Сабақтың тақырыбы: 2,5,10 бөлінгіштік белгілері. Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары



бет1/2
Дата08.11.2019
өлшемі304 Kb.
#51386
түріСабақ
  1   2
Байланысты:
2,5,10 бөлінгіштік белгілері.

Сабақ жоспары


Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

5.1.В Натурал сандардың бөлінгіштігі

Мектеп: 54 МЛ

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні: Касымбекова А.Ш.

Сынып: 5

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

2,5,10 бөлінгіштік белгілері.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

5.1.2.5 Натурал сандардың 2-ге, 5-ке, 10-ға бөлінгіштік белгілерін қолдану.



Сабақ мақсаттары

Барлығы: Натурал сандардың 2-ге, 5-ке, 10-ға бөлінгіштік белгілерін қолдана біледі.

Көпшілігі: Натурал сандардың 2-ге, 5-ке, 10-ға бөлінгіштік белгілерін пайдаланып, есептер шығара алады

Кейбіреуі: Натурал сандардың 2-ге, 5-ке, 10-ға бөлінгіштік белгілеріне қатысты күрделенген есептер шығара алады

Бағалау критерийлері


Натурал сандардың

- Санның 2-ге,5-ке,10 –ға бөлінгіштігін анықтайды.

- Натурал сандардың 2-ге,5-ке,10-ға бөлінгіштік белгілерін қолдана отырып, есептер шығарады


Тілдік мақсаттар


Оқытудың тілдік мақсаты

Оқушылар: 2, 5, 10 сандарына бөлінгіштік белгілерін біледі;



Пәнге қатысты лексика мен терминология :

-бөлінгіштік белгілерін тұжырымдайды;

-бірнеше санның ортақ бөлгіші;

Диалогқа/жазылымға қажетті тіркестер:

-егер сан ...цифрымен аяқталса, онда ол ... бөлінеді;




Құндылықтарды дарыту


Жауапкершілікке, есте сақтауды дамыту, жұптық, топтық жұмыс, бағалауды- шыншылдық, айқындылық.

Пән аралық байланыстар

Әдебиет

АКТ қолдану дағдылары

Интербелсенді тақтаны қолдану

Алдыңғы білім

Бөлгіштер, еселіктер.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Белсенді оқудың әдістері

Саралау

Қалыптастырушы

бағалау


Ресурстар

Сабақтың

Басы


Ұйымдастыру кезеңі

Сынып оқушыларымен «Амандасу» тренингін өткізіп, 1,2,3,4-ке санау арқылы 4 топқа бөлу.

Үй тапсырмасын тексеру: есептің жауабы тақтаға жазылады оқушылар дәптерлерін алмастыру арқылы тексереді.

Оқушылар смайликтер арқылы үй жұмысын дұрыс шығарған, шығармағанын көрсетеді.


Барлығы Жартылай Түсінген

дұрыс түсінікті жоқпын
Үй тапсырмасы бойынша түсінбеген есептерін тақтада шығарып талқылаймыз.

«Ішкі және сыртқы шеңбер» әдіс арқылы оқушылардан өтілген тақырып бойынша сұрақтар қою арқылы бір бірін бағалайды.



«Ішкі және сыртқы шеңбер» әдіс




Аралас топ


Диалог




Тақта,


маркер

Смайлктер

Тақта,

маркер


Сабақтың ортасы



Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет