СабақТЫҢ мақсаты тамақтану гигиенасы жайлы білім қалыптастыру. Асқорыту жүйесінің аурулары мен олардың пайда болу себептерін анықтау



Дата10.06.2017
өлшемі5,9 Kb.
#19057
  • САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ
  • ТАМАҚТАНУ ГИГИЕНАСЫ ЖАЙЛЫ БІЛІМ ҚАЛЫПТАСТЫРУ. АСҚОРЫТУ ЖҮЙЕСІНІҢ АУРУЛАРЫ МЕН ОЛАРДЫҢ ПАЙДА БОЛУ СЕБЕПТЕРІН АНЫҚТАУ
  • ЛОГИКАЛЫҚ ОЙЛАУ ЖҮЙЕСІН ДАМЫТУ
  • ГИГИЕНАЛЫҚ ТӘРБИЕ БЕРУ, АДАМГЕРШІЛІККЕ,ҰҚЫПТЫЛЫҚҚА,
  • ЕҢБЕКҚОРЛЫҚҚА ТӘРБИЕЛЕУ

Сабақтың түрі: аралас сабақ

  • Сабақтың түрі: аралас сабақ
  • Жүргізілу әдісі: түсіндірмелі-көрсетілімдік, сұрақ-жауап, өзіндік жұмыс,ойын әдістері
  • Қолданылатын оқыту стратегиялары: ой қозғау, топтау, соңғы сөзді логикалық тапсырма «қиын сұрақ»
  • Көрнекіліктер: таблица «Асқорыту жүйесінің құрылысы», бағалау карточкасы

САБАҚТЫҢ ЖОСПАРЫ:

  • Ұйымдастыру кезеңі.
  • Үй тапсырмасын тексеру.
  • Өткен сабақты қайталау.
  • Жаңа сабақтың мақсатын қою.
  • Жаңа сабақты түсіндіру.
  • . Сабақты бекіту, бағалау
  • Сабақты қорытындылау.
  • Үйге тапсырма беру.

Өткен материалдарды еске түсіру кроссворд сұрақтарына дұрыс жауап бергенде сабақ тақырыбына байланысты сөз шығады

  • Гепатит А, В, С
  • Колит
  • Гастрит
  • Асқазан жарасы
  • Он екі елі ішек
  • жарасы
  • Асқазанның қатерлі ісігі
  • Іш сүзегі
  • Асқорыту жүйесі ауруларының
  • пайда болу себептері
  • Дұрыс
  • тамақтанбау
  • Қоршаған ортаның
  • улы химикаттармен ластануы
  • Бактериялар
  • Жүйкенің қалжырауы
  • Гастрит
  • Асқазан
  • жарасы
  • Қатерлі ісік
  • Өңеш қабынуы
  • Панкреатит
  • Бауыр циррозы
  • Дуоденит
  • Гепатит
  • Неге тойып тамақ ішкен соң адамның ұйқысы келеді?
  • Гигиена

Үй тапсырмасы

  • §49
  • Асқазан – ішек аурулары туралы қосымша хабрлама жазу


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет