Сабақтың тақырыбы: Негіздер,олардың құрамы және жіктелуі Сабақтың мақсаты
бет 1/2 Дата 02.10.2023 өлшемі 132,48 Kb. #183348 түрі Сабақ
Байланысты:
prezentatsiya-negіzder-zhіkteluі
Сабақтың тақырыбы : Негіздер ,олардың құрамы және жіктелуі
Сабақтың тақырыбы: Негіздер ,олардың құрамы және жіктелуі Сабақтың мақсаты: Сабақтың тақырыбы: Негіздер ,олардың құрамы және жіктелуі Сабақтың мақсаты: Білімділік: негіздер, олардың құрамы мен жіктелуі туралы түсінік беру. Дамытушылық: Оқушылардың ой – өрісін, зейінін, өз бетімен жұмыс істеу қабілетін дамыту Тәрбиелілік: Оқушыларды ұйымшылдыққа, белсенділікке , жауапкершілікке тәрбиелеу Сабақ түрі: Жаңа сабақ Сабақтың әдісі: Түсіндірмелі, сұрақ – жауап, есептер шығару Пәнаралық байланыс: Тарих, биология , қазақ тілі, география ,биология,физика. Сабақтың көрнекілігі: периодтық жүйе, қосымша оқулықтар,карточкалар Сабақ барысы: 1.Ұйымдастыру кезеңі: -Сәлемдесу -Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру -Балалардың назарын сабаққа аудару II.Үй тапсырмасын тексеру: «Ой шолу» Адам денесінің неше (%) су құрайды. Тәулігіне неше литр су құрайды? Жер қыртысының қанша пайызын су алып жатыр. Ерітінділер дегеніміз не? Тұздар дегеніміз не? Қышқылдар дегеніміз не? Судың химиялық формуласы? Салыстырмалы атомдық массасы нешеге тең? Судың тығыздығы нешеге тең? Судың физикалық қасиеттеріне сипаттама бер? Оксидтер дегеніміз не? Металдар кернеу қатарын кім жасады? Индикатордың неше түрі бар?
«Ой шолу»
III. Жаңа сабақ. «Не білгім келеді». Еріткіш пен еріген зат бөлшектерінен тұратын біртекті жүйе? Дәріханаларда сатылатын тазартылған су қалай аталады? Ерітіндідегі заттың массалық үлесі қандай әріппен өрнектеледі? Индикатор латынша қалай аталады? Судың агрегаттық күйінің бірін ата? Газ күйіндегі заттардың ішіндегі ең жеңілі? Су электр тогын қалай өткізеді?
Достарыңызбен бөлісу: