Тексерілді: Қысқа мерзімді сабақ жоспары



Дата14.12.2021
өлшемі17,23 Kb.
#126781
түріСабақ
Байланысты:
Саба жоспары Б лім 3D баспа


Тексерілді:_____________________

Қысқа мерзімді сабақ жоспары


Бөлім

6.2.3D - баспа

Педагогтың аты-жөні

Қыдырбай Гүлзада Ізтұрғанқызы

Күні

2.12.2021ж

Сынып 6

Қатысушалыр саны

Қатыспағандар саны

Сабақтың тақырыбы:

Объектілердің 3D модельдері БЖБ №2

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар:

Үшөлшемді объектіде оқиғаларадың түрлерін біледі

Көптеген оқушылар:

Контекстік мәзір терезесінің құралдардың қызметін түсіндіреді



Кейбір оқушылар:

Сыныпта бір затты алып, оның қаситтеріне сипаттама береді



Сабақтың барысы:

Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Ұйымдастыру кезеңі.

Оқушылармен сәлемдесу, оқушылардың назарын сабаққа аудару. Жағымды ахуал қалыптастыру: оқушылар бір-біріне тілек айтады

«Серпілген сауал» әдісі арқылы үй тапсырмасын пысықтайды

Оқушыларды сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру


Оқушылар өз ойларын ортаға салады.

Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу

Оқушылар өз болжамдарын айтып, талқылау жүргізеді


ҚБ «Мадақтау »


Экран

Сабақтың ортасы

Жаңа тақырыппен танысу.

Барлық үшөлшемді объектілердің белгілі бір қасиеттері бар. Үшөлшемді объектіде жасалу жолына қарамастан оқиғалар болады:



  • Аты-программа жасалып жатқан үшөлшемді объектіге автоматты түрде атау беріледі.

  • Көріну- үшөлшемді объектінің құжатта көріну-көрінбеу жағдайларын басқаруға болады.

  • Жағдай- кез келген объектіні тізімге қосуға немесе тізімнен алып тастауға болады. Объектіні алып тастағанда, осы объект компьютерде көрінбейді.

  • Түс-үшөлшемді объектінің түсін көрсетеді.

SketchUp программасында құрастырылып жатқан объетіні сақтауды Файл-Сохранить как командалар тізбегінде тіртуір көмегімен орындауға болады. Егер объектіге арнайы атау бермесе, онда жоба «Без названия» атымен сақталады, ал кеңейтілімі *.skp типін таңдайды.

Талдау / Жинақтау

1. Сыныптағы бір затты таңдап алып, оның қасиеттерін сипаттаңдар.

2. Заттың SketchUp программасындағы моделін құрастыруға дайындау үшін қағазға түсіріңдер.

3. Зат моделінің қағазға жобалаған нұсқасын SketchUp программасындағы 3D моделін құрыңдар.
Жеке жұмыс.

1-тапсырма.«Практикада қолдану» тапсырмасы

SketchUp программасының құралдарын пайдаданып, диванның моделін жаса.


2-тапсырма.

-Сыныпта бір затты таңдап алып, оның қасиеттерін сипаттаңдар.



Дәптерге командаларды жазады

SketchUp программасының құралдарын пайдаланып моделін құрастырады


Сыныпта заттың сипаттамасын береді




ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады


Интербелсенді тақта/ компьютер

Сабақтың соңы

Қорытын ды

Ой толғаныс.

Рефлексия


Кері байланыс

Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізеді:

- нені білдім, нені үйрендім?

- нені толық түсінбедім?



- немен жұмысты жалғастыру қажет?

Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады


Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды

Плакат /слайд/

Үй тапсырма сы

§ 2.5, 61-бет «Үй тапсырмасы»











Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет