САБАҚ:
|
Мектеп:№16
|
Күні:04.04.2017ж.
|
Мұғалімнің есімі: Мадишева Л.Е.
|
СЫНЫП:3 «Ә»
|
Қатысқандар
саны:24
|
Қатыспағандар
саны:0
|
Сабақ негізделген оқу
мақсаты (мақсаттары)
|
Мәтіннің мазмұны мен идеясын ашады. Жаз айларында болатын өзгерістерді ашып көрсетеді.
|
Сабақмақсаттары
|
Барлық оқушылар: Жаз айларында болатын өзгерістерді біледі.
|
|
Оқушылардыңбасымбөлігі:
|
|
Кейбір оқушылар: Жаз айларында өзгерістерді ашып көрсетеді.
|
Тілдікмақсат
|
Оқушылар:
... (істей) алады.
|
Негізгісөздер мен тіркестер:
|
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік
бірліктер:
|
Талқылауғаарналғантармақтар:
|
Сізнеліктен ... екенінайтааласыз ба?
|
Жазылымбойыншаұсыныстар:
|
Алдыңғы тақырып
|
Жаз
|
Жоспар
|
Жоспарланған
уақыт
|
Жоспарланған жаттығулар (төменде
жоспарланған жаттығулармен қатар,
ескертпелердіжазыңыз)
|
Ресурстар
|
Басталуы
|
Психологиялық дайындық:
Қоршаған өмір әлемі,
Не деген көркем, әдемі.
Сол сұлулықты сақтайық,
Мадақтайық, мақтайық
Сыныпты топқа бөлу(жаз айлары бойынша)
Оқушылар топтарға бөлінеді, топ басшысын сайлайды.
1-топ:Маусым
2-топ: Шілде
3-топ: Тамыз
Абай «Жаз»
Өлеңді жаттау.Өлең бойынша сурет салу
|
Психологиялық жаттығу, сурет
|
Ортасы
|
Бейнероликтен «Жайлаудағы жылқылар»туралы слайд көреді.
«Миға шабуыл» стратегиясын
пайдалана отырып, жаңа
сабаққа байланысты
бірнеше жабық сұрақтар
қоямын.
-Жайлау – дегенді қалай түсінесіңдер?
-«Қырық күн шілде» деген сөз бар.Қалай түсінесіңдер
Міржақып Дулатов өмірі туралы сызба.
|
Бейнеролик, сызба
|
Аяқталуы
|
Балалар өздері оқиды.
Бір-біріне мазмұнын айтып береді.
Оқыған бөліктерге ат қояды
1-топ:Төрт түліктің пайдасы туралы
2-топ: «Шілде» сөзіне сөзжұмбақ құрастыру
3-топ: «Шілде »сөзіне ребус құрастырасыңдар
Міржақып Дулатовтың «Шілде» мәтінін мазмұндау.Шілде тақырыбына шығарма жазу
|
Постер, әуенмен қимыл-қозғалыс жаттығулары
|
Қосымша ақпарат
|
Саралау. Сіз қосымша
көмек көрсетуді қалай
жоспарлайсыз? Сіз
қабілеті жоғары
оқушыларға тапсырманы
күрделендіруді қалай
жоспарлайсыз?
|
Бағалау. Оқушылардың
үйренгенін тексеруді
қалай жоспарлайсыз?
|
Пəнаралық байланыс
Қауіпсіздік жəне еңбекті
қорғау ережелері
АКТ-мен байланыс
Құндылықтардағы
байланыс
|
Рефлексия
Сабақ / оқу
мақсаттары
шынайы ма?
Бүгін оқушылар
не білді?
Сыныптағы ахуал
қандайболды?
Мен жоспарлаған
саралаушаралары
тиімдіболдыма?
Мен берілген
уақытішінде
үлгердімбе? Мен
өзжоспарыма
қандайтүзетулер
енгіздімжəне
неліктен?
|
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз.
Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сəйкес
келетінсұрақтарғажауапберіңіз.
|
Қорытынды бағамдау
Қандай екі нəрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Қандай екі нəрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды
жетілдіругекөмектесетін не білдім?
|