Сабақтың тақырыбы Тригонометриялық теңсіздіктерді шешу Оқу мақсаты



бет1/5
Дата22.11.2022
өлшемі28,39 Kb.
#159412
түріСабақ
  1   2   3   4   5
Байланысты:
1560414042 (1)
Решение от 30.11.2023

Ақпараттық – коммуникациялық технологияларды қорытынды аттестаттау немесе ҰБТ – ға дайындықта қолдану

Күні: 12. 04. 2019
Сынып: 11






Сабақтың тақырыбы

Тригонометриялық теңсіздіктерді шешу

Оқу мақсаты

  • Тригонометриялық теңсіздіктерді шешу арқылы ой-өрісін дамыту, логикалық ойлау қабілеттерін арттыру, теориялық білімін практикада қолдана білу дағдысын арттыру.

  • Тригонометриялық теңсіздіктердің қасиеттерін білу, графиктерін салу әдістерін үйрену

Бағалау критерийі

  • Теңсіздіктердің шешу жолдарын түсіну

  • Жаңа айнымалы енгізу арқылы тригонометриялық теңсіздіктерді шығару

Сабақ мақсаты

Оқушылардың барлығы: Негізгі тригонометриялық функцияларды біледі

Оқушылардың көпшілігі: Негізгі тригонометриялық функциялардың қасиеттерін біледі



Кейбір оқушылар: Тригонометриялық теңсіздіктерді жаңа айнымалы енгізу арқылы есеп шығарады, графигін салады.

Тілдік мақсаттар

Тақырып бойынша негізгі терминдер
Тригонометрия,функция,тригонометриялық теңсіздік,тригонометриялық теңсіздіктер жүйесі

Ойлау дағдылары-ның деңгейі

Жоғарғы деңгей

Құндылықтарға баулу

Еңбекке және шығармашылық, ынтымақтастықпен қарым – қатынас жасау. Математикалық тілде сөйлеу, алған білімін өмірде қолдану.

Пәнаралық байланыс

Физика

АКТ

http://teacherkit.com
https://quizlet.com
https://bilimland.kz/
https://itest.kz/kz
https://kahoot.com
https://get.plickers.com/



Алдыңғы білім

Негізгі тригонометриялық функциялар, тригонометриялық функциялардың қасиеттері, тригонометриялық теңдеулерді шешу, тригонометриялық теңсіздіктерді шешу.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспар-ланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері

Ресурстар

Сабақтың
басы
10-минут



1.Ұйымдастыру кезеңі:
а) Оқушылармен амандасу, оқушылардың сабаққа қатысын тексеру
http://teacherkit.net/schools/
б) Топқа бөліну:
Әр топта синустың, қосинустың, тангенстің, котангенстің графигі тұрады. Оқушылар карточкаға жазылған тригонометриялық функциялар арқылы бөлінеді, таңдалған карточкадағы функция қай графикке тиісті сол топқа барып отырады.


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет