Сабақ әдіс-тәсілі: көрсету, сұрақ-жауап, ойын



бет1/4
Дата08.09.2017
өлшемі1,03 Mb.
#30440
түріСабақ
  1   2   3   4
«Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің аппараты»мемлекеттік мекемесінің «Бәйтерек»балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Бекітемін

«Бәйтерек» балалар бақшасы

Меңгерушісі: __________ Қ.А.Жунусова

Ашық сабақ
Theme: «Fairy-tale

«The wooden house»

Grammar: Model verb “can”»

«Балауса» тобы

Ағылшын тілі пәні мұғалімі: Асанова З. М.

2015-2016 оқу жылы

Тақырыбы:Fairy-tale “The wooden house”

Grammar: Model verb “can”



Мақсаты: Ертегі арқылы жануарлардың атауын; түстерді, сандарды еске түсіру; “I can” сөз тіркесін қалыптастыру. Н. А. Зайцев технологиясын пайдалану арқылы сөйлем құрастыру.

Міндеттері: 1. “Can” модальды етістігімен текше арқылы сөйлем құрастыруды үйрету.

2.Ұжымдасып жұмыс істей білуін, зейін, ойлау, сөйлеу, тыңдау қабілеттерін дамыту.

3. Достыққа , әдептілікке, ұкыптылыққа, әсемділікке тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: оқұ іс әрекеттерді қайталау

Сабақтың типі: ертегі-флипчарт

Сабақ әдіс-тәсілі: көрсету, сұрақ-жауап, ойын

Билингвальды түсініктер:animals -жануарлар, colours -түс, numbers -сандар, mouse - тышқан, bear -аю, hair -қоян, fox -түлкі, frog -бақа, cock -әтеш, dog -ит,red -қызыл, yellow -сары, green -жасыл, blue -көк, pink -қызғылт, one -бір, two -екі, three - үш, four - төрт, five -бес, six -алты, seven -жеті, eight -сегіз, nine -тоғыз, ten -он, fruits -жемістер, apple -алма, pear -алмұрт, banana -банан, carrot -сәбіз, cabbage -қырық қабат, house – үй.



Құрал-жабдықтар: интерактивты тақта, саусақ ойына арналған

қағаздан жасалған түлкішектер.



Сабақтың барысы

  1. Ұйымдастыру кезеі– Organization moment

а) Ән арқылы амандасу

Sing a song “Good morning”

Teacher: Good morning

Good morning

Good morning to you!

Children: Good morning

Good morning

We are glad to see you!



  1. Сабақтың мақсатын қою - Presentation the objectives of the lesson

Teacher: Dear children, I am glad to see you again. Look at the blackboard! What can you see?

Children: a flower

Teacher: Балалар, бұл гүлді жақыннан көрейік. Гүл күлтешелерінің ішінде не көріп тұрсыңдар?

Children: animals –жануарлар, cubes-текшелер, fingers-саусақтар, colours- түстер, numbers- сандар, the wooden house –үйшік, ханшайым

Teacher:Ендеше бүгінгі сабағымыздың мақсатыосы жануарларды орман ханшайымының бұйрығымен үйшікке орналастырамыз. Ол үшін бізге орманханшайымы үш сиқырлы текшелердің, саусақтардың,түстердің, сандардың суреттері берді.

Let’s begin.

Бір ертегі бар екен,

Құлағыңды сал еркем

Ертегі ойнап берейік,

Қызықты бір көрейік

-Бәріміз сиқырлы ертегі әлеміне аттанайық!

Орманда бір үйшік тұр,

Кішіде емес, үлкен де емес.

Күн сәулесі төгілді,

Орман іші көңілді...

Dear children, what is it? - a mouse



-Балалар тышқанға үйшікке кіру үшін 1 тапсырманы орындаукерек.

1 тапсырма “Numbers”

What are they? -- butterflys

-Көбелек- butterfly ішіндегі дөнгелектерді санап сәйкес гүлдегі санға қондырамыз.

-Балалар, бірінші көбелектің ішінде қанша дөнгелек бар?

-How many circles? - 5 circles

-How many circles? - 3 circles

-How many circles? - 7 circles

-How many circles? - 10 circles

-Count from 1 to 10.

Mouse: Thank you, children!

( Флипчарт элементтін пайдалана отырып үйшікке тышқанды кіргізеді)



Автор: Үйшікке бақа-бақылдап секіріп келді. Үйшікке кіру үшін 2тапсырманыорындау керек.

2 тапсырма “Colours”

Бақа көрпешелеріне секіріп түстерді айтады. Frog can jump.

-What colour is it?-red

-What colour is it?- green

-What colour is it?-blue

-What colour is it?-yellow

-What colour is it?–pink

( Флипчарт элементтін пайдалана отырып үйшікке бақаны кіргізеді)

Frog: Thank you, children!



Автор: Әтеш орманды аралап журіп үйшікті көріп қалады.Үйшікке кіру үшін 3 тапсырманы орындау керек.

3 тапсырма “ My family”

Отбасы мүшелерінің өзіне тиісті заттарын беру.

-Балаларотбасымүшелерінатайды: father, mother, brother, sister, baby.

Заттарды атап флипчарт элементтін пайдалана отырып орналастырады:car, dress, book, doll, toys.

( Флипчарт элементтін пайдалана отырып үйшікке әтешті кіргізеді)

Cock: Thank you, children! Sing a song with me!

Song “ Rain”

Rain, rain go away

Come again another day

LittleJonywants to play

Rain, rain go away!

Автор:қоян үйшікті көріп тоқтады.Үйшікке кіру үшін 3 тапсырманы орындау керек.

4 тапсырма “ Fruits”

Жемістерді, көкеністерді атап, тек қана көкеністерді қоянның себетіне салып беру.

-Dear children, what are they?-fruits

-What is it?- an apple

-What is it?- a pear

-What is it?- a carrot

-What is it?-a cabbage

-What is it?-

-Is it fruit?-Yes/No

( Флипчарт элементтін пайдалана отырып үйшікке қоянды кіргізеді)

Hare: Thank you, children!



Автор:Үйшіктің жанынан түлкіжан-сіңіліжан өтіп бара жатып үйшікті көріп қалды.Үйшікке кіру үшін 4 тапсырманы орындау керек.

4 тапсырма “Fingers family song”

( Флипчарт элементтін пайдалана отырып үйшікке түлкіні кіргізеді)

Fox: Thank you, children!



Каталог: uploads -> doc -> 0239
doc -> Ғарыш әлеміне саяхат
doc -> Сабақ тақырыбы: Шерхан Мұртаза «Ай мен Айша» романы Сабақ мақсаты: ҚР «Білім туралы»
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
0239 -> Сабақтың мақсаттары: Білімділік: Африканың жер бедері мен пайдалы


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет