Сабақ тақырыбы Рационал сандарды салыстыру



бет1/4
Дата18.10.2022
өлшемі359,03 Kb.
#153543
түріСабақ
  1   2   3   4
Байланысты:
17.10.2022-2
18.10.2022

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
Рационал сандарға амалдар қолдану

Мектеп: ККМГ №3 №31

Күні: 17.10.2022

Мұғалімнің аты-жөні: Гаппасова Р.К.

Сынып: 6Ә

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

Рационал сандарды салыстыру



Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

6.1.2.8 бүтін сандарды салыстыру;
6.1.2.12 рационал сандарды салыстыру;

Сабақ мақсаттары

бүтін сандарды салыстырады;
рационал сандарды салыстырады;

Сабақ барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы



  1. Оқушылармен сәлемдесу;

  2. Жұпқа бөлу: қағаз қиындыларында жазылған сандар құпиясын дұрыс табу арқылы оқушылар топтарға бөлініп отырады.

Жұптағы оқушылар дәптерлерін алмастыру арқылы ұсынылған дайын жауаптарды қолданып бір-бірінің үй жұмысын тексеріп, комментарий жазу арқылы бағалайды.

Сыныппен жұмыс:
«Жақын арада даму аймағын» анықтау.
Өтілген сабақпен жаңа сабақты байланыстыру.
Білімді өзектендіру. Фронтальдық сұрақтар.
Тапсырма 1.

Оң және теріс сандарды еске түсірейік.

  • Оң сандарға мысал келтіріңіздер.

  • Теріс сандарға мысал келтіріңіздер.

  • Оң және теріс санның арасындағы айырмашылық қандай?

  • 0 саны жайлы не білесіз?

13; -7.2; 0; 46; -46 сандарынан мына сандарды теріп айтыңыз:
а) оң сандар;
б) теріс сандар;
в) оң санға да, теріс санға да тиісті емес сан.
Жауабы:
а) 13; 46;
б) -7,2; -46;
в) 0.
Координата түзуін еске түсірелік.
-Координата түзуіне анықтама беріңіз.



Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы»



http://www.mathematics-repetition.com/tag/reshenie-zadatch-na-masshtab



Сабақтың ортасы

Тапсырма 2.
а) қарама-қарсы координаталары бар нүктелерді жазып алыңыз

Жауабы: Қарама-қарсы координаталары бар нүктелер жоқ.


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет