Сабақтың тақырыбы: Физика және астрономияның дүниетанымдық маңызы; экологиялық мәдениет. Мектеп: Күні



Дата23.10.2023
өлшемі49,52 Kb.
#187463
түріСабақ
Байланысты:
экологиялық мәдениет


Қысқа мерзімді жоспар

Сабақтың тақырыбы:
Физика және астрономияның дүниетанымдық маңызы;
экологиялық мәдениет.

Мектеп:

Күні:

Мұғалім:

Сынып:

Қатысқан:

Қатыпағандар:

Сабақта меңгерілетін
дағдылық мақсаттар

Жаңа білімді түсінеді, оқулықтағы тапсырмаларды орындайды.



Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар білуге тиісті:
Жаңа тақырып мазмұны туралы біледі.

Оқушылардың көпшілігі білуге тиіс:
Тақырып мазмұнын түінуі тиіс

Кейбір оқушылар білуге тиіс:
Есеп шығара алуды.

Бұрыннан бар білімдері

Сұрақтарға жауап бере алады.

Жоспар

Жоспарланған
уақыттар

Жоспарланған уақыт (жаттығулар)

Ресурстар

Басталуы

Ұйымдастыру кезеңі
«Менің көңіл-күйім» жаттығуы
Мақсаты: оқушылардың көңіл-күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай білуге тәрбиелеу Алдарыңдағы бланкіге өз көңіл-күйлеріңді суреттеп салыңдар .
Қызығушылықты ояту
Таныстырылым

Таныстыры


лым, суреттер.

Ортасы



Жаңа сабақ
Оқулықта берілген тапсырмаларды орындау.
Түсіндіру.
Ғылыми-техникалық өркениет және ноосфера;
экологиялық мәдениет.

Тақырып бойынша дайындалған ресурстар.

Сергіту сәті

«Алақанға жан бітір» ойыны.
Жүргізуші қатысушыларға альбом парағына алақанын салып, оған жан бітіру керектігін ұсынады. Алақанға ауыз, көз..... салу. Саусақтарын бояу. Әрбір саусаққа ерекше есімдер ойлап тауып жазу. Соңында неге олай аттағандықтары туралы айтып беру.

Сергіту жаттығуы жазылған парақша

Аяқталуы

«Автор орындығы»


Автор орындығына отырады Қорғайды.

Үйге тапсырма: мазмұндау.

Дифференциациялау оқушыларға мейлінше қолдау
көрсетуді қалай жоспарлайсыз?
Қабілетті оқушыға тапсырманы
қалайша түрлендіресіз?

Бағалау – оқушы білімін
тексеруді қалайша
жоспарлайсыз?


Пәнаралық байланыс –
Денсаулық пен қауіпсіздікті
тексеру, АКТ

Рефлексия
Сабақтың мақсаты
мен оқу міндеттері
анық па?
Бүгін оқушылар не
үйренді?
Сабақ қалай өтті,
қандай деңгейде
өтті?




Бүгінгі сабақ кызықты болды ма?


Не ұнады?

Неліктен?








Дифференциялау
жоспарым жүзеге
асты ма?
Тапсырмалары
сәйкес болды ма?
Уақыт дәлдігі қалай
болды? Жоспарыма
қандай өзгерістер
енгіздім?

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау


Қорытынды бағамдау
Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1: Оқушыларды сабақтың әр кезеңінде бағалау.
2: Дарынды және үлгерімі төмен оқушылардың ерекшелігіне көңіл бөлу.
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады ( оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1: Сабақтың нәтижесіне көңіл бөлу.
2: Рефлексия.
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім ?


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет