Сабақтыңжоспарланғанкезеңдері Сабақтағыжоспарланғаніс-әрекет Ресурстар



Дата07.02.2022
өлшемі91,71 Kb.
#92829
түріСабақ
Байланысты:
2) гандболдағы ойын техникасын жетілдір
ТоғызҚұ, dene-tәrbiesіnің-қaғidalary



«Қол добы Ойын техникасы.
Ойын кезінде допты қолдану әдістерін үйрету»

.

Актанбердинов Еламан Дшс-21



Жетістіккритерийлері:




Кеңауқымдағыарнайыспорттық
қимыл-қозғалысәрекеттерініңдәлдігін,
бақылаудыжәнеикемділіктідамытуға арналған қимыл-қозғалыс дағдыларын орындайды.

Тілдікмақсаттары






Пәнгетән лексика мен терминология:
Гандбол-Гандбол
Фол-фол
Жұлқып-рывок

Сабақтыңжоспарланғанкезеңдері

Сабақтағыжоспарланғаніс-әрекет

Ресурстар

Сабақтыңбасы 10 мин

  • Сапқа тұрғызу

  • Жалпы дамыту жаттығулары:

  • Саптық жаттығулар

  • Жүру жаттығулары

  • Жүгіру жаттығулары

  • Жалпы дамыту жаттығулары:

  • Бір орнында орындалатын жаттығулар

- Cабақтын мақсатымен таныстру

Спорт алаңы,
ысқырғыш

Сабақтыңортасы 25 мин

  • Қауіпсіздік ережелерін айтып өту.

-Допты алып жүру техникасы.допты еденге итеру үшін саусақтың допты дұрыс ұстап
орналасуын түсіндіріп көрсету,еденнен көтерілген допты уақытында тосып алу қажет кейін
еденге ұрғанда қолды дұрыс қою


-Допты кеудеден беру.Гандболдағы
негізгі тәсілдердің бірі болып табылады.



-Допты бағытты өзгертіп алып жүру.
-Қағып алу- тоқтау-допты беру.
-Допты беру- жұлқып тартып алу(рывок)-қағып алу-допты беру.



Қолдобы доптары,ысқырық

Дескрипторлар

-Қауіпсіздік ережелерін сақтайды.
- спорттық қимыл-қозғалыс дағдыларын орындайды.
- Допты алып жүру техникаларын дұрыс орындау
-Допты кеудеден беруді дұрыс орындау.



Саралау- оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз?
Қабілетті оқушыларға тапсырманы қалай түрлендіресіз?

Бағалау-оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?



Пәнаралық байланыс-денсаулық және қауіпсіздік АКТ-мен байланыс. Құндылықтармен байланыс
(тәрбие элементі)



Тақырыпқа сәйкесті сөздерді бере отырып оқушының ойлау қабілетін ашу.Қол-аяқ жұмысын үйлестіру.Денсаулықты нығайтуға арналған жүріс түрлерін атау.

Түзету жаттығуларын оңай орындайды.Жаттығуды орындаған кезектілікті сақтайды.



Оқушыларды бір біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу

Өнер мен Ана тілі, аудио жазба таныстырылым



Сабақтыңаяғы 5 мин



Оқушылырға қойылатын сұрақтар:

  • ненібілдің, неніүйрендің?

  • Қайжаттығудытолық орындай алмаймын?

  • Қайжаттығудыжетілдіруіңқажет?

Оқушыларөзжұмысы мен сыныптастарыныңжұмысын«Бас бармақ»әдісі және
«Екі жүлдыз,бір тілек»арқылы бағалайды

смайликтер,
жұлдызшалар

Рефлексия



Оқушыларсабақтың мақсатынақолжеткізді. Оқушылар икемділікті дамытуға арналған
қимыл –қозғалыс дағдыларын үйренді. Оқушыларды бас бармақ әдісімен бағалаймын.Сабыржанға әлде
доптың бағытын алып жүру техникасын үйренуді жетілдіру қажет.



Қорытынды
Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты)?
1: Допты беру- жұлқып тартып алу(рывок)-қағып алу-допты беру жаттығуы
2:Суреттпен жаттығуларды көрсету
Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға және үйренуге қатысты)?
1: Суреттермен көбірек жүмыс жасау.
2: Бейне ролик көрсетемін
Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім? Оқушыларға алде допты еркін ыршытып алып жүруге жаттығу.




Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет