Сабақтың тақырыбы Сынып бөлмесінің сызбасы №1



Дата01.04.2017
өлшемі219,78 Kb.
#13041
түріСабақ
Қысқа мерзім жоспары

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

1-бөлім. Менің мектебім



Мектеп:

Мұғалімнің аты-жөні:

Күні:

Сынып: 1

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Сынып бөлмесінің сызбасы №1

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

1.1 Зейін қойып тыңдау

1.1.1.1Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және оларды дұрыс қабылдайды.

2.6 Сөйлеуді бағалау

1.2.6.1Қарапайым ауызша айтылымдарды қайталайды.

Сабақтың мақсаттары

Барлығы: Сөздерді тыңдайды, түсінеді.

Көбі: Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және оларды дұрыс қабылдайды.

Кейбірі: Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және оларды дұрыс қабылдайды. Өздері сол сөздерді сөйлемде қолдана алады.

Жетістік критерийлері

Тақырыпқа қатысты сөздердің көпшілігін есте сақтайды және мағынасын түсіндіре алады.

Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.



Тілдік мақсаттар

Пәнге тән лексика мен терминология:

кең, жарық, әдемі, парталар, орындықтар, кітаптар



Құндылықтарды дарыту

Оқушыларды өзара сыйластық, достық, қарым‒қатынастарын дамыту. Бір бірімен тату, дос болуға тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыс

Бейнелеу өнері сабағы

АКТ қолдану дағдылары




Бастапқы білім

Сынып бөлмесінің үлгісі№2

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

5 минут

Ертеңгілік шеңбері

Шеңберде тұрған оқушылар бір – бірімен амандасады.

Үйде жаттаған сөздерін қимылмен көрсетеді, ал қалған оқушылар сол сөзді айтады.
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.)

«Мен сөздерді зейін қойып тыңдаймын, түсінемін және оларды дұрыс қабылдаймын»

Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.




Сабақтың ортасы

8 минут

1 минут



«Кім көп сөйлем құрастырады?» ойыны

Оқушыларға бір-бір сөздер беріледі олар өздерінің сөздерімен құрастыра алатын сөйлемдерді айтады.



(К) Мұғалім істеген үлгіге қарап, оқушылар сынып бөлмесінің сызбасын сызады. Мысалы:парталар, орындықтар, үстел, тақта, шкафтар,кітаптар,гүлдер. Сөздерді дауыстап айта отырып, сызбаға заттардың аттарын жазады.

Оқушылар мұғалімнің артынан қайталап айтады.



Сынып кең, жарық, үлкен. Сыныпта парталар, орындықтар бар. Қабырғада тақта ілулі тұр. Шкафта кітаптар, гүлдер бар.
СЕРГІТУ СӘТІ.

Жетістік критерийі:

  • Тақырыпқа қатысты сөздердің көпшілігін есте сақтайды және мағынасын түсіндіре алады.

  • Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.














Сабақтың соңы

2 минут


Рефлексия

Үстелдің үстінде түрлі – түсті қалпақтар тұрады. Оқушылар көңіл – күйлері мен алған біліміне қарай өздеріне қалпақ таңдап киеді.



Қызыл - қобалжу, түсінген жоқпын. Сары – сабырлы, жартылай түсіндім. Жасыл – жақсы, бәрін түсіндім.





Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?

Пәнаралық байланыс

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы

АКТ
Құндылықтармен байланыс (тәрбие)


Қолдау көрсету.

Қабілеті жоғары оқушылар тақырыпқа қатысты сөздердің көпшілігін есте сақтайды және мағынасын түсіндіре алады.


Мұғалім істеген үлгіге қарап, оқушылар сынып бөлмесінің сызбасын сызады. Мысалы:парталар, орындықтар, үстел, тақта, шкафтар,кітаптар,гүлдер. Сөздерді дауыстап айта отырып, сызбаға заттардың аттарын жазады.


Бейнелеу өнері сабағы

Оқушыларды өзара сыйластық, достық, қарым‒қатынастарын дамыту. Бір бірімен тату, дос болуға тәрбиелеу.


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет