ГККП «АКТЮБИНСКИЙ АВТОМОБИЛЬНО-ДОРОЖНЫЙ КОЛЛЕДЖ»
«АҚТӨБЕ АВТОЖОЛ КОЛЛЕДЖІ» МКҚК
Оқу сабағының жоспары/План учебного занятия
(теориялық немесе өндірістік оқыту/теоретического или производственного обучения)
Модуль/пән атауы / Наименование модуля/дисциплины Математика
Педагог Алтынбаева А.Л., дайындады/Подготовил педагог
Мерзімі / Дата «____» _________ 2023 жылғы/года
І Жалпы мәліметтер/ Общие сведения
Тақырыбы/ Тема занятия Иррационал теңдеудің анықтамасын түсіндіреді және
иррационал теңдеудің мүмкін мәндер жиынын табу.
Курс, топ / курс, группы
|
|
|
|
|
|
Мерзімі / Дата
|
|
|
|
|
|
Сабақ түрі/Тип занятия: Тәжірибелік сабақ
2. Мақсаты, міндеттері/ Цели, задачи
Иррационал теңдеудің анықтамасын және ирррациолнал теңдеулерді шешу әдістерін меңгерту;
рационал көрсеткішті дәреженің оң сандар үшін анықталғандығын түсіну (егер a > 0, nN, mZ болса, a m/n табылады);
3. Оқу-жаттығу процесінде білім алушылар меңгеретін күтілетін нәтижелер және (немесе) кәсіби дағдылар тізбесі / Перечень ожидаемых результатов и (или) профессиональных умений,
которыми овладеют обучающиеся в процессе учебного занятия.
Теңдеудің екі жақ бөлігің бірдей дәрежеге шығару және жаңа айнымалыны енгізу әдістерін есеп шығаруда пайдалану дағдыларын қалыптастыру;
Иррационал теңдеу жөнінде түсінік беру, иррационал теңдеуді шешу әдістерін үйрету, «бөгде түбір» ұғымы жөнінде түсінік беру.
а) Пәнаралық байланыс / Межпредметная связь сызу, физика, ағылшын.
4. Қажетті ресурстар/ Необходимые ресурсы
а) оқу-көрнекілік құралдар/ учебно-наглядные пособия: интерактивті тақта, слайдтар,жеке тапсырмалары бар карточкалар
Қолданатың әдебиет /Литература к занятию
Әбілқасымова А.; Жұмағұлова З.,Абдиев А. Алгебра және анализ бастамалары Мектеп.,
А.Ш. Алимов, Ю.АМ. Колягин Алгебра и начала математического анализа 10-11кл Учебник М: Просвещение, 2012.,
А.Н.Шыныбеков. Алгебра и . начала анализа.10 класс. Алматы:Атамұра,2011.
Өз бетінше жұмыс/Самостоятельная работа. Есеп шығару
5. Сабақтың барысы /Ход занятия
Ұйымдасытру кезеңі / Организационный момент
обеспечить благоприятную внешнюю обстановку для работы на уроке, создать атмосферу делового общения, обеспечить психологическую подготовку студентов к работе.
Проверка подготовленности студентов и кабинета к уроку, выявление отсутствующих, организация внимания студентов.
(На доске и в тетрадях запись даты и темы)
«Білім- теңіз түбіндегі інжу- маржан» Ж.Баласағұн.
«Білімі көп адам құралы сай ұста сықылды не істесе де келістіріп істейді.»
А.Байтұрсынұлы.
«Өмір бойы білім алу – әрбір адамның кредосына айналуы керек».
Н.Назарбаев
Достарыңызбен бөлісу: |