 2, Жай бөлшекті қысқарту деген не?
  • 3, Қандай бөлшек дұрыс бөлшек деп аталады?
  • 4, Аралас сан дегеніміз не?
  • Бөлімдері бірдей жай бөлшектердің қайсысы үлкен?
  • Сұрақ-жауаптар
  • Дұрыс бөлшек
  • Аралас сандарды қалай салыстырамыз?
  • Бөлімдері әр түрлі алымдары бірдей бөлшектерді қалай салыстырамыз?
  • Аралас сандар қалай қосылады?
  • Сұрақ-жауаптар
  • Бұрыс бөлшек
  • IV. Іздену
  • Жаңа сабаққа жан-жақты дайындық
  • Жаңа сабаққа мақсат қою.
  • “А”
  • №647
  • “С”
  • №652
  • “Б”
  • №648
  • V. Жаңалық
  • Жаңа сабақ
  • VI. Ой түйіндеу.
  • Алғашқы түсінігін бақылау
    • VII.Ой толғаныс
    • Қорытынды есеп
  • Не үйрендік,не білдік?

Тест тапсырмаларын шешу арқылы ғажайып бақтын саябағына шығайық.

  • Іске сәт!

1. 1 ге және өзіне ғана бөлінетін сандар

  • Бұрыс бөлшек
  • Құрама сандар
  • Жай сандар

1. Аралас сандардың бөлімі бірдей болса

  • Бүтіндерін қосып, бөлімінің өзін жазып алымдарын қосамыз.
  • Ортақ бөлімге келтіреміз
  • Жай сандарды
  • ортақ бөлімге
  • келтіреміз

1. Бөлгіштері екіден көп сандар:

  • Бұрыс бөлшек
  • Құрама сандар
  • Жай сандар

  • VIII
  • Үйге тапсырма (сыбаға)
  • Оқушылар білімін бағалау
  • (сыйлық)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 5
  • 5
  • 4
  • 4
  • 3
  • 3
  • Сабақ аяқталды.
  • Сау болыңыздар.

Каталог: uploads -> doc
doc -> Тақырыбы: Ғарышты игеру (аудандық семинар)
doc -> Ғарыш әлеміне саяхат
doc -> Сабақ тақырыбы: Шерхан Мұртаза «Ай мен Айша» романы Сабақ мақсаты: ҚР «Білім туралы»
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет