Спорт мекемелері



Дата15.09.2017
өлшемі139,53 Kb.
Спорт мекемелері



Мекеменің атауы

Директордың аты-жөні

Спорт түрлері

Мекен-жайы телефоны

Электрондық поштасы

1

«Шығыс Қазақстан облыстық мамандандырылған ұлттық ат спорты түрлері бойынша балалар - жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Арман Тоқанұлы Базарханов

Ат спорты

Өскемен қаласы . Сатпаева даңғ. 82,
(8 7232)  550596-ф, 550597.

vko_sdussh@mail.ru

 


2

«Өскемен қаласы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар - жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Лидия Васильевна Прижигалинская

Футбол, еркін күрес, дзюдо, волейбол, баскетбол, ж/атлетика, батутта секіру және  акробатикалық жолақта, ү/теннисі, бокс, көркем гимнастика, жүзу

Өскемен қаласы Гоголь к., 28,
(8 7232)  777258-ф,

dush_4@mail.ru

 


3

«Шығыс Қазақстан облыстық халық спортының ұлттық түрлері бойынша балалар - жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Мазибаев Максат Оралханович

Қол күресі, гір спорты, қазақ күресі, тоғыз құмалақ, шахмат, дойбы

Өскемен қаласы М.Әуезов даңғ.14/1  64,

(8 7232)  571125-ф,



narsport_vko@mail.ru

4

«Өскемен қаласы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық мамандандырылған шайбалы хоккейден балалар-жасөспірімдердің олимпиадалық резерв спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Николай Иванович Банишевский

хоккей

Өскемен қаласы Космическая к. 12/1
(8 7232)  475150-ф,

Sdushor3@mail.ru

5

«Шығыс Қазақстан облыстық мамандандырылған шайбалы хоккейден балалар-жасөспірімдердің олимпиадалық резерв спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Станислав Сергеевич Шелков

хоккей

Өскемен қаласы Абай даңғлы,2
(8 7232) 767922-ф,   768380

uk_sport@mail.ru

6

«Шығыс Қазақстан облыстық футболдан балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Канабеков Николай Николаевич

футбол

Өскемен қаласы Алтай стадионы
(8 7232) 249576

 

7

«Өскемен қаласы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдердің олимпиадалық резерв спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Владимир Алексеевич
Тен

ж/атлетика, а/атлетика, велоспорт, гандбол, акробатика,  байдаркамен есу, гребной слалом, жүзу.

Өскемен қаласы Серикбаева к. 37/1
(8 7232)   540156-ф,

shkolimprezerv@mail.ru

8

«Шығыс Қазақстан облыстық жеке күрестен балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Қайрат Ерлікұлы
Абаев

Еркін күрес, Греко-рим, дзюдо, бокс, таэквандо, казақша курес, самбо

Өскемен қаласы Әуезов даңғ. 14/1
(8 7232)  571148-ф, 571158

dyshsa@mail.ru

9

«Шығыс Қазақстан облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдер
спорт-техника мектебі» мемлекеттік мекемесі

Тимур Қайриденұлы Жапаров

Пулевая стрельба, стендовая стрельба, СРП, СО, РК, шашки, шахматы.

Өскемен қаласы Ворошилова 150/1
(8 7232) 551397-ф 551398,.

vkosdustsh@mail.ru

10

«Шығыс Қазақстан облыстық спорттың қысқы түрлері бойынша жоғары спорт шеберлігі мектебі» мемлекеттік мекемесі

Анатолий Николаевич Проскурин

Қысқы түрлері

Өскемен қаласы Киевская 166/в,
(8 7232) 520614-ф, 520660, 520654,

buhsvsm@mail.ru

11

Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының «Өскемен қаласының волейбол клубы» Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

Досжан Нұрбайұлы Уалханов

волейбол

Өскемен қаласы Ворошилова ½
(8 7232)  265800ф

vko_fv@mail.ru

12

Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының «Дене шынықтыру – сауықтыру кешені» Коммуналдық мемлекеттік қазыналдық кәсіпорны

Нұржан Қайратұлы Құрманғалиев

Спорт түрлері бойынша барлық облыстық, республикалық спорттық-бұқаралық ісшаралар

Өскемен қаласы Ворошилова ½,
(8 7232) 224226-ф, 224223,

kgkp_fok@mail.ru

13

Шығыс Қазақстан облыстық «Олимпиадалық резерв даярлау орталығы» мемлекеттік мекемесі

Цой Кирилл Игорьевич

Бокс, жеңіл және ауыр атлетика, фехтования, байдарка және каноэмен есу, греко-римдік, еркін, дзюдо күрестері

Өскемен қаласы Зеленое 3 – «Алтай» ст.
(8 7232) 245570-ф
552401,  218811

cpor_vko@mail.ru

14

Спорта дарынды балаларға арналған облыстық мектеп – интернат

Акшулаков Балғабек Сағынбайұлы

Шайбалы хоккей, фристайл, гандбол, жеңіл атлетика, баидарка және каноэмен есу, греко-римдік, еркін күрестер, бокс, фехтования

Өскемен қаласы Казахстан 122-а
(8 7232) 249292-ф, 55552

sportdar@mail.ru

15

«Шығыс Қазақстан облыстық спорттың қысқы түрлері бойынша балалар – жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Дюсенғазы Хайроллаұлы
Айтпаев

Биатлон, шаңғы жарысы, фристайл, тау шаңғысы, сноубард, конкиймен жүгірі спорты

Өскемен қаласы Киевская 166/в
(8 7232)   520614-ф
520660

vkodusshzvs@mail.ru

16

«Семей қаласы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдердің олимпиадалық резерв  спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Нуртазин Канат Мухамадиевич

Грек-рим күресі, бокс, футбол, а/атлетика, ж/атлетика, спорттық гимнастика, көркем гимнастика, шаңғы, велоспорт, коньки, еркін күрес, семсерлесу, дзюдо.

Семей қаласы Шмидта 44, блок 2, (8 7222)

561586ф,


sport_semei@mail.ru

17

«Семей қаласы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық № 1 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Мерей Қойшыбекұлы Кошкинов

Дзюдо, казақ күресі, самбо, кикбоксинг, конноспортивное, тоғыз кұмалак.

Семей қаласы (8 7222)   563528-ф, 525933

gu_odyussh@mail.ru

18

«Семей қаласы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық № 2 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Ержан Есімханұлы
Естаев

Биатлон, баскетбол, волейбол, ж/атлетика, ү/теннис, кикбоксинг, таэквандо, семсерлесу, жүзу, гір спорты

Семей қаласы (8 7222)   561536-ф, 561918

shkla@rambler.ru

19

Семей қаласы бойынша Шығыс Қазақстан облысының «Шығыс» волейбол клубы

Роллан Аспаниярұлы
Жұмақсанов

Волейбол

Семей қаласы (8-722 52) 420782- ф

Kgkp_semey@mail.ru

20

«Абай ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Бейсен Абдрахманұлы Толеубаев

Казақ күресі, дзюдо, бокс. Футбол, волейбол.

Қарауыл  ауылы (8-722 5292076-ф

abaysport@mail.ru

21

«Көкпекті ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық № 1 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Ержан Елтайұлы
Нухаев

Еркін күрес, дзюдо, волейбол, футбол, таэквандо.

Самар ауылы
(8-72333) 21817ф

gudush_2@mail.ru

22

«Көкпекті ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық №  2 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Ерлан Жұмажанұлы Жұмажанов

Армрестлинг, самбо, қазақ күресі, ж/атлетика, бокс, таэквандо.

Көкпекті ауылы (8-723 48)  21768-ф,

21831-ү.  21872-ф/спорт



aigul-83s@mail.ru

23

«Зырян ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық № 1 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Мұрат Мақсатұлы Байбұлов

Бокс, еркін күрес, волейбол, ү\теннис, армрестлинг.

Зырян қаласы (8-723 35) 63699-ф,

zyrdussh@rambler.ru

24

«Зырян ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық № 2 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Николай Александрович Майоров

Еркін күрес, футбол, шаңғы жарысы.

Серебрянск қаласы (8 723 35) 25146-ф.

dussh_3@mail.ru

25

«Зырян ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық № 3 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Берік Болатханұлы Болатханов

Волейбол, ж/атлетика, футбол, еркін күрес.

Жаңа-Бұхтырма (8-723 35) 29611-ф,.

nb_sport@mail.ru

26

«Аягөз ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Еркін Рахметуллаұлы Юсупов

Греко-рим, қазақша күрес, бокс, футбол, волейбол.

Аягөз қаласы (8 72237)    32568-ф, 32277,

sport185@mail.ru

27

«Катонқарағай ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Мархат Мухаметуалиұлы Ченваев

Волейбол, еркін күрес, бокс, армрестлинг,, футбол, ж/атлетика, қазақ күресі.

Үлкен Нарын ауылы (8-72341) 21457-ф,

22320ф/спорт



ispaeva1971@mail.ru

28

«Зайсан ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Ғалым Гатьятович Мукатаев

Футбол, еркін күрес, волейбол, қазақ қүресі, бокс.

Зайсан  ауылы (8-2340) 26638-ф,

zaysansport@mail.ru

29

«Бесқарағай ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Садвакасов Талғат Жантемірұлы

Волейбол, еркін күрес, ж/атлетика, бокс.

Бесқарағай  ауылы (8-72236) 90104-ф,

duch62@mail.ru

30

«Ұлан ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Буденов Манарбек Кожахметович

Бокс, еркін күрес, дзюдо.

Молодежный кенті
(8-72338) 27995-ф,

ulandussh@mail.ru

31

«Глубокое ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Бекет Мухтарқанұлы Баяубаев

Футбол, хоккей, ж/атлетика, еркін күрес, волейбол, баскетбол, шаңғы жарысы, армрестлинг.

Глубокое кенті (8-7225) 21609-ф,

kadyrovaoksana@mail.ru

32

«Курчатов қаласы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Женисгуль Кожанқызы Мустафина

Волейбол, дзюдо, ү/теннис, таэквандо, футбол, армрестлинг, гір спорты, қазақ күресі, тоғызқұмалқ.

Курчатов қаласы (8-72251) 22909-ф

sport_kurchatov_@mail.ru

33

«Күршім ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Ерназ Зәкенұлы Сырымбаев

Шаңғы жарысы, ж/атлетика, волейбол, футбол, қазақша күрес, дзюдо, еркін күрес, бокс, гір спорты, армрестлинг.

Күршім ауылы (8-72339) 21922-ф

sabi_1976@mail.ru

34

«Шемонаиха ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Дәулет Жаңғазыұлы Советжанов

Волейбол, дзюдо, футбол, ж/атлетика, шаңғы жарысы, акробатика.

Шемониха қаласы (8-72332) 31641-ф,

31254-ф/СП



dysw@mail.ru

 

35


«Бородулиха ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Қанат Кенжебекұлы Қаербеков

Бокс, волейбол, дзюдо, ж/атлетика, футбол, шаңғы жарысы,  гір спорты, қазақша күрес, каратэ-до.

Бородулиха ауылы (8-72351) 22280-ф,

boroduliha12@mail.ru

36

«Тарбағатай ауданы бойынша М.Имашев атындағы Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Орынбек Көшкенбайұлы Пұшпақбаев

Бокс, волейбол, еркін күрес, дзюдо, қазақ күресі, самбо, тоғызқұмалақ, футбол.

Ақжар ауылы (8-72344) 20002-ф,

akzharsport@mail.ru

37

«Тарбағатай ауданы бойынша Бақытхан Сайханов атындағы Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Ерсін Шакерұлы
Шөкенов

Дзюдо, еркін күрес, қазақ күресі, қол күресі, волейбол, ат спорты.

Ақсуат ауылы (8-72346) 21590-ф,

sport_imasheva@mail.ru

38

«Риддер қаласы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Татьяна Ивановна Подкорытова Татьяна Иванова

ж/атлетика, волейбол, еркін күрес, бокс, тоғызқұмалақ

Риддер қаласы (8-72336) 23142-ф,

riddersport2009@mail.ru

39

«Жарма ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Мерхат Сайлаубайұлы Жумаканов

Бокс, еркін күрес, волейбол, ү/теннис, футбол, ат спорты.

Қалбалтау ауылы (8-72347) 65767-ф,

garma_dsh@mail.ru

40

«Үржар ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық мамандандырылған  балалар-жасөспірімдердің олимпиадалық резерв спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі

Марат Сақанұлы Қапсалықов

Шаңғы жарысы, бокс, дзюдо, еркін күрес, футбол, волейбол, грек-рим күресі.

Үржар ауылы (8-72230  34189-пр/ф,

sport_urd@mail.ru

41

Шығыс-Қазақстан облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының «Гандбол клубы» коммуналдық мемлекеттік месемесі

Хансеитов Нурсултан Сундетович

гандбол

Өскемен қаласы Ворошилова ½,

gandbol_club@mail.ru

Каталог: assets -> files
files -> Рабочая программа дисциплины дв3 История сервиса
files -> 4. История фармации. Фармация в период Возрождения и Нового времени
files -> Юсупова алия 16 лет. Академия художественной гимнастики Ирины Винер, г. Москва
files -> Жоспардың мазмұНЫ
files -> Аудан әкімінің 2013 жылдың қорытындылары бойынша аудан тұрғындарымен есепті кездесуінде сөйлеген сөзі
files -> Екібастұз қаласының аумағын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған бағдарламасы Екібастұз қаласы Мазмұны
files -> Гост 10922-90: Арматурные и закладные изделия сварные, соединения сварные арматуры и закладных изделий железобетонных конструкций
files -> Алуштинський мв гу держтехногенбезпеки в ар крим
files -> “Party political communication II political public relations”. Перевод – Тугуши Ольга


Достарыңызбен бөлісу:


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет