|
Сабақ: Мақта қыз бен мысық (2-сабақ) Мектеп: №21 жоббм күні
|
бет | 1/4 | Дата | 29.06.2017 | өлшемі | 1,96 Mb. | | #20550 | түрі | Сабақ |
| Сабақ жоспары
Қазақ тілі 4 тоқсан
САБАҚ: Мақта қыз бен мысық
(2-сабақ)
|
Мектеп: №21 ЖОББМ
|
Күні:
|
Мұғалімнің аты-жөні: Г.Е.Қожахметова
|
Сынып:
|
Қатысқандар:
|
Қатыспағандар:
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары
|
1.1.5.1. Тыңдаған шағын мәтінді қаншалықты түсінгенін қимыл мен қысқа жауап арқылы білдіру және сұрақ қою
1.2.5.1. Қысқа фильмдер мен тыңдалым материалдарының сюжетін өз сөзімен сипаттау;
1.3.4.1. Мұғалімнің көмегімен мәтіннің мазмұны немесе иллюстрация бойынша қарапайым (кім? не? қандай?, қанша?) сұрақ қоя білу.
1.5.1.2. Сөйлеу барысында көптік/тəуелділік/ жіктік /септік жалғауларын мұғалімнің көмегі/үлгісі бойынша қолдану
|
Ойлау дағдылары
|
Білу және түсіну. Білімді қолдану.
|
Бағалау критерийлері
|
Түсінгенін қимыл арқылы көрсетеді, сұрақтар құрастырады.
Сюжетті өз сөзімен сипаттап айтады .
Сөйлеу кезінде жалғауларды қолданып, Кім? не?, қандай?, қанша? сұрақтарына жауаптарды анықтайды.
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар орындай алады: Мұғалімнің көмегімен тыңдалған материалды түсінеді;
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Мәтіннің мазмұнын суреттер арқылы есінде сақтайды.
|
Кейбір оқушылар орындай алады: мұғалімнің берген үлгісі бойынша жалғауларды жалғауларды дұрыс қолданады.
|
Тілдік мақсат
|
Оқушылар орындай алады:
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:
|
Айтылым мен жазылым үшін қолдануға болатын
тіркестердің жиынтығы (жиынтықтары):
|
|
Жоспар
|
Жоспарланған уақыт
|
Жоспарланған жаттығу түрлері
|
Ресурстар
|
Басы
|
Сыныптағы әрекеттер тәртібі:
Ұйымдастыру кезеңі. «Драма» әдісі
1.Төменде ұсынылған суреттерге назар салып
көріңіз.Мұғалім үстелдің үстінде ертегі желісінің кейіпкерлерінің суреттерін қойып, оқушыларды 3 топқа бөледі.
Топтық жұмыс:
Топта отырған оқушылар «Мақта кыз»,
«Мысық», «Дүкенші» болып бөлінеді. Ертегідегі кейіпкерлердің іс-әрекеттерін «Драма әдісі» арқылы көрсетіңіз.
Бағалау критерийі
|
Дескриптор
|
Мәтінді қаншалықты түсінгенін қимыл арқылы көрсетеді.
|
- тақырыптың мазмұнына қайталайды;
-кейіпкердің рөлін сахналайды.
|
Қ.Б. Шапалақ арқылы бағалау
2. «Мақта қыз бен мысық» ертегісінің желісін хикая картасын қолданады.
«Хикая картасы» әдісі арқылы оқушылар ертегі желісін графикалық органайзерлер арқылы таныстырыңыз.
|
Достарыңызбен бөлісу: |
|
|