Сабақтың тақырыбы: Білім беру ұйымының атауы



Дата17.10.2023
өлшемі67,67 Kb.
#186255
түріСабақ
Байланысты:
8 сынып

Тексерілді ______________


«Кіші Ақсу орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы:

Білім беру ұйымының атауы

«Кіші Ақсу орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі






Пәні

алгебра




Бөлім







Педагогтың аты-жөні

Амарова Н




Күні







Сынып 8

Қатысушылар саны




Қатыспағандар саны







Сабақтың тақырыбы

7-сыныптағы алгебра курсын қайталау




Оқу бағдарамасына сәйкес оқыту мақсаты

7.1.2.5 алгебралық өрнектерді ықшамдауда дәрежелердің қасиеттерін қолдану;




Сабақтың мақсаты

7сыныптардағы алған білімдерін еске түсіріп, анықтамаларды білу.




Сабақтың тақырыбы:

Кезең

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

) Топ номерлері жазылған боялған асықтарды таңдау арқылы бір - бірінің ең жақсы қасиетін айту Топқа бөлу, көтеріңкі көңіл сыйлау. Ынтымақтастық атмосферасын құру. Топ мүшелерін «Көшбасшы», «хатшы», « баяндамашы», «уақыт сақшысы», «бақылаушы» ролдерін тағайындату
Оқушыларды ауызша есептеуге үйрету.


Постермен жұмыс
1 топ Бүтін көрсеткіш дәреже
2 топ Натурал көрсеткіш дәреже
3 толп Венн диаграммасы
1)...1000, 100, 10, 1; (1, 1/10, 1/100, 1/1000...) екі сан қатары қандай заңдылыққа бағынады?
2) сан қатарындағы әрбір саны 10-ның дәрежесі түрінде жазайық:
...1000,100,10, 1, 1/10, 1/100,1/1000... ... 103, 102, 101, 10°, 1/101, 1/102, 1/103..
3) санның орнына тек дәреже көрсеткішін жазайық
3, 2, 1, 0,.... қатарды жалғастыра отырып -1, -2, -3 т.с.с. сандарын аламыз.

  1. Көршілес дәреже көрсеткіштерін салыстырайық. Келесі дәреже көрсеткіші алдыңғысынан бірге кем. 10° кейін : 1/101 = 10-1, 1/102 = 10-2... екенін көреміз

Сұрақ : О-5 өрнегінің мәні бар ма?
Жауап : жоқ, себебі дәреже негізі 0-ден өзге сан.



Постер қорғауда белсенды қатысқан оқушыларға 2 балл

Дәрежелердің ережесін пайдаланып ұяшықтарды таңдайды. Әр дұрыс жауап 2балл






2. сабақтың ортасы

  1. Есептеңдер: 2:2-2

А) 8 B) 2 C)1/4 D)0 Жауабы: А

  1. Есептеңдер: 8*2-4

А)1/4 B)2 C)1/2 D) 1 Жауабы: C

  1. Есептеңдер: 163: (4-2)-3

А)2 B)1 C)-1 D) 0 Жауабы: B

  1. Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4

А) 1 B) 16 C)4 D)0,25 Жауабы: D

  1. Ықшамдаңдар: (х9*х3*х4)2:(х7)4

А) х4 B) х3 C)х5 D)х6 Жауабы: А



Жаңа материалды пысықтау.

  1. Есептеңдер: 2:2-2

А) 8 B) 2 C)1/4 D)0 Жауабы: А

  1. Есептеңдер: 8*2-4

А)1/4B)2C)1/2 D) 1Жауабы: C

  1. Есептеңдер: 163: (4-2)-3

А)2 B)1C)-1D)0 Жауабы: B

  1. Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4

А) 1 B) 16C)4 D)0,25Жауабы: D

  1. Ықшамдаңдар: (х934)2:(х7)4

А) х4B) х3C)х5D)х6Жауабы: А



Бағалау: Топтар арасындағы бағалау максимум 3 балл.



Оқулық: Алгебра 7 сынып

3. сабақтың соңы

Оқушылар кері байланыс парағын толтырады, өзін бағалайды
з

Сабақты қортындылау мақсатында мұғалім оқушылармен кері байланыс орнатады.Оқушылар сабақ барысында нені білгенін, қалай жұмыс істегенін ,не қызықты әрі жеңіл болғанын, не киындық туғызғаны туралы ой-пікірлерін білдіре алады.




