Сабақ тақырыбы Бауыржан Момышұлы



Дата24.02.2020
өлшемі72 Kb.
#58987
түріСабақ
Байланысты:
8-сынып әдебиет Б.МОмышұлы

Сабақ жоспары


Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:



Тексерілді:
Мектеп: №59 мектеп-гимназия

Күні: 25.01.2020ж.

Мұғалімнің аты-жөні: Канашева Альбина

Сынып: 8«в»

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:




Сабақ тақырыбы


Бауыржан Момышұлы «Ұшқан ұя»



Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

Бауыржан Момышұлының «Ұшқан ұя» повесімен танысу, талдау жүйесін, кейіпкерлермен жұмысты еске түсіру.



Сабақ мақсаттары

Барлығы: мәтіндегі көтерілген мәселені болжайды,жұмыс жасай алады.

Көпшілігі: Мәліметтерді салыстырады,өңдейді.

Кейбірі: Берілген шығарманы оқи отыра, идеясын, ерекшелігін, басқа шығармамен ұқсастығын салыстыру.

Бағалау критерийлері

Тақырып бойынша талдау жасайды.

Ойларын ортаға салады.

Диалог құрастыра алады.

Жинақы мәтін құрастырады.



Пәнаралық байланыстар

Тарих



АКТ қолдану дағдылары

Тақырыпқа қатысты көрнекті құралдарды пайдалану.



Бастапқы білім

Бауыржан Момышұлының өмірі, шығармашылығы жайлы мәлімет.




Сабақ барысы


Сабақтың жоспарланған кезеңдері


Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет



Ресурстар

Сабақтың басы



Ұйымдастыру кезеңі

Амандасу,оқушылардың назарын сабаққа аудару.



Психологиялық ахуал
Үй тапсырмасын тексеру.

Композициялық талдау.


ОӘК материалдары




Сабақтың ортасы


 Сергіту сәті
4-тапсырма

Шығарманың идеясы мен тақырыбы


5-тапсырма

Шығармадағы тура және жанама мінездеу арқылы жасалған көркем бейнелерге тоқталу.


6-тапсырма

Автор ойы? Не себепті автор өткен шақта сөйлейді?

Кестені толтыр. Автордың атасына, әжесіне, әкесіне, анасына деген көзқарастарын білдіретін сөйлем жаз.
АТАСЫ

ӘЖЕСІ АВТОР

ӘКЕСІ

АНАСЫ


АКТ





- S – strong – Кейіпкерлердің мықты жақтары
- W – weak – Кейіпкерлердің әлсіз жақтары
- O – opportunities - Кейіпкерлердің мүмкіндіктері
- T – threats – Кейіпкерлерге қатысты қауіп-қатер

ОӘК материалдары


Дескриптор

... Мәтінді түсініп оқиды

... Ақпаратпен толықтырады

... Диалог құрастырады.

... Мәтін құрастырып жазады.




Сабақтың соңы



«INSERT» әдісі бойынша сабақты қортындыла.




Үйге тапсырма: 7-тапсырма, 124 бет






Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы




Сабақ бойынша рефлексия

Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?

Жеткізбесе, неліктен?

Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?

Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?

Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?



Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз.




Жалпы баға

Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?


ЕБҚ


«Жалғасын тап» сергіту сәті
Сөйлемнің басы жазылған парақшаларды оқушыларға таратады, олар ойды жалғастырып сөйлемді толықтырып айтады. Бұл әдісті жаңа сабақты бекітуге немесе үй тапсырмасын сұрауға да пайдалануға болады.

ОӘК материалдары





Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет