7 мин
|
Тұсаукесер
Миға шабуыл.
«Теңге алу»
(Үй тапсырмасы)
|
Тұсаукесердегі қоржыннан асық алып, сұрақтар қою
Сабақтың бағалау критериясымен таныстыру.
Бағалау критерийі:Асықтарға байланысты балл қойып отырады
Теңге алу
|
9құмалақ
|
Көкпар
|
Қыз қуу
|
Теңге алу
|
|
|
|
|
|
|
Сұрақтарға жауап беріп, асық жинайды
Бағалау критерийі бойынша белгілеп отырады.
|
Асық арқылы бағалау
|
Интербелсенді тақта
Асық
|
17 мин
2 мин
7 мин
|
Негізгі бөлім
Тоғызқұмалақ
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстыру
Сергіту сәті
Жаттығуды орындарында отырып орындау
Асық ату
«Жұбыңды тексер, бағала» әдісі
Мақсаты: Бағалау өлшемдерін негізге ала отырып, бірін-бірі бағалау іс әрекетін жүзеге асыру.
Бекіту тапсырмасы
|
Мағынаны тану
Жаңа тақырыпты меңгерудеекі топқа ортақ тапсырма беріледі: Сызықтақ алгоритмді программалау
Топ болып : Есеп щығару,алгоритмін,программасын,
блок-схемасын жазу- постерде
Тапсырма:
1. y=a*x , бір айнымалысы бар теңдеу.
Осы теңдеудің алгоритмін I топ, алгоритмін ,блок-схемасын орындау керек.
2. «Ретін тап» программаны құру үшін әр топ оқушылары ретін табуы керек .
Көз жаттығуын орындайық. (презентация көрсетіледі)
Оқушыларға тест тапсырмаларын беру
|
Сабақтың тақырыбын дәптерлеріне жазып алады
Оқушылар оқулықпен жұмыстанады. Негізгілерін естеріне сақтайды.
сызықтық программаға түсініктеме береді. Қалғандары толықтырады.
Интерактивті тақтада тапсырманы орындайды.
Сызықтық программаға есеп шығарады
Оқулықпен жұмыс жасайды.
Көздеріне жаттығу жасайды
Тақтадан дұрыс жауап көрсетілгенде, бағалау өлшемдерін негізге ала отырып, жұптар бірін- бірі бағалау әрекетін жүзеге асырады.
«5»1,2 қатеге
«4»-,4,3 қатеге
«3»-5 қатеге
|
Асықтармен
«Епті екенсіңдер!»
Тамаша
Фигуралар арқылы бағалау
|
Интербелсенді тақта, маркер, постер.
Стикерлер
АКТ ,
Информатика оқулығы
Таныстырылым көрсету
|
8 мин
|
Қорытынды
«СМС жолдау..» стратегиясы
Мақсаты; игерген білім жайында кері байланыс жасау.
Бағалау
(Асық атып ойнау)
|
Рефлексия
СМС-жолдау
Бағалау парағы бойынша бағалау
|
Бүгінгі сабақта нені білдіңдер?
Тағы не туралы білгілерің келеді?
Осы тақырып бойынша не ой түйдіңдер? Топ басшысы сабақ барысында топ мүшесі қаншалықты жауап бергенін бағалау парағына белгілеу арқылы бағалайды.
|
«Өте тамаша»
Бағалау парағы
|
Таратпа қағаздар
Бағалау парағы
Стикерлер,смайлик жапсырылған плакаттар.
|