Сабақ жоспарының конспектісі Курс: 3 Топтары: сбт-17



Дата13.09.2020
өлшемі25,13 Kb.
#78392
түріСабақ
Байланысты:
5 педиатрия


бЕКІТЕМІН:

ПЦК жетекшісі

________Қ.Нұрмағамбетов



(ҚОЛЫ) (аты-жөні)

Сабақ жоспарының конспектісі

Курс:

3

Топтары:

СБТ-17

Сабақ нөмірі:

5

Пән атауы:

Педиатрия негіздері

Оқытушы аты-жөні:

С.Абдукаликова

Мамандығы/

Біліктілігі:

0101000- « Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту»

0101013 – Мектеке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі

Уақыты:

27.05.20ж



Өткізілетін орны:




Сабақтың тақырыбы:

Балабақшадағы режимдік сәттерге қойылатын гигиеналық талаптар

Сабақ мақсаты:

  • Білімділік:

Балабақшадағы режимдік сәттерге қойылатын гигиеналық талаптарды біледі

  • Тәрбиелік:

Оқушыларды ұжыммен, топтасып, жұмыс жасай білуге үйрету. Оқушыларды бір-бірінің пікірін тыңдауға, сыйлауға тәрбиелеу. Топта жағымды ахуал қалыптастыру.

  • Дамытушылық:

Балалар арасында гигиеналық дағдыларды, салауатты өмір салтын ұстану қағидаларын насихаттайды.

Сабақ түрі:

Практика

Сабақ типі:

Білім, білік, дағдыны қалыптастыру

Оқыту әдістері, тәсілдері, оқыту технологиялары:

Лекция жазу, сұрақ-жауап, блиц сұрақтар, түсіндіру, талдау, баяндау.

Қолданылатын дидактикалық материалдар, техникалық құралдар:

Пән бойынша оқулықтар

Қолданылатын негізгі әдебиеттер:

Ж.Жатқынбаев « Валеология»

64-68 бет

К.А. Святкина; Е.В. Белогорская; Н.П. Кудрявцева «Балалар аурулары»

Қ.Төлеутайұлы

« Денсаулықты сақтай білу де өнер»





Қосымша әдебиеттер:

Қ.Төлеутайұлы

« Денсаулықты сақтай білу де өнер»
« Денсаулық» 11.2015жыл

« Денсаулық» 10.2016жыл

« Денсаулық» 01.2017жыл


Сабақ барысы

Уақыты)

Сабақ барысындағы оқытушы іс-әркеті

Сабақ барысындағы студенттің іс-әрекеті

Қажетті оқу-ресурстық құралдар

1

2

3

4

5

І.Оқу іс-әрекетін ұйымдастыру, мотивация

5 мин


  • Мұғалімнің амандасуы

  • Жоқ оқушыларды түгендеу

  • оқу-құралдарының дайындығын

кезекшінің жұмысын тексеру

  • Сергіту сәті

  • Амандасу

  • оқу-құралдарын дайындау

кезекшілік міндеттерін атқару;




ІІ.Үй тапсырмасын сұрау (өткен сабақпен байланыс)

20 мин

Балабақшаға қойылатын гигиеналық талаптар

Үй тапсырмасы бойынша жүргізген жұмыстарына сипаттама береді.




ІІІ. Жаңа материалды меңгерту

30 мин

  • Балабақшадағы режимдік сәттерге қойылатын гигиеналық талаптар

  • Баланың жас ерекшелігіне сай ақыл-ой, дене және эмоционалды жүктемелерді сонымен қатар толық демалуды қамтитын әрекет түрлерін істей алады.

Сабақ барысында:

Балалар арасында гигиеналық дағдыларды, салауатты өмір салтын ұстану қағидаларын насихаттайды.



Ж.Жатқынбаев « Валеология»

64-68 бет

К.А. Святкина; Е.В. Белогорская; Н.П. Кудрявцева «Балалар аурулары»

Қ.Төлеутайұлы

« Денсаулықты сақтай білу де өнер»







3 мин

  • Сергіту сәті







ІҮ. Білім, іскерлік, дағдыларды қалыптастыруға керекті білімдер

17 мин

  • Түсіндіру әдісі

  • Негізгі ұғымдар

  • Анықтамаларды салыстыру

Жаңа тақырыпты меңгеруге қажетті әдебиеттер мен ақпараттар тізімін ұсыну

Мұғалімнің түсіндірмесін тыңдайды;

    • Өз анықтамаларын әдебиеттерде берілген анықтамалармен салыстырады;






Ү.Білімді бақылау, бағалау

5 мин

- Оқушыларды топтарға бөлу;

- Топтарды бекіту кезеңінің тапсырмаларымен таныстыру;




  1. Деңгейлік тапсырмалар орындау




- Оқушылар топтарға бөлінеді;

1 Балалар арасында салауатты өмір салтын ұстану қағидаларын насихаттайды

2.Деңгейлік тапсырманы орындайды.





ҮІ. Қорытынды (рефлексия)

5 мин

- топтардың берген жауаптарын ескеру;

  1. Бекіту сұрақтарын қою

2.. Бағалау

- Жаңа тақырып бойынша өз ойларын, пікірлерін айтады;

- бекіту сұрақтарына жауап береді;







ҮІІ. Үй тапсырмасын беру

5 мин

    • Үйге тапсырма береді, орындалу жолын түсіндіреді




    • Үйге берілген тапсырманы жазып алады

Сұрақтар қояды




Теориялық тапсырма

Шығармашылық тапсырма




Ж.Жатқынбаев « Валеология»

103-104 бет

К.А. Святкина; Е.В. Белогорская; Н.П. Кудрявцева «Балалар аурулары»

Қ.Төлеутайұлы



« Денсаулықты сақтай білу де өнер»








Студенттердің білім көрсеткіші:




Білім көрсеткіші өз денгейінде өтті, жақсы жауап берілді







Оқытушының өзін-өзі бағалауы:




Уй тапсырмасына дайындалып келгені үшін, Жаңа сабақты меңгергені үшін, Оқулықпен жұмыс жасағаны үшін, топтық жұмыста ең бірінші жауап бергені үшін, тест сұрақтарына жауап бергені үшін бағаланды.








Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет