Технологическая карта урока



Дата08.04.2022
өлшемі57,5 Kb.
#138404
түріСабақ
Байланысты:
Пайдаланушы функцилары және процедуралары
Электрондық үкімет порталы, Понятие многогранника. Призма и ее элементы, виды призм. Развертка, площадь боковой

ГККП «АКТЮБИНСКИЙ АВТОМОБИЛЬНО-ДОРОЖНЫЙ КОЛЛЕДЖ»
«АҚТӨБЕ АВТОЖОЛ КОЛЛЕДЖІ» МКҚК


Оқу сабағының жоспары/План учебного занятия
(теориялық немесе өндірістік оқыту/теоретического или производственного обучения)


Модуль/пән атауы / Наименование модуля/дисциплины Информатика
Педагог Алтынбаева А.Л. дайындады/Подготовил педагог
Мерзімі / Дата «____» _________ 2022 жылғы/года
І Жалпы мәліметтер/ Общие сведения
Тақырыбы/ Тема занятия Пайдаланушы функцилары және процедуралары

Курс, топ / курс, группы
















Мерзімі / Дата


















Сабақ түрі/Тип занятия Аралас сабақ


2. Мақсаты, міндеттері/ Цели, задачи


3. Оқу-жаттығу процесінде білім алушылар меңгеретін күтілетін нәтижелер және (немесе) кәсіби дағдылар тізбесі / Перечень ожидаемых результатов и (или) профессиональных умений,
которыми овладеют обучающиеся в процессе учебного занятия.
а) Пәнаралық байланыс / Межпредметная связь математика, ағылшын.


4. Қажетті ресурстар/ Необходимые ресурсы
а) оқу-көрнекілік құралдар/ учебно-наглядные пособия
Дербес компьютер, интерактивті тақта, тұсаукесерлер, таратпа қағаздар, флешка, диск.


Қолданатың әдебиет /Литература к занятию

  1. Мұхамбетжанова С.Т. «Мектеп информатикасын оқыту әдістемесі» (9- 11 сынып материалдары негізінде) –Алматы,2006.

  2. М.Н. Байжұманов Информатика:оқу құралы. .-Астана: Эверо,2004.

Өз бетінше жұмыс/Самостоятельная работа. Компьютермен жұмыс жасау.


5. Сабақтың барысы /Ход занятия


Ұйымдасытру кезеңі / Организационный момент

  1. Студентермен сәлемдесу және түгелдеу.

  2. Сабақтың мақсатымен таныстыру;

  3. Техникалық қауіпсіздік ережесін сұрау.

  4. Оқушылардың құрал - жабдығын тексеру;Сабаққа дайындығын тексеру.

Білім алушылардың біліктілігі мен дағдысын тексеру/Проверка знаний и умений обучающихся (өткен тақырыпты пысықтау/ обобщение пройденной темы)
Өткен сабақты пысықтау мақсатында тест тапсырмаларына жауап беру. (Таратпа қағаздар).


Жаңа тақырыптың мазмұны мен жүйесі /Содержание и последовательность изложения новой темы.

Жаңа материалды бекіту / Закрепление нового материала.


Сабақтың қорытындысы/ Подведение итогов занятия _____________________________________
Рефлексия.


Бағалау / Оценка. Студенттерді білімдеріне қарай бағалау.
Үй тапсырмасы/ Домашнее задание. «Ақылды үй». Ақылды үй құрылғысын басқару үшін программаларды әзірлеу.


Оқытушының қолы/Подпись преподавателя ____________________________________________

ААЖК Оқу сабағының жоспары/ ААДК План учебного занятия




Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет