Сабақтың тақырыбы Құндылық: Модаль етістік Дұрыс әрекет Сабақтың мақсаты



Дата01.06.2017
өлшемі32,21 Kb.
#17392
түріСабақ
Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Пәні: Ағылшын тілі

Мұғалімнің аты-жөні: Жүнісбекова Бағила

Күні: 13.12.2016

Сыныбы: 6 «А»

Сабақтың тақырыбы

Құндылық:

Модаль етістік

Дұрыс әрекет



Сабақтың мақсаты

Оқушылардың сөйлеу тілін дамыту, жаңа сөздерді пайдаланып, оның қолданылуын үйрету,жаңа мәтінмен жұмыс істеу, өзін-өзі тәрбиелеуге бағыттау.

Күтілетін нәтиже

Модаль етістіктерінің түрлерін ажырата алады, жаңа сөздермен жаттығу жұмыстарын орындай алады.Сөйлеу тілдері дамиды, сауатты жазуға ұмтыла алады.

Ресурстар

Оқулық, маркерлер, стикерлер, плакат, суреттер, үлестірмелі қима кеспелер.



Сабақтың барысы

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Әдіс-тәсілдер

Уақыты

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру

Оқушыларды топқа бөлу

(түрлі-түсті қағаздар)

Оқушыларды «Астана», «Бәйтерек», топтарына бөліп, әр топ мүшелеріне топтың ережесін, қызметін тағайындайды.


Оқушылар топқа бөлінеді, мүшелерін тағайындап, топ ережесін құрады. Топ мүшелері өздерінің атқаратын міндеттерін бөліп алады.

Оқытудаға жаңа тәсіл (топтасу)

2 мин

Қызығушылығын ояту және

суреттер салу.




Мұғалім оқушыларға сабаққа байланысты сөздер таратып , сол сөзге байланысты суреттер салдырады.. Топтық жұмыс жасап , плакатқа суреттер салып соны қорғау үшін жаңа тапсырмалар береді.

Әр топтан бір бір оқушыдан білетін мәліметтерін жеткізе отырып, бүгінгі сабақтың тақырыбы мен оның мақсатын анықтайды.


( миға шабуыл)
Оқу мен оқытудағы жаңа тәсілдер (диалог – ашық сұрақтар)

10 мин

Мағынаны тану:

Топқа тапсырма

І. тобы: «Астана», тобы

Крассворд шешу

ІІ. тобы: «Бәйтерек»

Крассворд шешіп береді.


Берілген тапсырмаларды топта талқылап, бірлесе жұмыс жасайды.. Оқушылар өзара білім алмаса отырып, бірлескен жұмыс атқарады.

Оқу мен оқытудағы жаңа тәсілдер (диалог, ашық сұрақтар)
Дарынды және талантты оқушыларды анықтау.



15 мин
қосымша

3 мин


Сергіту сәті

Көңілді әуенмен «Hello, How are you» жаттығуын жасау. Түрлі ойындар арқылы оқушыларды сабаққа қызықтыру.

Барлығы бірге жаттығуды орындайды




3 мин

Келесі қадамға тапсырма

Кестеде берілген мысалдар беріледі, дәптерге жазып , толықтырады. «Қарлы боран» тәсілін пайдаланып, топтар бір-біріне сұрақтар қояды.



Дәптерлеріне түртіп алады. Сұрақтарға жауап жазады.

«Қарлы боран»

10 мин

Бағалау:

Кері байланыс



Сабаққа пікіріңіз, ұсынысыңыз. Сыр сандықтан жүрекшелер таратылады. Оқушылар жүрекшеге Нені білдім? Не білгім келеді?

Стикерлерге жазып, сыр сандыққа салады.

Екі жұлдыз, бір тілек.

2 мин

Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет