Сабақ: География пәні Мектеп: Ж. Нұрлыбаев атындағы №111 жалпы орта мектеп



Дата10.06.2017
өлшемі100,82 Kb.
#19060
түріСабақ
Қысқа мерзімді сабақ жоспар


САБАҚ: География пәні




Мектеп: Ж.Нұрлыбаев атындағы № 111 жалпы орта мектеп




Күні: 16.01




Мұғалімнің аты-жөні: Миржибаева У













Сынып: 9




Сыныптағы оқушылар



Қатысқандар:

Қатыспағандар:



Сабақтың тақырыбы

Тамақ өнеркәсібі.

Сабақ негізделген оқу мақсаттары

Тамақ өнеркәсібі кешенімен танысады, олардың әлеуметтік сала үшін маңызын біледі .

Сабақтың мақсаттары

●Барлық оқушылар:Тамақ өнеркәсібі жайында біледі.

● Оқушылардың басым бөлігі:

Тамақ өнеркәсібінің маңызы жайлы біледі.

● Кейбір оқушылар Тамақ өнеркәсібі маңызы жайында өмірмен байланыстыра отырып мысалдар келтіреді



Тілдік мақсат

Оқушылар:Оқулықпен ,атласпен ,кескін картамен жұмыс істей алады.

Негізгі сөздер мен тіркестер:

Конструкциялы,конверсия,.



Сыныптағы диалог /жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:

Талқылауға арналған тармақтар:

Тамақ өнеркәсібінің маңызы қандай?

Тамақ өнеркәсібі қай қалаларда орналасқан.

Жазылым бойынша ұсыныстар:


Алдынғы тақырып.

Оқушылар:

1.Металлургия кешені туралы біледі .

2.Металлургияның өндірілуі жайында және одан не алынатынын біледі


Жоспар




Жоспарланған уақыт

Жоспарланған тапсырмалар

Ресурстар.

Басталуы.

(2 мин)


(10 мин

Ортасы.


(20 мин)

Аяқталуы


(5 мин)

Кері байланыс

(5 мин)
Бағалау

(3 мин)

Үйге тапсырма
Қосымша ақпарат


  • Ұйымдастыру кезеңі:

  • «Ыстық жүрек» әдісі.

Үй тапсырмасын сұрау :

«Сұрақ-жауап» әдісі.



  • Оқушылар үй тапсырмасының сұрақтарын «Автор орындығы» әдісі арқылы жауап береді.

  • Топқа бөлу:

  • «Мозайка» әдісі

  • 1. Ауди тобы

  • 2. Некси тобы

  • 3. Жигули тобы






  • Жаңа сабақтың тақырыбын өлең шумағымен ашу.

  • Табиғатты сүю парыз,

  • Сүю үшін – білу парыз.

  • Қасиетін ұғу парыз,

  • Күзетінде тұру парыз.

Жаңа сабақты түсіндіру.
«Ассосияция» әдісі
«Семантикалық карта» әдісі

«БББ» кестесі

Өзін-өзі бағалау

Машина жасау кешені туралы сұрақ-жауап жазып келу.

Ғаламтордан машина кешені туралы мәлімет алып келу.



ноутбук


Қима-өағаздар

А4

Қазақстан картасы



АКТ

Бейнеролик


Постер,маркер
постер

А4




Саралау-Сіз қосымша көмек беруді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?

Бағалау-Оқушылардың үйренгенін қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс. Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері.

АКТ мен байланыс құндылықтардағы байланыс.



Жеке жұмыс

Бағалау критерийі мен бағалау шкаласын жазып қойдым оқушылар өзін-өзі бағалады.

Бағалау критерийлері

1.Үй тапсырмасы- 1 ұпай

(әр жауапқа )

2. Мұнай өндіретін қаншама компаниялар бар-2 ұпай.

А) Мұнайдың ең соңғы қалдығы қандай іске жарамды -1

Б) Газ кен орындарын атап айту-1

3. Мұнай мен газдың адам өміріндегі маңызын түсінік беру – 4 үпай

А) Мұнай алғаш кай жылы атқылады атап беру-2


Биология және тарих пәндерімен байланысты болды.

АКТ қолдандым, бейнеролик және тапсырма берілгенде қолданылды.




Қысқа мерзімді сабақ жоспар


САБАҚ: География пәні




Мектеп: Ж.Нұрлыбаев атындағы № 111 жалпы орта мектеп




Күні: 30.01




Мұғалімнің аты-жөні: Миржибаева У













Сынып: 9




Сыныптағы оқушылар



Қатысқандар:

Қатыспағандар:



Сабақтың тақырыбы

Көліктің түрлері және елдің көлік - транзиттік әулеті

Сабақ негізделген оқу мақсаттары

Тақырыпты түсінеді, көліктің түрлері және елдің көлік- транзиттік әулетін зерттеу жасай отырып топпен тапсырмаларды орындайды көлік түрлерімен танысады, олардың әлеуметтік сала үшін маңызын біледі .

Сабақтың мақсаттары

●Барлық оқушылар:Көлік түрлері жайында біледі.

● Оқушылардың басым бөлігі:

Тамақ өнеркәсібінің маңызы жайлы біледі.

● Кейбір оқушылар Тамақ өнеркәсібі маңызы жайында өмірмен байланыстыра отырып мысалдар келтіреді



Тілдік мақсат

Оқушылар:Оқулықпен ,атласпен ,кескін картамен жұмыс істей алады.

Негізгі сөздер мен тіркестер:

Конструкциялы,конверсия,.



Сыныптағы диалог /жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:

Талқылауға арналған тармақтар:

Тамақ өнеркәсібінің маңызы қандай?

Тамақ өнеркәсібі қай қалаларда орналасқан.

Жазылым бойынша ұсыныстар:


Алдынғы тақырып.

Оқушылар:

1.Металлургия кешені туралы біледі .

2.Металлургияның өндірілуі жайында және одан не алынатынын біледі


Жоспар




Жоспарланған уақыт

Жоспарланған тапсырмалар

Ресурстар.

Басталуы.

(2 мин)


(10 мин

Ортасы.


(20 мин)

Аяқталуы


(5 мин)

Кері байланыс

(5 мин)
Бағалау

(3 мин)

Үйге тапсырма
Қосымша ақпарат


  • Ұйымдастыру кезеңі:

  • «Ыстық жүрек» әдісі.

Үй тапсырмасын сұрау :

«Сұрақ-жауап» әдісі.



  • Оқушылар үй тапсырмасының сұрақтарын «Автор орындығы» әдісі арқылы жауап береді.

  • Топқа бөлу:

  • «Мозайка» әдісі

  • 1. Ауди тобы

  • 2. Некси тобы

  • 3. Жигули тобы






  • Жаңа сабақтың тақырыбын өлең шумағымен ашу.

  • Табиғатты сүю парыз,

  • Сүю үшін – білу парыз.

  • Қасиетін ұғу парыз,

  • Күзетінде тұру парыз.

Жаңа сабақты түсіндіру.
«Ассосияция» әдісі
«Семантикалық карта» әдісі

«БББ» кестесі

Өзін-өзі бағалау

Машина жасау кешені туралы сұрақ-жауап жазып келу.

Ғаламтордан машина кешені туралы мәлімет алып келу.



ноутбук


Қима-өағаздар

А4

Қазақстан картасы



АКТ

Бейнеролик


Постер,маркер
постер

А4




Саралау-Сіз қосымша көмек беруді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?

Бағалау-Оқушылардың үйренгенін қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс. Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері.

АКТ мен байланыс құндылықтардағы байланыс.



Жеке жұмыс

Бағалау критерийі мен бағалау шкаласын жазып қойдым оқушылар өзін-өзі бағалады.

Бағалау критерийлері

1.Үй тапсырмасы- 1 ұпай

(әр жауапқа )

2. Мұнай өндіретін қаншама компаниялар бар-2 ұпай.

А) Мұнайдың ең соңғы қалдығы қандай іске жарамды -1

Б) Газ кен орындарын атап айту-1

3. Мұнай мен газдың адам өміріндегі маңызын түсінік беру – 4 үпай

А) Мұнай алғаш кай жылы атқылады атап беру-2


Биология және тарих пәндерімен байланысты болды.

АКТ қолдандым, бейнеролик және тапсырма берілгенде қолданылды.






Рефлексия.

Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?

Бүгін оқушылар не білді?

Сыныптағы ахуал қандай болды?

Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?

Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?



Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?




Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет