Сабақтың тақырыбы: Центрге тартқыш үдеу. Бжб №1 Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты



бет1/3
Дата15.10.2023
өлшемі47,12 Kb.
#185517
түріСабақ
  1   2   3
Байланысты:
12.Центрге тартқыш үдеу
241, С.Сарғасқаев «Тәмпіш қара», 143088-21-265761, 239687-143088-22-334472, 317 (1), 239705-143088-22-334499, 239725-143088-22-334529, 2 5350324877561697439, math-sol, Тіршілік.pdf, 239716-143088-22-334512, math-sol-kaz, Саба ты та ырыбы Жыр кейіпкерлері (Бірінші тарау) Сынып 7 «А», math-tasks-kaz, murat-monke-5640ecbd4690d

Қысқа мерзімді жоспар

Бөлімі:

Кинематика

Педагогтің аты-жөні:

Избасарова А

Күні:

4/5.10.2023

Сыныбы:

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Центрге тартқыш үдеу. БЖБ №1



Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

9.2.1.15 центрге тартқыш үдеу формуласын есептер шығаруда қолдану



Сабақтың мақсаты:

-центрге тартқыш үдеу формуласын есептер шығаруда қолданады;





Сабақтың барысы:



Сабақ кезеңі/
Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
3 минут


Өткенге шолу
5 минут

Жаңа сабаққа дайындық
3 минут

Ұйымдастыру кезеңі

Оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу.


Топқа бөлу
«Иә, жоқ» әдісі арқылы
1.Айналым санының өлшем бірлігі – 1м (жоқ)
2.Сызықтық жылдамдықты 2 есе арттырса, бұрыштық жылдамдық 2 есе кемиді (жоқ)
3.Қисық сызықты қозғалыстың бір түрі-шеңбер бойымен қозғалыс (иә)
4.Бірлік уақыттағы айналым саны- айналу жиілігі (иә)
5.Жылдамдық бағыты шеңберге жанама бойымен бағытталады (иә)
6.Бұрыштық ығысудың өлшем бірлігі- 1рад (иә)
7.10 секундта 5 айналым жасаған дененің айналу периоды 2 секундқа тең (иә)
8.Айналу жиілігі Т әріпімен белгіленеді (жоқ)
Қызығушылығын ояту.
Оқушылардың жаңа сабаққа дайындығын тексеру мақсатында бейнеролик көрсету.


Сабақтың тақырыбын, оқу мақсатын хабарлау

Оқушыларды 3 топқа бөлу

Оқушылар үй тапсырмасы бойынша берілген тапсырманы орындйды.


Оқушылар бейнеролик бойынша өз ойларын айтады.





Бағалау парақтарын таратып беру
ҚБ: дайын жауаптар үлгісі арқылы

ҚБ: ауызша мадақтау, ынталандыру

9 сыныпқа арналған оқулық, интерактивті тақта

сілтеме


Сабақтың ортасы
Жаңа сабақ


Топтық жұмыс
10 минут


Жұптық жұмыс
7 минут


Жеке жұмыс
14 минут



«Кіші жоба» қорғау әдісі


1.Центрге тартқыш үдеу деп қандай үдеуді айтамыз?
2.Центрге тартқыш үдеудің формуласын қорытып шығарыңдар.
3.Центрге тартқыш үдеудің бағыты қандай?
1-тапсырма. Формулалар сөйлейді
2-тапсырма. Есеп шығару
(қосымша 1)
Тест тапсырмалары (қосымша 2) (kahoot бағдарламасы)



Оқушылар мәтінмен жұмыс жасайды. Топ ішінде талқылайды. Топ спикерлері қорғайды.


Оқушылар жұппен тапсырманы орындайды. Формулаларды түрлендіреді.


Оқушылар тапсырманы жеке орындайды. Тест тапсырмаларын орындап, дұрыс жауабын белгілейді.



ҚБ: «әріптес пікірі» әдісі


ҚБ: тақтадағы дайын жауаптар үлігіс арқылы жұптар бірін-бірі бағалайды.
ҚБ: дайын жауаптар үлгісі арқылы

10 балл




Постерлер, маркерлер


Тапсырма бар парақша


Интерактивті тақта



Сабақтың соңы

3 минут


Рефлексия. «Рефлексиялық шеңбер»
Оқушылар шеңберге тұрып, төмендегі сұрақтарға жауап береді.
-Сабақ барысында көңіл-күйіңіз қандай болды? Неліктен?
-Бүгін не білдіңіз? Сіз үшін не жаңалық болды?
-Сабаққа қатысуыңызды қалай бағалайсыз?
-Сабақта қандай қиындықтар туындады?


Бағалау.10 баллдық жүйе бойынша күнделікке бағалау жүргізу
Үй тапсырмасы. Тақырыпты оқу. 14-19 есеп



Оқушылар сұрақтарға жауап бере отырып, бүгінгі сабаққа кері байланыс береді.


1-10 балл




Жұптық жұмыс
1-тапсырма. «Формулалар сөйлейді» әдісі
қосымша 1







Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет