Сабақтың тақырыбы Ондық бөлшекті натурал санға көбейту. Ондық бөлшектерді көбейту



Дата24.01.2022
өлшемі414,5 Kb.
#113891
түріСабақ
Байланысты:
ҚМЖ, 5А


      Мектеп: Абай атындағы №1 орта мектеп

    


Бөлім:

5.3ВОндық бөлшек және оларға амалдар қолдану

Педагогтің аты-жөні

Жүнісбек Қарақат

Күні:

10.02.2021

Сынып: 5а

Қатысушылар саны: 29

Қатыспағандар саны:21

Сабақтың тақырыбы

Ондық бөлшекті натурал санға көбейту. Ондық бөлшектерді көбейту

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

5.1.2.28ондық бөлшекті натурал санға және ондық бөлшекке көбейтуді орындау

Сабақтың мақсаты

Оқушылар ондық сандарды натурал және ондық сандарға көбейтуді үйренеді

      Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басы

5 минут


 Тема: Zoom meeting invitation - Zoom Meeting Жүнісбек Қарақат

Время: 10 февр. 2021 04:45 PM Алматы

Подключиться к конференции Zoom

https://us04web.zoom.us/j/71907590503?pwd=d1hqZGdrTjdEdy9QQjBEZTVBZldjZz09

Идентификатор конференции: 719 0759 0503

Сабақтытүсіндіру





Орындалған тапсырмаларын Whatsapp арқылы жіберілді



Сұраққа жауаб беру



Zoom,Online mektep



Негізгі бөлім
10 минут

№1. Амалдарды орындаңдар:

85,6·(20,2-18,51)+13,136=

№2. Екі елді мекеннен бір мезгілде бір-біріне қарама-қарсы екі машина шықты. Біреуінің жылдамдығы 65,2 км/сағ, екіншісінікі 80 км/сағ. Олар 1,5 сағ-тан кейін кездеседі, екі елді мекеннің арасындағы жолдың ұзындығы неге тең?


№1. Амалдарды орындаңдар:85,6·(20,2-18,51)+13,136=157,8

№2. (80+65,2)·1,5 =96,8



Жауабы: 96,8 км

Әр жауап 1 бал

Слайд 3-6



Топтық жұмыс

10 минут




Үстірт сөзін табады оқушылар біріге отырып

Әр жауап 1 бал


Слайд 7-

Жеке жұмыс

10 минут




Жауабын фотоға түсіріп Whatsapp жіберу

Әр жауап 1 бал


Слайд 8

Соңы

10 минут





Оқушылар қолдарындағы қағазбен көрсетеді







Саралау –оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?

Таңдалған сабақ беру әдістері мен таңдау бойынша сараланған деңгейлі тапсырмалар. Жеке тапсырмалар орындау барысында әлсіз оқушыға түсіну үшін көмек көрсету , мықты оқушыға – бағыттаушы сұрақтар қою. Қабілетті оқушылардан тапсырмалардың барлығы орындалуы немесе аздаған қате жіберіп орындалуы күтіледі.



Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Бақылау


Әңгімелесу

Түсінуге сұрақтар

Өзін – өзі бағалау

Рефлексия



Жалпы баға

Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?

     


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет