Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Пәні: Ағылшын тілі
Мұғалімнің аты-жөні: Жүнісбекова Бағила
Күні: 13.12.2016
Сыныбы: 6 «А»
Сабақтың тақырыбы
Құндылық:
|
Модаль етістік
Дұрыс әрекет
|
Сабақтың мақсаты
|
Оқушылардың сөйлеу тілін дамыту, жаңа сөздерді пайдаланып, оның қолданылуын үйрету,жаңа мәтінмен жұмыс істеу, өзін-өзі тәрбиелеуге бағыттау.
|
Күтілетін нәтиже
|
Модаль етістіктерінің түрлерін ажырата алады, жаңа сөздермен жаттығу жұмыстарын орындай алады.Сөйлеу тілдері дамиды, сауатты жазуға ұмтыла алады.
|
Ресурстар
|
Оқулық, маркерлер, стикерлер, плакат, суреттер, үлестірмелі қима кеспелер.
|
Сабақтың барысы
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Әдіс-тәсілдер
|
Уақыты
|
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
|
Оқушыларды топқа бөлу
(түрлі-түсті қағаздар)
Оқушыларды «Астана», «Бәйтерек», топтарына бөліп, әр топ мүшелеріне топтың ережесін, қызметін тағайындайды.
|
Оқушылар топқа бөлінеді, мүшелерін тағайындап, топ ережесін құрады. Топ мүшелері өздерінің атқаратын міндеттерін бөліп алады.
|
Оқытудаға жаңа тәсіл (топтасу)
|
2 мин
|
Қызығушылығын ояту және
суреттер салу.
|
Мұғалім оқушыларға сабаққа байланысты сөздер таратып , сол сөзге байланысты суреттер салдырады.. Топтық жұмыс жасап , плакатқа суреттер салып соны қорғау үшін жаңа тапсырмалар береді.
|
Әр топтан бір бір оқушыдан білетін мәліметтерін жеткізе отырып, бүгінгі сабақтың тақырыбы мен оның мақсатын анықтайды.
|
( миға шабуыл)
Оқу мен оқытудағы жаңа тәсілдер (диалог – ашық сұрақтар)
|
10 мин
|
Мағынаны тану:
|
Топқа тапсырма
І. тобы: «Астана», тобы
Крассворд шешу
ІІ. тобы: «Бәйтерек»
Крассворд шешіп береді.
|
Берілген тапсырмаларды топта талқылап, бірлесе жұмыс жасайды.. Оқушылар өзара білім алмаса отырып, бірлескен жұмыс атқарады.
|
Оқу мен оқытудағы жаңа тәсілдер (диалог, ашық сұрақтар)
Дарынды және талантты оқушыларды анықтау.
|
15 мин
қосымша
3 мин
|
Сергіту сәті
|
Көңілді әуенмен «Hello, How are you» жаттығуын жасау. Түрлі ойындар арқылы оқушыларды сабаққа қызықтыру.
|
Барлығы бірге жаттығуды орындайды
|
|
3 мин
|
Келесі қадамға тапсырма
|
Кестеде берілген мысалдар беріледі, дәптерге жазып , толықтырады. «Қарлы боран» тәсілін пайдаланып, топтар бір-біріне сұрақтар қояды.
|
Дәптерлеріне түртіп алады. Сұрақтарға жауап жазады.
|
«Қарлы боран»
|
10 мин
|
Бағалау:
Кері байланыс
|
Сабаққа пікіріңіз, ұсынысыңыз. Сыр сандықтан жүрекшелер таратылады. Оқушылар жүрекшеге Нені білдім? Не білгім келеді?
|
Стикерлерге жазып, сыр сандыққа салады.
|
Екі жұлдыз, бір тілек.
|
2 мин
|
Достарыңызбен бөлісу: |