Оқулық: Алгебра 7 сынып «







  1. Есептеңдер: 2:2-2

А) 8 B) 2 C)1/4 D)0

  1. Есептеңдер: 8*2-4

А)1/4B)2C)1/2 D) 1

  1. Есептеңдер: 163: (4-2)-3

А)2 B)1C)-1D)0

  1. Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4

А) 1 B) 16C)4 D)0,25

  1. Ықшамдаңдар: (х934)2:(х7)4

А) х4B) х3C)х5D)х6



  1. Есептеңдер: 2:2-2

А) 8 B) 2 C)1/4 D)0

  1. Есептеңдер: 8*2-4

А)1/4B)2C)1/2 D) 1

  1. Есептеңдер: 163: (4-2)-3

А)2 B)1C)-1D)0

  1. Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4

А) 1 B) 16C)4 D)0,25

  1. Ықшамдаңдар: (х934)2:(х7)4

А) х4B) х3C)х5D)х6



  1. Есептеңдер: 2:2-2

А) 8 B) 2 C)1/4 D)0

  1. Есептеңдер: 8*2-4

А)1/4B)2C)1/2 D) 1

  1. Есептеңдер: 163: (4-2)-3

А)2 B)1C)-1D)0

  1. Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4

А) 1 B) 16C)4 D)0,25

  1. Ықшамдаңдар: (х934)2:(х7)4

А) х4B) х3C)х5D)х6



  1. Есептеңдер: 2:2-2

А) 8 B) 2 C)1/4 D)0

  1. Есептеңдер: 8*2-4

А)1/4B)2C)1/2 D) 1

  1. Есептеңдер: 163: (4-2)-3

А)2 B)1C)-1D)0

  1. Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4

А) 1 B) 16C)4 D)0,25

  1. Ықшамдаңдар: (х934)2:(х7)4

А) х4B) х3C)х5D)х6



  1. Есептеңдер: 2:2-2

А) 8 B) 2 C)1/4 D)0

  1. Есептеңдер: 8*2-4

А)1/4B)2C)1/2 D) 1

  1. Есептеңдер: 163: (4-2)-3

А)2 B)1C)-1D)0

  1. Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4

А) 1 B) 16C)4 D)0,25

  1. Ықшамдаңдар: (х934)2:(х7)4

А) х4B) х3C)х5D)х6



  1. Есептеңдер: 2:2-2

А) 8 B) 2 C)1/4 D)0

  1. Есептеңдер: 8*2-4

А)1/4B)2C)1/2 D) 1

  1. Есептеңдер: 163: (4-2)-3

А)2 B)1C)-1D)0

  1. Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4

А) 1 B) 16C)4 D)0,25

  1. Ықшамдаңдар: (х934)2:(х7)4

А) х4B) х3C)х5D)х6



  1. Есептеңдер: 2:2-2

А) 8 B) 2 C)1/4 D)0

  1. Есептеңдер: 8*2-4

А)1/4B)2C)1/2 D) 1

  1. Есептеңдер: 163: (4-2)-3

А)2 B)1C)-1D)0

  1. Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4

А) 1 B) 16C)4 D)0,25

  1. Ықшамдаңдар: (х934)2:(х7)4

А) х4B) х3C)х5D)х6



  1. Есептеңдер: 2:2-2

А) 8 B) 2 C)1/4 D)0

  1. Есептеңдер: 8*2-4

А)1/4B)2C)1/2 D) 1

  1. Есептеңдер: 163: (4-2)-3

А)2 B)1C)-1D)0

  1. Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4

А) 1 B) 16C)4 D)0,25

  1. Ықшамдаңдар: (х934)2:(х7)4

А) х4B) х3C)х5D)х6



  1. Есептеңдер: 2:2-2

А) 8 B) 2 C)1/4 D)0

  1. Есептеңдер: 8*2-4

А)1/4B)2C)1/2 D) 1

  1. Есептеңдер: 163: (4-2)-3

А)2 B)1C)-1D)0

  1. Есептеңдер: 410*4-2*4-5*4-4

А) 1 B) 16C)4 D)0,25

  1. Ықшамдаңдар: (х934)2:(х7)4

А) х4B) х3C)х5D)х6
































Жаңа материалды пысықтау.

Тексерілді ______________


«Кіші Ақсу орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы:

Білім беру ұйымының атауы

«Кіші Ақсу орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі






Пәні

алгебра




Бөлім







Педагогтың аты-жөні

Амарова Н




Күні







Сынып 8

Қатысушылар саны




Қатыспағандар саны







Сабақтың тақырыбы

7-сыныптағы алгебра курсын қайталау




Оқу бағдарамасына сәйкес оқыту мақсаты

7.1.2.5 алгебралық өрнектерді ықшамдауда дәрежелердің қасиеттерін қолдану;




Сабақтың мақсаты

7сыныптардағы алған білімдерін еске түсіріп, анықтамаларды білу.





Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет