|
Сабақ жоспары №1 Пәні: Қазақ тілі
|
Дата | 25.12.2016 | өлшемі | 116,75 Kb. | | #4718 | түрі | Сабақ |
| Сабақ жоспары № 1
Пәні: Қазақ тілі
|
Сыныбы 6 «ә»
|
Мерзімі 24 .04 .13ж
|
Тақырыбы: Шылаудың түрлері,Септеулік шылау
|
|
Мақсаты
|
Шылаудың түрлері,септеулік шылау туралы меңгерту
|
Міндеттер
|
Ынтымақтастық атмосферасын орнату, тақырыпқа сай жұмыс жасау
Және оқушылардың өзіндік пікірін қалыптастыру.
|
Күтілетін нәтиже
|
Оқушылардың жаңа тақырыпты игере отырып, сыни ойлауын дамыту, белсенділігі төмен оқушылардың ынтасын арттыру.
Оқушылардың өзіндік пікірін қалыптастыру.
|
кезең
|
уақыты
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар құралдар
көрнекіліктер
|
Кіріспе
|
3 мин
|
Топтық жұмысты
Ұйымдастыруға дайындық
|
Ең алдымен оқушылар мозайка арқылы үш топқа бөлінеді
|
|
Интерактивті
тақта
|
Таныстырылым
|
3 мин
|
Миға шабуыл сұрақтар арқылы үй тапсырмасын сұрау.
|
Топ мүшелері сұраққа
жауап береді.
|
Әр топтың көшбасшылары
бағалайды.
|
Түрлі-түсті маркерлер, ақ қағаздар, стикер,
плакат.
АКТ
|
Негізгі бөлім.
|
5 мин
5 мин
10 мин
|
–жаттығуды жазып шылауды табу жұппен.
-жаттығу суретке қарап сөйлем құрау сыни тұрғыдан ойлау қабылетін дамыту мәтінді өз ойларымен жалғастыру.
335-жаттығу.Көшіріп жазып, шылауды табу
|
Жеке, жұппен жұмыс жасайды
Берілген
тапсырмаларға дайындық жасалып,презентация әзірленеді.
-Презентация барысында жаттығуларға сәйкес
суреттер,ребустар беріледі.
|
Бағалау парағы
|
АКТ
|
|
10 мин
|
336-жаттығу. Суретке қарап сөйлем құрау
|
Жұппен
|
|
Интерактивті тақта
|
|
5 мин
|
Ребус шешу.
|
Топпен
|
|
АКТ
|
|
|
|
|
|
|
Қорытынды. Сабақты бағалауда не сәтті, не сәтсіз?
|
4 мин
|
«БББ» стратегиясы
Кері байланыс
-Түсіндім
-Түсінбедім
-Түсінгім келеді.
|
Сабақ жоспары № 2
Пәні: Қазақ тілі
|
Сыныбы: 6 «ә»
|
Мерзімі 26.04.2013 ж.
|
Тақырыбы: Жалғаулық шылау.
|
|
Мақсаты:
|
Жалғаулық шылау туралы түсіндіру,меңгерту
|
Міндеттер:
|
Жалғаулық шылаудың ерекшеліктерін үйрету
|
Күтілетін нәтиже:
|
Сөйлемдердің ішінен жалғаулық шылауды таба білу.
|
кезең
|
Уақыты
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар құралдар
көрнекіліктер
|
кіріспе
|
3
|
Ұйымдастыру.
Түрлі-түсті қағаздар арқылы топқа бөлу.
|
Сұрақ-жауап
Түрлі-түсті қағаздар арқылы топқа бөліну.
Семантикалық картаны белгілеу
|
Мұғалім бағалайды
|
АКТ
|
Таныстырылым
|
5
|
Үй тапсырмасын сұрау
Біздің батыр апалар эссені оқыту
|
Жаттығулар орындау
Жеке,жұппен,топпен жұмыс.
|
Екі жұлдыз, бір тілекті топ мүшелері бір-біріне береді.
|
|
Негізгі
бөлім
|
3
4
5
5
5
|
Біліміңді байқап көр.
Сұрақ-жауап
Сен қалай ойлайсың
Семантикалық карта
Кітаппен жұмыс
Кім жылдам мақал-мәтел
Қолдану. Венн диограммасы.
|
Мақал-мәтелдердің
ішінен жалғаулық шылауды табу.
Венн диограммасы
Ұқсастықтарын,айырмаш
ылықтарын табу.
|
Формативті
баға
|
Пастер, маркер, түрлі-түсті қағаздар
|
|
|
Тапсырманы беріп,
Оқуға бағыт-бағдар беріп отыру.
|
Жеке
Жұппен
Топпен жұмыстар
|
Өзін
-өзі бағалау.
|
А-4 парағы
|
Қорытынды. Сабақты бағалауда не сәтті, не сәтсіз?
|
Сабақтың рефлекциясы
Қорытынды
Бағалау
|
Сабақ жоспары № 3
Пәні: Қазақ тілі
|
Сыныбы 6 «ә»
|
Мерзімі 27. О4.2013 ж.
|
Тақырыбы: Демеулік шылау
|
|
Мақсаты
|
Сөйлем ішінен демеулік шылауларды ажырата білу, сөйлеу дағдыларын қалыптастыру.
|
Міндеттер
|
Шылау түрлерін меңгеру, демеулік шылаудың жалғауларын меңгерту.
|
Күтілетін нәтиже
|
Сөйлемдер ішінен демеулік шылауларды ажырата білу.
|
кезең
|
уақыты
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар құралдар
көрнекіліктер
|
|
3
|
Тұлға аралық байланыс орнату
Жыл мезгілдері арқылы топқа бөлу
|
Оқушылар топқа бөлінеді
|
|
Интерактивті
тақта
|
Таныстырылым
|
12
|
Үй тапсырмасын сұрау
Шеңбер арқылы тілек айту, өткен тақырып бойынша сұрақтар қою.
|
Шеңбер арқылы өткен тақырып бойынша сұрақтарға жауап берді.
|
Топбасшы
|
АКТ
|
Негізгі бөлім
|
3
|
337-жаттығу
|
337-жаттығуды оқып, шылауды табу.Сұрақтарға жауап
беру.
|
|
плакат
|
5
|
Семантикалық карта
Толтыру.
|
Семантикалық картаны толтыру.
|
|
Интерактивті тақта
|
7
|
Мақал сөздің мәйегі
Сандар арқылы мақалдарды табу.
|
Мақалдардың жауабын табады.
|
|
АКТ
|
5
2
5
|
332-жаттығу.Базарлық
Мәтіннен үш сөйлемді оқып . Өз ойларымен толықтыру.
Сергіту сәті.
Поэзия сәт Ілияс,Сәкен,Бейімбет
Өлеңдерін жатқа айту.
|
332-жаттығуларды орындайды.
Ілияс,Сәкен, Бейімбет
Өлеңдерін жатқа айтады ішінен шылауларды табады.
|
|
Қазақ тілі
|
Қорытынды. Сабақты бағалауда не сәтті, не сәтсіз?
|
Сабақтан алған әсерім...
|
Сабақ жоспары № 4
Пәні: Қазақ тілі
|
Сыныбы 6 «ә»
|
Мерзімі 30.05.2013 ж.
|
Тақырыбы: Және,мен, бен, пен шылаулары
|
|
Мақсаты
|
Оқушыларға және, мен, бен, пен шылауларын меңгерту арқылы, сөйлем ішінен ажырата білуге үйрету.
|
Міндеттер
|
Шылауларды ажырата білу.
|
Күтілетін нәтиже
|
Сөйлем ішінен шылауларды ажырата білу.
|
кезең
|
уақыты
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар құралдар
көрнекіліктер
|
Таныстырылым
|
5
|
Үй тапсырмасын сұрау
Ой қозғау сұрақ-жауап,Эссені оқу.
|
Сұрақтарғ жауап берді,
Әр топ эсселерін оқыды.
|
|
Сурет, смайк,
|
Негізгі бөлім
|
3
5
6
|
Оқушыға 335-жаттығу
жеке.Суретке қарап әңгіме құрау жұппен,Құпия сөз Сөзтізбекті толтыру топпен жұмыс.
|
Жеке,жұппен, топпен
жұмыс жасады
|
Бағалау парағы
|
АКТ
|
7
|
Полиглот Жұмбақты қазақ,орыс,ағылшын тіліне аудару. Жауабын тауып , сурет салып,Әр топ оны қорғау.
|
Өз презентацияларын қорғады
|
Формативті баға
|
плакат
|
5
|
Тест сұрақтарын белгілеу.
|
Тест сұрақтарына
жауап берді
|
Өзін-өзі бағалау
|
Интерактивті тақта
|
5
|
Үй тапсырмасы 337-жаттығу.Шылау түрлерін ажырату
|
Үй тапсырмасын оқып, шылауларды табу
|
|
|
Қорытынды. Сабақты бағалауда не сәтті, не сәтсіз?
|
Сабақтан алған әсерім
|
Достарыңызбен бөлісу: |
|
|