Сабақ негізделген оқу мақсаты



Дата13.08.2017
өлшемі47,79 Kb.
#23364
түріСабақ

Сабақтың тақырыбы: « Көжек» ертегісі.


Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары):

Оқушылардың жеке тұлғалық қасиетін дамыту.


Сабақ мақсаттары:

Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады:

Мазмұндайды, талдай алады.



Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады:

Ертегіні оқып сипаттай алады.

Оқушылардың кейбіреулері мынаны орындай алады:

Ертегіні мазмұндай алады, сыни тұрғыдан талдай алады.


Тілдік мақсат:

Функционалдық сауаттылығын арттыру.


Ресурстар:

Суреттер, бейнетаспа.

Пәнаралық байланыс:

Әдебиеттік оқу.

Алдыңғы оқу:

Мазмұндау.

Сабақтың жоспары

Сабақ барысы

жоспарланған уақыт

Берілетін тапсырмалар

Бағалау критерийлері



Ұйымдастыру кезеңі


1.Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу.

2.Психологиялық дайындық

Мейірімді жүрекпен,Ақ пейілді тілекпен,Амандасып алайық, Бір жадырап қалайық. Тыныштықты сақтайық.





Үй тапсырмасын сұрау

І деңгей (білу, түсіну)

Екі шумактан өлең мәнерлеп оқу.

Төзім


Ардақты дос-серігің, Қиындық кетіп,дерт қалмас,

Арымайтын төзімің. Жеңемін деп ұмтылса.

Бойда қайрат –серігің, Төзімді бол,балалар,

Ойда қуат – сезімің. Төзген жетер мұратқа,

Төзімді жан мойымас, Саналы жан соны істер,

Басына ауыр күн туса, Үні кетер жыраққа.






ІІ деңгей (қолдану, талдау)







ІІІ деңгей (Шығармашылыққа, ғылыми зерттеушілікке бағытталған тапсырмалар

Оқушылар әр мәтін бойынша олардың қандай сөздер ( мақтау,мадақтау,құттықтау,алғыс т.б) екендігін табуы тиіс.






Жаңа сабақ

«Көжек» ертегісі. Мәтінмен жұмыс.

«Миға шабуыл» әдісі.

Ертегі дегеніміз не?

Қандай ертегілерді білесіңдер?

Екі топқа бөлінді. Ертегінің мазмұнын идеясын түсіну үшін алдымен, мәнерлеп оқып шығу.

Мәтінге жоспар құру.



Формативті бағалау

Смайликтермен марапаттау.



Сабақты бекіту


Слайд арқылы көжек жайлы мағлұматтар алды.




Үйге тапсырма

3 минут

І деңгей (Білу, түсіну)

ІІ деңгей (қолдану, талдау)


І деңгей

Ертегіні мазмұндап айту.


ІІ деңгей

Әр топ ертегіні сахналау.




Жүйелі орындауына 1-3ұпай

Талдау жасауына 5-6-7 ұпай



ІІІ деңгей (Шығармашылыққа, ғылыми зерттеушілікке бағытталған тапсырмалар)


ІІІ деңгей Эссе жазу. Тақырыбы: «Төзім мен табандылық»


Шығармашылық шеберлігіне 8-9-10 ұпай

Бағалау


Белсенді оқушыларды мақтау, мадақтау




Кері байланысы

«Тілек ағашы»









Рефлексия







Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімді болды?

Бағалау кезінде топтық жұмысы арқылы оқушылар белсенділігі мен білімділігі артты.

Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімсіз болды?

Атап айтканда кейбір оқушылардың ойын жеткізе алмауы, жасқаншақтана сөйлеуі және де ұяндығы кездесіп отырды.









Келесі сабақта өз жоспарыңызға қандай өзгерістер енгізген болар едіңіз?


Бұл кедергілерді келесі сабақтарда жою қажет деп шештім.


Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет