Пән
|
география
|
Сынып
|
6
|
Өтілетін мерзім 09,01,2015
|
Тақырыбы:
|
Мұхит суының қозғалыстары. Мұхит суын зерттеу, қорғау.
|
Мақсаты:
|
Мұхиттың беткі ағыстарын ажырата білулері тиіс.
|
Күтілетін нәтиже:
|
Жылы және суық ағыстарды ажырата алады.
Мұхит суын зерттеу жолдарын біледі.
|
Сабақта қолданылатын
әдіс-тәсілдер:
|
мәтінмен жұмыс,миға шабуыл(сөзжұмбақ құру),сергіту сәті,
топтық жұмыс,жеке жұмыс.
|
Қолданылған модульдер:
|
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, сыни тұрғыдан ойлауға үйрету,Оқыту мен оқудағы АКТ-ны пайдалану,оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау , талантты және дарынды балаларды оқыту
|
Сабақ кезеңдері
|
Тапсырмалар мен сұрақтар
|
Мұғалімнің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау түрі
|
Кіріспе
|
Балалармен сәлемдесу.
Психологиялық ахуал орнату.
|
Оқушылармен амандасады, оқушылардың назарын сабаққа аудару.
|
Сабаққа дайындық, зейіндерін аударады.
|
|
Тренинг және топқа бөлу
|
Тренинг «»Атомдар мен молекулалар»
Мақсаты:Сергіту сәті арқылы оқушылардың бойларын сергіту.
|
Интерактивті тақтадан сергіту сәтін жіберіп,барлығының да орындауларын сұрайды.
|
Өзара жылы қарым-қатынас орната отырып, бойларын сергіте отырып жаттығуды орындайды.
|
|
Үй жұмысын тексеру
|
Ыстық орындық әдісі арқылы
|
Орындықты ортаға қоя отырып ерікті немесе нақты бір оқушыны ортаға шақыру.
|
Оқушылар ортағы шығып оқушылар тарапынан қойылған сұрақтарға жауап береді.
|
Бірін –бірі бағалау
|
Жаңа сабақ
|
Тақтаға жазылған сабақтың тақырыбымен таныстырылады.
|
Оқушылардың назарын тақтаға аудартады.
|
Балалар сабақтың тақырыбымен танысады.
|
|
Топпен жұмыс
|
Тақырып бойынша тест құру.
|
Мұғалім әрбір топқа тарау бойынша тақырыптарды бөліп береді.
|
Оқушылар өздерінің бар ынталарымен жұмыла тапсырманы орындауға кірісіп кетеді.
|
Топтық бағалау.Бағалау критерйі бойынша
|
Сабақты қорытындылау
|
Сұрақ-жауап:
|
Сұрақ қояды, оқушылардың жауабын толықтырады.
|
Оқушылар қойылған сұраққа жауап беріп, өтілген тақырыпты тұжырымдайды, өз пікірлерін білдіреді.
|
|
Үйге тапсырма
|
§39 оқу.
|
|
|
|
Кері байланыс
|
Кері байланыс парағы
|
Мұғалім оқушыларға парақты таратады.
|
Оқушылар сабақтан алған әсерлеріне байланысты өз жауаптарын береді.
|
|
Бағалау
|
Ыстық орындық және де топтық бағалауды ескере отырып жиынтық бағалары қойылады.
|
|
|
|