Бөлім: 6-бөлім: Су тіршілік көзі. Морфология Педагогтің аты-жөні



бет1/4
Дата16.01.2023
өлшемі245 Kb.
#165686
түріСабақ
  1   2   3   4
Байланысты:
су- қасиетті ұғым 6 кл
8- 16.01

Бөлім:

6-бөлім: Су – тіршілік көзі. Морфология

Педагогтің аты-жөні:

Бикбауова Б.А

Күні:

16.01.22

Сыныбы: 6

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Су-қасиетті ұғым

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

6.3.4.1. Эссе тақырыбынан ауытқымай, абзац түрлерін жүйелі құрастырып, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін айқын көрсетіп жазу. («келісу, келіспеу» эссесі) .

Сабақтың мақсаты:

Эссе тақырыбынан ауытқымай, абзац түрлерін жүйелі құрастырып, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін айқын көрсетіп жаза алады.

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
Қызығушылықты ояту
7 мин.

Ұйымдастыру кезеңі:
(Ұ) “Барабандағы есім” әдісімен арқылы оқушылардың бір-біріне жақсы тілек айту арқылы жағымды ахуал қалыптастыру



Үй тапсырмасын сұрау ( Сілтеу,сұрау есімдіктеріне көркем шығармадан мысалдар жазып келу) «Айналмалы барабанда» есімі таңдалған оқушы жауаптары тыңдалады
. Сабақ мақсаты, бағалау критериімен танысады

Орындалу сапасын «жетістік –кедергі- шешу жолдары» тұрғысында бағалау
Мұғалімнің кері байланысы, оқушыныі өзін өзі, бірін бірі бағалауы

flippity.net/ сервисі
RandomNamePicker.htm

Жаңа сабаққа кіріспе


(Ұ) «Миға шабуыл» әдісі
Жылдам әрі функционалды түрде сыни ойлауды дамыту.



Тақырыпты ашу Айтылым.
Халқымыз суды қалай қастерлеген,? Бабалар аманаты судың қасиетін қандай дана сөздермен жеткізген? Оқулықтағы 6-тапсырма бойынша
Су тамшыларына халық даналығын жазып , мақалдың мәнін түсіндіреді.

.
ҚБ: «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.

. су тапшылары
стикерлер

Сабақтың ортасы
Мағынаны ашу.
31 мин.

ТЖ: «Эмоция кестесі» әдісі




эмоциялар


оқиғалар

«Судың қасиеттері»
Мәтін бойынша тірек сөздерді қолданып, мәтіндегі ақпаратта берілген оқиғалар мен алған әсерлерін кестеге жазып, «келісу-келіспеу» себептерін айқындаңыз.
Дескриптор:
Мәтіннен алған әсерін жазады (2 ақпарат) -2 балл
Су қасиетіне 2 оқиға мысалын жазады - 2 балл
Келісу келіспеу себептерін анықтайды.- 1 балл


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет