Сабақтың нәтижесі: оқушылар тақырыпқа байланысты бір-екі сөйлем құрай алады Сабақтың түйінді идеялары: саяхат жайлы сөйлейді



Дата29.05.2018
өлшемі51,82 Kb.
#41060
түріСабақ
«Тексерілді»

Директордың оқу-ісі

жөніндегі орынбасары

________



Қысқа мерзімдік жоспар

Сабақтың тақырыбы: Where are you going to spend your holiday? Сен демалысты қайда өткізесің? Сабақтың мақсаты: Оқушылар саяхат жайлы бір-екі сөйлем құрап өз ойларын ағылшын тілінде жеткізуді меңгерту

Сабақтың нәтижесі: оқушылар тақырыпқа байланысты бір-екі сөйлем құрай алады

Сабақтың түйінді идеялары: саяхат жайлы сөйлейді

Сабақтың әдіс-тәсілдері: Ыстық орындық, тв-шоу

Сыныбы:6


Уақыты

Сабақтың кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау

Қолданылатын ресурстар

2 мин
5 мин



Кіріспе

Нұсқау: Ал бүгін сендермен сабақта ғарыш кемесіне мінейін деп жатырмыз. Алда көптеген кедергілер болады , егерде бүгінгі сабақта біз сабақты жақсы өткізсек, біз кедергіден де құтыламыз және сабағымыз қызықты болады







Интербелсенді тақта

Уй тапсырмасын тексеру:


Нұсқау: қазір біз үй тапсырмасын тексеру үшін допты пайдаланамыз, уйге берілген тапсырмадан мен сұрақ қоямда келесі адамға допты берем, ол жауап беріп келесі адамға сұрақ қояды. Егерде жауап бере алмаса келесі адамға допты өткізу керек


Оқушылар сұраққа жауап беріп допты келесі адамға өткізеді





қима қағаз,

Мозайка әдісі бойынша топқа бөлу

Нұсқау: Алдарыңда тұрған қималарды таңдап алып, басқа топтан қиманың қалған бөлігін тауып, біріктіру арқылы үштік топқа жиналамыз


Оқушылар қима қағаздарды біріктіру арқылы топқа бөлінеді


Үстел

Наклейка


5 мин

Таныстырылым
Жаңа сөздер жаттау

Нұсқау: Ал балалар интерактивті тақтаға қараймыз . Интерактивті тақтадан ғарыш туралы мағлұматы бар видеоролик көрсетіледі.

Сендер Ғарыш туралы не білесіңдер?

Ғарышкер болу үшін қандай болу керек?
Интерактивті тақтадан жаңа сөздерді көрсетіп, мұғалімнің соңынан қайталай отыра жаттату


Оқушылар видеоролик көрген соң, сұрақтарға жауап береді





10 мин

10 мин


Негізгі бөлім
Үш қадамды сұхбат әдісі



Ex:2 page:137 Read the conversation. Оқушыларға диалогты оқып, талқылау.

Нұсқау:Қазір үш қадамды сұхбат әдісі бойынша осы топта екі оқушы оқып басқа топтағы екі оқушы оның қазақша мағынасын айтады. Сөйтіп үш рет ауысады



Топта екі оқушы оқып басқа топтағы екі оқушы оның қазақша мағынасын айтады. Сөйтіп үш рет ауысады.



Үш қадамды сұхбат критериі

  1. шақты ескере отырып, сөйлемдердәі дұрыс аударылуы

  2. әр қадамға 1 минут уақыт

(жапсырмалармен бағалау)

Оқулық кітап, сөздік

ТВ шоу әдісі


Ex 3 p 137 ні Үштік жұмыс бойынша жұмыс жасалады, оның біреуі интервью беруші біреуі алушы, ал біреуі жазып алады, кейін баяндап береді.


Сұрақ-жауаптарды диалог ретінде емес сұхбат ретінде жазады

Тв-шоу критерилері:

  1. 5 жауаптың болуы

  2. тақырып бойынша

10 сөзді есте сақтау
(Жапсырмалармен бағалау)

Оқулық. Микрофон




Үй тапсырмасы

Ex:6 page:138 Write. My friend`s plan. Оқушылар достарының қайда болғанын, қайда болмағанын, қайда болғысы келетінін жазу

Оқушылар өз ойларын жазып келеді,

Қиялындағы қаланың суреттін салып келеді







5 мин

Қорытынды
Кері байланыс

Кісен


Нұсқау: Балалар. Бізді кариб теңізінің басқыншылары басып алды, сол кісеннен шығу үшін ол бізге бір сөз жасырады екен. 5 сұрақ қою арқылы сол сөзді табамыз.

Сабақтың өн бойындағы ұпайларды жинап. Жиынтық бағалайды.



Оқушылар мұғалімге кемінде 5 сұрақ қойып, сол затты табу керек.
Good bye teacher!

Жиынтық бағалау:

4– 5 жапсырма 5 балл

3-2 жапсырма 4 балл

1 жапсырма 3 балл



Кеме, слайд


Мұғалім: А. Бейсенов


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет