Сабақтың тақырыбы : Координаталық сәуле Сабақ реті : 6 сабақ Сабақтың түрі : Жаңа тақырып меңгеру



Дата20.06.2018
өлшемі52 Kb.
#43700
түріСабақ
Пән атауы: Математика

Мұғалімнің аты-жөні: Болат Манат

Күні

Сынып (Жас аралығы): 5 _____ сынып

Сабақтың тақырыбы: Координаталық сәуле

Сабақ реті: 6 сабақ

Сабақтың түрі: Жаңа тақырып меңгеру

Көрнекілік (ресурстар): Интербелсенді тақта, постер, маркер, фломастер, таратпа қағаздар, бағдаршам

Сабақтың мақсаты: Бүгін сабақта оқушылар координаталық сәуле ұғымымен танысады және координаталық сәуледе натурал сандарды кескіндеуді үйренеді.

Нәтижесі:



  1. Координаталық сәулені салуды үйренеді.

  2. Координаталық сәуленің бойында нүктелерді кескіндеуді үйренеді.

Сабақ барысы:

Сабақ кезеңдері

модуль

Оқушының іс-әрекеті

Мұғалімнің іс-әрекеті

уақыты

Ұйымдастыру, психологиялық ахуал орнату




«Әткеншек» әдісі

Қазақша, ағылшынша, қытайша, орысша амандасады



Амандасады.

Топқа бөлу.(Смайликтер арқылы)





4 мин

қызығушылықты ояту.

СТО,

АКТ,


Бағалау,

ДО, ЖЕСО



БББ әдісі

Тақтада бірнеше фигуралар беріледі:

Арасындағы білетін фигураларды атайды


Проблемалық жағдай тудырады.

3 мин

Жаңа сабақты ашу, түсіну, қолдану

Диалогты оқыту.

ОБжК


Оқулықпен жұмыс істеу арқылы постер жасайды.

Келесі сұрақтарға жауап беру керек:



  1. Қандай кесінді бірлік кесінді болу мүмкін?

  2. Координаталық сәулені қалай саламыз?

  3. Координаталық сәуледе А(3) нүктесін кескіндейді.

Бағыт береді, қадағалайды.

21 мин

бағалау




Бағдаршам, екі жұлдыз бір тілек.







Талдау, жинақтау,

АКТ, ЖЕСО

ДжТ


Есептерді шығарады.

№37-39


Жеке - дара, жұппен, топен.


Бағыт береді.

Қадағалайды.




10 мин

бағалау

ОүБ

Бағдаршам, «Екі жұлдыз бір тілек»




1 мин

Бекіту- Қорытынды

СТО,ДО

«Координаталық сәуле» деген сөзге «синквейн» жасау.

Бағыт береді.

Ережені түсіндіреді,



3 мин

Үй тапсырмасы




Күнделіктеріне жазып алады.

№40-44





1 мин

Рефлексия

(Кері байланыс)






Кесте толтырады.


Қадағалайды.

1 мин


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет