Сабақтың тақырыбы: Өнердің сайыпқыраны. Сынып: 4 Мерзімі: 09. 12. 2015ж



бет1/2
Дата31.12.2019
өлшемі170,35 Kb.
#54528
түріСабақ
  1   2
Пән : әдебиеттік оқу


Сабақтың тақырыбы: Өнердің сайыпқыраны.

Сынып: 4

Мерзімі: 09.12.2015ж.
Сабақ мақсаттары: белгілі өнер адамдарының балалық шағы туралы әңгіменің идеясын ашу.
Міндеттері: мәтіннің негізгі ойын анықтай білу
Сабақтың түрі:жаңа тақырып

Пәнаралық байланыс: дүниетану, әдебиеттік оқу, бейнелеу.

Құралдар: түсті қарындаштар мен фломастер,маркелер,өшіргіш, флипчат қағазы,фигуралар, смайликтер

Әдіс-тәсілдер: «Қара жәшік», «бағдаршам», диалог,смайлик,

Оқыту нәтижесі: Оқушылар мәтіннің негізгі ойын анықтау арқылы тақырыбын өздігінен қоя білу.

Мәтінді өз бетімен оқып, талдау арқылы оқушының шығармашылық деңгейін арттыру;

Сөз өнеріне, әдебиетті сүюге тәрбиелеу.

Сілтеме:

Табыс критерийлері: - оқушылардың өздігінен топпен мәтіннің негізгі ойын анықтау арқылы жүзеге асыру.


Сабақ кезеңдері

Уақыт

Кірікті

рілген модуль

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

Білу

3 мин

7 мин


ОүБ,ОБжК


Оқу мен оқытудың жаңа тәсілд.
СТО

Сұрақтары бар қорап




ДиалогОүБ

Психологиялық жағдай туғызу.

«Шеңбер бойынша сөз тізбегі»

Оқушылар шеңбер бойымен тұрады да «Менің қолымнан бәрі келеді» деген сөйлемді кезекпен кезек бәрі айтып береді.Интонациямен айтқызамын (қуанышты, сұрайлы, таңқалушы)т.б.

Сабаққа мақсат қойғызамын



Өткен сабақ соңында кабинетке қорап қойылып, оған оқушылар сабақтың соңында өз сұрақтарын қалдырған. Сол сұрақтар бойынша талқылау,еске түсіру.


Психологиялық жағымды атмосфера туғызу мақсатында «Шеңбер бойынша сөз тізбегі» ойыны ойналады»

Оқушылар сабаққа мақсат қояды.



Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет